s
Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης - Page 12
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Δοκίμασα το πρόγραμμα και...

Voters
556. You may not vote on this poll
  • Είναι καλό

    440 79.14%
  • Είναι καλούτσικο

    64 11.51%
  • Είναι μέτριο

    24 4.32%
  • Είναι μάπα

    28 5.04%
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 LastLast
Results 111 to 120 of 128
  1. #111
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by natasha0942 View Post
    den katalavaaa.. ti einai to id???
    Γεια σου natasha0942, καλώς ήρθες στο myhoroscope.gr :bigsmile:

    Εδώ να ξέρεις πως γράφουμε μόνο με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες.. Το id είναι ο 5ψήφιος κωδικός που βλέπεις αριστερά από την κάθε καταχώριση χάρτη που κάνεις. Αυτόν τον αριθμό λοιπόν πληκτρολογείς στο κουτάκι id για να δεις τον γενέθλιο χάρτη σου, τις διελεύσεις σου ή ότι άλλο θελήσεις..

  2. #112

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    θα ηθελα μου πειτε που βρησκετε η ΗΡΑ στον αστρολογικο μου χαρτη;;; και πως την βρησκω για να μην σας ρωταω συνεχεια...εχω γεννηθει 8-Ιανουαριου-1983 ωρα 07:30
    Ευχαριστω!

  3. #113
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by vicky_ View Post
    θα ηθελα μου πειτε που βρησκετε η ΗΡΑ στον αστρολογικο μου χαρτη;;; και πως την βρησκω για να μην σας ρωταω συνεχεια...εχω γεννηθει 8-Ιανουαριου-1983 ωρα 07:30
    Ευχαριστω!
    :bigsmile:Πήγαινε πάνω αριστερά στο δωρεάν ωροσκόπιο και βάλε τα στοιχεία σου ( γενέθλιο χάρτη).Δεν την βγάζει την ηρα??:blink:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  4. #114

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by vicky_ View Post
    θα ηθελα μου πειτε που βρησκετε η ΗΡΑ στον αστρολογικο μου χαρτη;;; και πως την βρησκω για να μην σας ρωταω συνεχεια...εχω γεννηθει 8-Ιανουαριου-1983 ωρα 07:30
    Ευχαριστω!
    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:Πήγαινε πάνω αριστερά στο δωρεάν ωροσκόπιο και βάλε τα στοιχεία σου ( γενέθλιο χάρτη).Δεν την βγάζει την ηρα??:blink:
    Αν δεν επιλέξει το πεδίο "Γενέθλιος special" και δεν κάνει κλικ στο κουτάκι που αντιστοιχεί στο Juno (την λατινική της δλδ ονομασία) δεν την βγάζει. Στο χάρτη των διελεύσεων την έχει όμως :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #115

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Αν δεν επιλέξει το πεδίο "Γενέθλιος special" και δεν κάνει κλικ στο κουτάκι που αντιστοιχεί στο Juno (την λατινική της δλδ ονομασία) δεν την βγάζει. Στο χάρτη των διελεύσεων την έχει όμως :bigsmile:
    ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας...η σελιδα ομως που με παει ειναι κενη!
    μηπως δεν κανω κατι σωστα;;;εσας σας δειχνει;

  6. #116

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by vicky_ View Post
    ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας...η σελιδα ομως που με παει ειναι κενη!
    μηπως δεν κανω κατι σωστα;;;εσας σας δειχνει;
    Επάνω αριστερά σε κάθε σελίδα, κάτω από το λογότυπο του myhoroscope υπάρχει μια μπάρα με διάφορες επιλογές. Διαλέγεις αυτήν που ονομάζεται "Δωρεάν Ωροσκόπιο" και επιλέγεις από το παράθυρο που θα σου ανοίξει την επιλογή "οι χάρτες σας", στην περίπτωση που έχεις ήδη βάλει κάποιους χάρτες. Αν δεν έχεις, επιλέγεις το από κάτω "υπολογίστε έναν νέο χάρτη".

    Αφού βάλεις τα στοιχεία όπως σου ζητηθεί, από την μπάρα που έχει τις επιλογές "Γενέθλιοι Χάρτες/ Χάρτες Πρόγνωσης/ Χάρτες Σχέσεων/ Ηλιακή Επιστροφή/ Σεληνιακή επιστροφή" επιλέγεις το "Γενέθλιοι Χάρτες" και μετά το "Γενέθλιος special". Εκεί θα βρεις και το κουτάκι Juno για να το τσεκάρεις και να δεις την θέση της γενέθλιας Ήρας σου, αφού πατήσεις το "υποβολή".

    Εναλλακτικά, μπορείς και από την επιλογή "Χάρτες Πρόγνωσης" να δεις τις διελεύσεις της ημέρας, αν επιλέξεις το "Διελεύσεις+Αστεροειδείς" και να δεις και τη γενέθλια θέση της Ήρας και τη θέση της σήμερα (ή οποιαδήποτε ημέρα επιθυμείς, αν αλλάξεις την ημερομηνία στο αντίστοιχο πεδίο).
    :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #117

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    ενταξει το καταφερα...ευχαριστω και παλι!

  8. #118
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Γειά σας!
    Χρησιμοποιώ το υπολογιστικό πρόγραμμα του myhoroscope εδώ και καιρό γιατί το βρίσκω πολύ έγκυρο.Το χρησιμοποιώ ως επί το πλείστον για να βρίσκω τον ωροσκόπο σε φίλους και τους στέλνω και τη γενέθλια ανάλυση η οποία είναι πάρ απολύ καλή.Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι δε μπορώ να σβήσω τους χάρτες τους όταν τελειώνω.Αυτό είναι το μόνο μείον κατά τη γνώμη μου.Δεν γνωρίζω πάρα πολλά για τα ζώδια αλλά βλέπω ότι όσα λέει εδώ μέσα είναι σχετικά ακριβή. Μια άλλη ερώτηση.Έχω γεννηθεί στη Λευκάδα και όταν το βάζω μου βάζει σαν ώρα +3 αντί για +2 που είναι για την Ελλάδα.Είναι αυτό σωστό αστρολογικά;

  9. #119
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    Quote Originally Posted by natty76 View Post
    Γειά σας!
    Χρησιμοποιώ το υπολογιστικό πρόγραμμα του myhoroscope εδώ και καιρό γιατί το βρίσκω πολύ έγκυρο.Το χρησιμοποιώ ως επί το πλείστον για να βρίσκω τον ωροσκόπο σε φίλους και τους στέλνω και τη γενέθλια ανάλυση η οποία είναι πάρ απολύ καλή.Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι δε μπορώ να σβήσω τους χάρτες τους όταν τελειώνω.Αυτό είναι το μόνο μείον κατά τη γνώμη μου.Δεν γνωρίζω πάρα πολλά για τα ζώδια αλλά βλέπω ότι όσα λέει εδώ μέσα είναι σχετικά ακριβή. Μια άλλη ερώτηση.Έχω γεννηθεί στη Λευκάδα και όταν το βάζω μου βάζει σαν ώρα +3 αντί για +2 που είναι για την Ελλάδα.Είναι αυτό σωστό αστρολογικά;
    Δοκιμάζοντας να κάνω κάποιον χάρτη με επιλογή τη Λευκάδα, μου βγάζει ως ώρα το +2. Για πες λίγο αναλυτικά τι κάνεις

  10. #120
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης

    το +2 και το +3 είναι η χειμερινή και η εαρινή ώρα βάσει του ότι η ώρα μας αλλάζει τον Οκτώβριο και τον Μάιο. Δεν είναι δηλαδή ότι το +2 είναι ντε και καλά για την Ελλάδα όλο το χρόνο....εξαρτάται από το μήνα αλλά και τη χρονιά που γεννήθηκες γιατί σε κάποιες χρονιές δε θυμάμαι όμως από πότε...από το 1960 με 1965 και πριν αν θυμάμαι καλά δεν ίσχυε η αλλαγή ώρας...

    όλα αυτά δηλαδή και τη χρονιά αλλά σαφώς και το μήνα το υπολογιστικό μας τα συνυπολογίζει απευθείας και σου βγάζω τη σωστή ώρα...είτε +2 είτε +3...:bigsmile:

    Quote Originally Posted by natty76 View Post
    Έχω γεννηθεί στη Λευκάδα και όταν το βάζω μου βάζει σαν ώρα +3 αντί για +2 που είναι για την Ελλάδα.Είναι αυτό σωστό αστρολογικά;
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

 

 
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads