s
Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    18

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Σαν Ταύρος μπορώ και εγώ να επιβεβαιώσω ότι το άρθρο είναι πολυ κατατοπιστικό και ακριβές. Πληθωρική (χι,χι), Κτητική, ζηλιάρα. ΝΑΙ. Αλλά και ερωτική, υπομονετική, σοβαρή, χωρίς προσποίηση και καλή μαγείρισα - θα προσθέσω- . Δεν μπορώ να πώ ότι είναι ελάχιστα τα ζώδια που ταιριάζουμε γιατί δεν το ξέρω. Θα το ψάξω όμως. Το μόνο που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι η σχέση με Λεόντα έχει πολλά!!!! αγκάθια.

  2. #12
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Χα!!! Αυτό ξαναπέστο!! Από μαγειρικές, άλλο τίποτα!! :bigsmile: :bigsmile:
    may..

  3. #13

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by magikadespell View Post
    Ακριβώς. :bigsmile:
    Για σένα είναι ότι πρέπει γιατί από ότι έχω καταλάβει είσαι Σκορπιός και τα έχεις βάλει με όλες τις γυναίκες του πλανήτη!
    Δεν πειράζει:toung: εγώ διασκεδάζω όποτε σε διαβάζω και περίμενα να δω πότε θα γράψεις μια καλή κουβεντούλα για κανένα θηλυκό!!
    Δοκίμασε με Ταυρίνες και εγώ θα έλεγα με Ιχθύ, Αιγόκερω ίσως και Καρκίνο; Πάντως έναν Σκορπιό που ξέρω πως έμπλεξε πέρσι με Ταυρίνα φέτος παντρεύεται!!!
    Έλα!!! Κι εγω που νόμιζα, απο προσωπική πείρα, ότι το να προσπαθεί γυναίκα Ταύρος να τα βρεί με άντρα Σκορπιό είναι άσκοπο! Μου δίνεις κουράγιο!:bigsmile: Πάντως σίγουρα είναι εκρηκτική σχέση όπως λέει και ο κ. Μπαφαλούκος

  4. #14

    Re: Ταύρος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Όλα καλά αλλά πώς τον πλησιάζεις; πώς καταλαβαίνεις αν ενδιαφέρεται; έχει τόσο δικούς του ρυθμούς που σε μπερδεύει. Από τη μία καταλαβαίνεις ότι εδώ και καιρό σε παρατηρεί πολύ προσεκτικά, αντιλαμβάνεται τη διαθεσή σου, προσέχει τις αντιδράσεις σου, σέβεται τις ιδιορρυθμίες σου, και από την άλλη όταν τον ρωτήσεις κάτι παραπάνω ή τον στριμώξεις λίγο λεκτικά ...η απόλυτη σιωπή αλλά η συμπεριφορά του δεν αλλάζει αρνητικά μάλλον εξελίσσεται σε κάτι πολύ τρυφερό με το να σε φροντίζει μ' έναν πλάγιο τρόπο που γίνεται αντιληπτός αλλά δεν εκφράζει κάτι άμεσο κι αναρρωτιέσαι αν όλα αυτά είναι απλώς πολύ φιλικά γιατι δεν κάνει κάποια κίνηση.....

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads