s
Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 52 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 518
  1. #71
    elsa's Avatar
    elsa Επισκέπτης

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Παρακαλώ πείτε μου τον ωροσκόπο μου.
    Γεννήθηκα στις 12 Ιουλίου 1973(12/07/1973) και ώρα 8.30 π.μ. στο Τορόντο του Καναδά
    Ευχαριστώ

  2. #72
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Post Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Αγαπητή elsa

    Ο Ωροσκόπος σας είναι στον Λέοντα, στις 20 μοίρες 26' και η Σελήνη σας είναι στον Τοξότη, στις 17 μοίρες 35'

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  3. #73
    Join Date
    Feb 2005
    Όνομα:
    ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4

    Red face Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Γεια σας,

    Συγχαρητήρια για το site σας. Σας παρακαλώ θα ήθελα να μου πείτε ποιος είναι ο ωροσκόπος μου. Άλλοι μου λένε ότι είναι περίπου στις 26 μοίρες του Καρκίνου και άλλοι στις 8 του Λέοντα. Έχω μπερδευτεί. Ποιο με επηρεάζει τελικά?

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    Με εκτίμηση,
    Kalia
    :flowers1:

  4. #74
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Far Away Land
    Posts
    46

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Quote Originally Posted by KALIA
    Γεια σας,
    Συγχαρητήρια για το site σας. Σας παρακαλώ θα ήθελα να μου πείτε ποιος είναι ο ωροσκόπος μου. Άλλοι μου λένε ότι είναι περίπου στις 26 μοίρες του Καρκίνου και άλλοι στις 8 του Λέοντα. Έχω μπερδευτεί. Ποιο με επηρεάζει τελικά?
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Με εκτίμηση,
    Kalia
    :flowers1:
    Αγαπητή KALIA
    Αυτή τη φορά βάλατε σε σωστό σημείο την ερώτησή σας αλλά δεν πήρατε αναφορά αυτό που σας είπα να διαβάσετε το κείμενο. Σας το παραθέτω λοιπόν, γιατί δεν γνωρίζω ποιοι είναι οι "άλλοι" που αναφέρετε ότι σας πληροφορούν. Οι Αστρολόγοι του Horoscope είναι επαγγελματίες και δουλεύουν με μαθητικούς υπολογισμούς και στατιστικές και όχι με κληρονομικό χάρισμα!

    Για να σας απαντήσουν άμεσα και υπεύθυνα οι συνεργάτες μας Αστρολόγοι ποιος είναι ο Ωροσκόπος σας και ενδεχομένως αν σας ενδιαφέρει η θέση της Σελήνης σας σε ποια μοίρα του ζωδιακού κύκλου και σε ποιο ζώδιο βρίσκετε θα χρειαστούν τα παρακάτω:
    Τα στοιχεία της γέννησής σας: Έτος, Μήνα και Ημέρα γέννησης.
    Αν είναι δυνατόν και εφόσον την γνωρίζετε την ώρα γέννησής σας (απαραίτητο στοιχείο για την εύρεση του Ωροσκόπου).
    Τη χώρα καθώς και η πόλη που γεννηθήκατε.

    Αν θέλετε λοιπόν απάντηση σε αυτό που έχετε ήδη γράψει πατήστε το κουμπάκι ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ και συμπληρώστε τα στοιχεία που ζητούν οι αστρολόγοι μας, διαφορετικά πως θα σας απαντήσουν;

    Σας ευχαριστώ
    "Nothing can stop an idea the time of which has come"
    Victor Hugo

  5. #75
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1

    Re: oroskopos

    Sas parakalw an einai dynaton na me enimersete gia ton wroskopo moy.genithika stis 24 Augoustou 1981 sthn Larisa elladas. me ektimisi.
    :tomato:

  6. #76
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Αγαπητή Maria Gadou

    Για να σας πληροφορήσουμε για τον Ωροσκόπο και τη Σελήνη σας, θα πρέπει να μας δώσετε και την ώρα γέννησης. Ο Ωροσκόπος, όπως το λέει η λέξη, αφορά ένα σημείο εκκίνησης, τη στιγμή της γέννησής μας.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  7. #77
    Join Date
    Feb 2005
    Όνομα:
    ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4

    Red face Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Γεια σας,

    Συγχαρητήρια για το site σας. Σας παρακαλώ πολύ θα ήθελα να μου πείτε τον ωροσκόπο μου.Έχω γεννηθεί στην Αθήνα στις 15/09/78 και ώρα 02.30 πμ.

    'Εχω μπερδευτεί. Άλλοι μου λένε ότι βρίσκεται στον Λέοντα και άλλοι στον Καρκίνο. Είναι δυνατό να παίρνω στοιχεία και από τα δύο?

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    Με εκτίμηση,

    Κάλια :flowers1:

    YΓ:ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ. ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ.

  8. #78
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2

    Post Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    O ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΚΕ ΣΤΙΣ 28.10.1958 ΚΑΙ ΩΡΑ 23.00 ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ.
    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΑ Η ΣΕΛΗΝΗ ?


    ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ: Σύμφωνα με του Όρους πρόσβασης και χρήσης της ηλεκτρονικής κοινότητας του Horoscope.gr
    Οι ΔΩΡΕΑΝ υπηρεσίες του Horoscope.gr διατίθενται μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη του Horoscope.gr και σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται το εγγεγραμμένο μέλος να τις χρησιμοποιεί προς όφελος ή εξυπηρέτηση φιλικών ή συγγενικών του προσώπων.

    Παρακαλούνται οι συνεργάτες αστρολόγοι του Horoscope.gr να αγνοήσουν αυτή την ερώτηση και να μην απαντηθεί.
    Αν κάποιο από τα μέλη γνωρίζει να υπολογίζει θέση ωροσκόπου αν επιθυμεί μπορεί να απαντήσει με προσωπικό μήνυμα στη φίλη και μέλος μας romel

  9. #79

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    ΠΑΠΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΟΥ
    ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 12 ΜΑΙΟΥ 1976 ΣΤΗ ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑ 4.30
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  10. #80
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Αγαπητέ preve

    Ο Ωροσκόπος σας είναι στις 16 μοίρες 49' του Ταύρου, στο ίδιο ζώδιο με τον Ήλιο σας και η Σελήνη σας είναι στις 27 μοίρες 47' του Ζυγού. Αν σας ενδιαφέρει να παρακολουθείτε και τα θέματα της κινέζικης αστρολογίας, σας ενημερώνω πως ανήκετε ως προς το έτος γέννησης, στο ζώδιο του Δράκου της Φωτιάς (για τις προβλέψεις μας) και έχετε σαν πιο προσωπικό στοιχείο, αυτό του Αρουραίου του Ξύλου.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

 

 
Page 8 of 52 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads