s
Η Τίνα απαντά, οίκο, στον, είναι, εξάγωνο, βρίσκεται, τετράγωνο, μελετώ, ac,τρίγωνο, ηλιος, παρθένου, κάνει, ιχθείς, πειτε, όψεις,μπορείτε, ποια, ερμηνεία, προανέφερα, όψεων, λειτουργούν, καταλάβω, πλούτωνα,β.δεσμό, στους, τύχης, κλήρος, λίλιθ, τους, διαδικασία, μπήκα, ερμηνεύσω, επιστροφή.οπως, σεληνιακή, γιαυτήν, περισσότερα, είμαι, καλησπέρα, αρχάρια, μάθω, αστρολογία, διάβασα, εξαρτάται, σύνοδος, τρίγωνο.θετικό, οψεισ, πλανήτες, ερμηνευθει.στον, αντίθεση, τετράγωνο,η, άρθρό, κάποιο" /> ΟΨΕΙΣ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2

Thread: ΟΨΕΙΣ

  1. #1

    ΟΨΕΙΣ

    Καλησπέρα σας,
    Είμαι αρχάρια με την Αστρολογία και για να μάθω περισσότερα γι'αυτήν μπήκα στη διαδικασία να ερμηνεύσω μία Σεληνιακή επιστροφή.Οπως διάβασα σε κάποιο άρθρό κάποιες απο τις αρνητικές όψεις είναι το τετράγωνο,η αντίθεση και το τρίγωνο.Θετικό είναι το εξάγωνο και η σύνοδος εξαρτάται απο τους πλανήτες πως θα ερμηνευθει.Στον χάρτη που μελετώ ο Ηλιος που βρίσκεται στον 4ο οίκο της Παρθένου κάνει τετράγωνο με το AC,τρίγωνο με τη λίλιθ που βρίσκεται στον 8ο οίκο στους Ιχθείς και εξάγωνο με Πλούτωνα,Β.Δεσμό (5ο οίκο και οι δύο )και Κλήρος της τύχης στον 4ο. Για να καταλάβω πως λειτουργούν οι όψεις,μπορείτε να μου πειτε ποια είναι η ερμηνεία των όψεων που προανέφερα?

  2. #2
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: ΟΨΕΙΣ

    Αγαπητή MI_KA για να κάνει ο Ήλιος εξάγωνο με Πλούτωνα και Βόρειο δεσμό σημαίνει ότι είναι στις πρώτες μοίρες του Σκορπιού και όχι στην Παρθένο. Για να είναι στον 4ο ο Ήλιος κι οι άλλοι δυο στον 5ο να υποθέσω πως κάποιος από τους δυο οίκους καταλαμβάνει πολλές μοίρες στον ζωδιακό?

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads