s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 101
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 101 of 350 FirstFirst ... 51 91 97 98 99 100 101 102 103 104 105 111 151 201 ... LastLast
Results 1,001 to 1,010 of 3493
  1. #1001

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
    Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
    ¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
    Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
    Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .
    Λοιπόν για να μην σας κουράσω και άλλο χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ελπίζω σε ένα παραγωγικό διάλογο και μια παραγωγική ανταλλαγή απόψεων .:bigsmile:

  2. #1002
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ORFEASS View Post
    Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
    Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
    ¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
    Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
    Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .
    Kαλως μας ηρθες λοιπον!!
    σου ευχομαι καλη πλοηγηση στο :horoscope:
    και ολες τις αποριες και τις σκεψεις σου να τις μοιραστεις μαζι μας
    απο τις καταλληλες ενοτητες του σαιτ!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #1003
    Join Date
    Oct 2010
    Όνομα:
    Μέλια
    Posts
    4

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας! Συγχαρητήρια για το σάιτ σας. Βρήκα πλούσια ύλη και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα που προσφέρονται για ατελείωτη μελέτη.

  4. #1004

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by meelia View Post
    Καλησπέρα σας! Συγχαρητήρια για το σάιτ σας. Βρήκα πλούσια ύλη και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα που προσφέρονται για ατελείωτη μελέτη.
    Καλώς ήρθες Μέλια! Ελπίζω να μάθεις πολλά και να έχεις κίνητρο για περισσότερα!
    :bigsmile:

    Υ.Γ. Ωραίο όνομα έχεις!!!

  5. #1005
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ORFEASS View Post
    Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
    Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
    ¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
    Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
    Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .
    Λοιπόν για να μην σας κουράσω και άλλο χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ελπίζω σε ένα παραγωγικό διάλογο και μια παραγωγική ανταλλαγή απόψεων .:bigsmile:
    ORFEASS βλέπω ότι ήρθες στην κοινότητα φορτσάτος και καλά κάνεις!
    Μου αρέσουν οι απορίες σου και η διάθεσή σου να βλέπεις τα πράγματα με ανοιχτό μυαλό.
    Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα έχεις πλησιάσει την προσωπική σου αλήθεια.
    Καλωσόρισες και καλή συνέχεια.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  6. #1006

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπερα.Μου αρεσε παρα πολυ η παρεα που εχετε φτιαξει οπως επισης και τα θεματα που δημοσιευετε εδω ετσι αποφασισα και μπηκα και εγω,ευχομαι σε ολους τα αστρα να ειναι ευνοικα σε ολους τους τομεις για τον καθε εναν ξεχωριστα αλλα κυριως για την υγεια που πραγματικα φετος καταλαβα ακομα πιο πολυ ποσο σημαντικη ειναι ...

  7. #1007
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by evi78 View Post
    καλησπερα.Μου αρεσε παρα πολυ η παρεα που εχετε φτιαξει οπως επισης και τα θεματα που δημοσιευετε εδω ετσι αποφασισα και μπηκα και εγω,ευχομαι σε ολους τα αστρα να ειναι ευνοικα σε ολους τους τομεις για τον καθε εναν ξεχωριστα αλλα κυριως για την υγεια που πραγματικα φετος καταλαβα ακομα πιο πολυ ποσο σημαντικη ειναι ...
    Καλωσόρισες στην κοινότητά μας. Πόσο δίκιο έχεις! Η υγεία είναι το υπέρτατο αγαθό και το μόνο που εκτιμάς, μόνο αφού το χάσεις. Όσο έχουμε την υγεία μας, δεν δικαιούμαστε να έχουμε παράπονο από τη ζωή.
    Σου εύχομαι τα καλύτερα!
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  8. #1008

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γειά σας κι από μένα, φαίνεστε πολύ ενδιαφέρουσα παρέα και θα μάθω αρκετά από σας.Προκαταβολικά,ευχαριστ ώ.

  9. #1009

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by xjazz View Post
    Γειά σας κι από μένα, φαίνεστε πολύ ενδιαφέρουσα παρέα και θα μάθω αρκετά από σας.Προκαταβολικά,ευχαριστ ώ.
    Γεια σου και σ΄εσένα! :welcome:

  10. #1010
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΩΩΩΩ! Πολυ καλημερα σας . Τι κανετε? Εγω υπομονη απο την αφροδιτη
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads