s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 68
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 68 of 350 FirstFirst ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 118 168 ... LastLast
Results 671 to 680 of 3493
  1. #671

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

  2. #672

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by katiakiss View Post
    Λοιπόν χαιρετώ τα πλήθη και ναι, είμαι νέο μέλλος, αλλά παλιά καραβάνα στην αστρολογική μανία και ως ψάρι προτιμώ τα παρασκήνια, αλλά σας παρακολουθώ και σας καμαρώνω!

    Και επειδή το είχα καημό να πω κι εγώ την εξυπνάδα μου… «Το πεπρωμένο του ανθρώπου, είναι ο χαρακτήρας του» (Ηράκλειτος)

    Quote Originally Posted by Ribo View Post
    Καλησπερα σε ολους και ευχομαι υγεια....
    Ξεκινησα πριν λιγο καιρο την μελετη και προσπαθω σιγα σιγα να μπω στο κλιμα. Δεν τα καταλαβαινω ολα αλλα πιστευω οτι περασα το αχαρο σταδιο του εντελως ασχετου και εφτασα στους αρχαριους.
    Ευχαριστω για τα εξαιρετικα αρθρα και γενικοτερα για την ιστοσελιδα. Μεσα απο το myhoroscope καταφερα να δωσω καποιες εξηγησεις σε γεγονοτα που συνεβησαν και δεν υπηρχε λογικη εξηγηση.
    Καλη συνεχεια σε ολους

    Quote Originally Posted by irene_f View Post
    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!
    Χριστίνα- Ribo και Ειρήνη καλωσήρθατε και σεις στον χώρο μας! :bigsmile:

    Κάτια και συ καλώς ήρθες και από μένα! Ευτυχώς που εμφανίστηκες και τάραξες τα καλοκαιρινά νερά.... Συνέχισε......
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  3. #673

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας ειμαι νεο μελος κι ευχομαι ο δρομος της αναζητησης να ειναι ευκολος μεσα απο εσας

  4. #674
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by magic_poison View Post
    γεια σας ειμαι νεο μελος κι ευχομαι ο δρομος της αναζητησης να ειναι ευκολος μεσα απο εσας
    καλώς μας ήρθες λοιπόν!
    Όλοι στον ίδιο δρόμο είμαστε...:bigsmile:

  5. #675
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by magic_poison View Post
    γεια σας ειμαι νεο μελος κι ευχομαι ο δρομος της αναζητησης να ειναι ευκολος μεσα απο εσας
    Καλώς μας ήρθες! Ο δρόμος της αναζήτησης θα είναι πιο εύκολος μέσα από εσένα! Εμείς μάλλον θα σου κάνουμε παρέα και θα λέμε και καμιά κουβέντα βαδίζοντας προς αυτό που κανείς δεν είναι σίγουρος για το τι είναι κι αν υπάρχει… Γιατί αλλιώς μας φαίνεται μοναχικός αυτός ο δρόμος. Κι αν όχι μοναχικός… Πατησίων, πάντως, δεν τον λες! :bigsmile:

  6. #676

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλημερά σε όλους..παιδιά να ρωτήσω κάτι υπάρχουν ζώδια πιο επιρρεπή στην αυπνία??χεχε.. :P

  7. #677
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Χμμμ... Για ψάξε εδώ και πες μας

    http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-...tml#post106360


    Καλωσόρισες!


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  8. #678
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σε ολους...αλλο ενα μελος προστεθηκε στην παρεα και ελπιζω να περασουμε καλα. Ειμαι ο Στεφανος απο Θεσσαλονικη.

  9. #679
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σου Κριαράκι μας χαρούμενο, άμεσο και ορμητικό! Καλώς σε βρήκαμε… Ή μας βρήκες… Τι σημασία έχει; Φιλιά στην θεά Θεσσαλονίκη και σε όλα τα καλά παιδιά της! :welcome:

  10. #680

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπερα σε ολους!!!!

 

 
Page 68 of 350 FirstFirst ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 118 168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads