s
Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε? - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 29 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 282
  1. #61
    Join Date
    Mar 2006
    Όνομα:
    Καλλιόπη
    Location
    Αθήνα
    Posts
    17

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
    Την πρώτη μέρα τον γνώρισα και κεραυνοβολήθηκα.
    Την δεύτερη έμαθα ζώδιο και ώρα γέννησης.
    Την τρίτη μέρα τηλεφώνησα στη δασκάλα μου (της αστρολογίας) για να μου βγάλει τη συναστρία.
    Την τέταρτη μέρα μου απάντησε να φύγω τρέχοντας.
    Σε λίγες μέρες της έστειλα...το προσκλητήριο του γάμου μου!
    ( ΑΛΗΘΙΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!)
    Υ.Γ. Για να τα λέμε όλα, μου είχε προηγουμένως διδάξει πως οι σοβαρές σχέσεις είναι καρμικές, έχουν κάτι να μας δώσουν, οπότε είναι και αναπόφευκτες...Λίγα χρόνια μετά χώρισα. Όσο κι αν έψαξα τους χάρτες μας, όσο κι αν έβλεπα ότι δεν ταίριαζα, κάτι μ' έσπρωχνε εκεί. Σκορπιός ο νέος, Τοξοτίνα εγώ, κολλήσαμε στον κοινό ωροσκόπο, Παρθένο...Παρθενογέννεση;;;Α ν ναι, Τοξοτοθάνατος, μιας και ο Τοξότης επαναστάτησε.:blink1: :blink1:

  2. #62
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by sagita
    Υ.Γ. Για να τα λέμε όλα, μου είχε προηγουμένως διδάξει πως οι σοβαρές σχέσεις είναι καρμικές
    Οι σχέσεις που ΔΕΝ είναι καρμικές δεν είναι σοβαρές; Και αυτό έχει εφαρμογή σε όλες τις ανθρώπινες σχέσεις ή μόνο στις ερωτικές;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #63
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Γιατί δεν ρωτάς την αυθεντία του myHoroscope Αγγελική που έχει κάνει διατριβή στην Ψυχολολογία για την χρήση του χάρτη ως αστρολογικού εργαλείου στη διαλεύκανση των ερωτικών εμμονών και την ψυχοθεραπεία τους με γάμο...

    :toung:
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

  4. #64
    Join Date
    Mar 2006
    Όνομα:
    Καλλιόπη
    Location
    Αθήνα
    Posts
    17

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by ScP
    Οι σχέσεις που ΔΕΝ είναι καρμικές δεν είναι σοβαρές; Και αυτό έχει εφαρμογή σε όλες τις ανθρώπινες σχέσεις ή μόνο στις ερωτικές;
    Από αυτά τα λίγα που πρόλαβα να μάθω, αγαπητέ ScP, έχω μείνει με την εντύπωση πως όλες οι σχέσεις μας, τόσο οι φιλικές, οι ερωτικές όσο και οι συγγενικές είναι καρμικές. Ότι δηλαδή, μια οντότητα κάνει κύκλους ζωής με σκοπό να ολοκληρωθεί. Σ αυτή την πορεία μοιραία συναναστρέφεται ξανά και ξανά ανθρώπους με τους οποίους είχε ξαναζήσει. Συγχωρήστε με αν εμφανίζομαι ημιμαθής. Είμαι κοντά σας για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου στην αστρολογία,και είμαι δεκτική στις παρατηρήσεις σας, αν κάπου έχω καταλάβει λάθος. Μια καλή τακτική ίσως θα ήταν να πάψω να απαντώ στα θέματα, μέχρι να αποκτήσω περισσότερες γνώσεις. Κι αυτό δεν το λέω θιγμένη,ειλικρινά. Απλά, ίσως κάνω κακό στο forum . Θα ήθελα να μου απαντήσετε, να με συμβουλεύσετε.:worried:

  5. #65
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Κανένας Τοξότης δεν έκανε ποτέ κακό σε κανένα φόρουμ.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  6. #66
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Κανένας Τοξότης δεν έκανε ποτέ κακό σε κανένα φόρουμ.
    __________________


    Αρκεί να μην βάλει σημάδι τον Ήλιο του κάθε admin..

    (εξαιρούνται οι ατζαμήδες)
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  7. #67

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Καλημερα σας!
    Mεταξυ μας τωρα........αν το μελετησετε στατιστικα καθε ψαγμενο ατομο θα ελεγε κριος.....ειμαστε τα πιο ενδιαφεροντα και εξυπνα ατομα.....που περναμε πολλα μεν αλλα τους θαβουμε ολους και πεθαινουμε τελευταιοι........





    Σαν βγεις στο πηγαιμο για την Ιθακη να ευχεσαι να ειναι μακρυς ο δρομος
    Κ.Π Καβαφης
    Y.Σ και η χειροτερη καταρα που θα μπορουσες να παντρευτεις ειναι να εισαι παρθενος η ταυρος....ανεραστοι και χοντροι........:toung:

  8. #68
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Τι λε ρε παιδι!!!

  9. #69
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by aries engineer

    Y.Σ και η χειροτερη καταρα που θα μπορουσες να παντρευτεις ειναι να εισαι παρθενος η ταυρος....ανεραστοι και χοντροι........:toung:
    διαφωνω καθετα για τους ταυρους!Ξερω εναν...σκετο μοντελο!

  10. #70

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    giati aggeliki diafwneis ????????????ehume bgalei enan kasanova enan brandon enan da vinci enan van gogh enan raphael enan goya!!!!!!!!!!!!o mozart kai o einstein mas ksefige !

 

 
Page 7 of 29 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads