s
Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    το θέμα είναι πάρα πολύ καλο!!!συγχαρητήρια...καρκιν άκι κ εγώ βλέπετε με ενδιαφέρει άμεσα...:bigsmile:

  2. #12

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    αυτή την ανασφάλεια να μην είχαν τοοοοόσο εντονη και όλα καλά! πάντως είναι ιδανικοί για τον παραμυθένιο μεσαιωνικό έρωτα όπως επίσης και για τη δημιουργί οικογένειας! αν βρεις το κουμπί τους...

  3. #13

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    καρκίνος άντρας= σύμβαση, αγκαλιές και δακρύβρεχτα χαδάκια, παραπονιάρικες μουτσούνες και ταλαίπωροι αναστεναγμοί κατά την κρεβατομουρμούρα, οικογενειακά δείπνα και διακοπές με φιλικα ζευγαράκια, ήρεμα βράδυα κάτω από την πανσέληνο (πάντα με το απαραίτητο ζακετάκι)
    το χειρότερο απ'όλα καρκίνος άντρας=ΓΑΜΟΣ!!! Για ποιο ερωτισμό μιλάτε;;;;;
    My life has no purpose . . . my life has no direction . . . no aim . . . no meaning . . . and yet I'm happy . . . I can't figure it out . . . What am I doing right?
    Charles Schulz (τοξότης φυσικά)

  4. #14

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Όσον αφορά πάντως τη γυναίκα Καρκίνο το άρθρο με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη ακόμα και οι ερωτογενείς ζώνες που αναφέρει δεν είναι τυχαίες!
    Εγώ πάντως θέλω να συγχαρώ τον κ. Μπαφαλούκο για την προσέγγιση του στο ζώδιο του Καρκίνου!!! Πολλά άρθρα που έχω διαβάσει παρουσιάζουν τους Καρκίνους μονόχνωτους και συντηρητικούς... μου δίνουν την αίσθηση ότι μιλάνε για ανθρώπους κατοχικούς προσκολλημένους σε γεγονότα και μίζερους. Από προσωπική εμπειρία πιστεύω ότι η προσκόλληση που συχνά αναφέρεται έχει μεταφορική σημασία. Ο Καρκίνος δεν ξεχνά!! Οι εμπειρίες του παρελθόντος δεν είναι απλά εμπειρίες αλλά σημεία αναφοράς της ζωής του στα οποία ανατρέχει συχνά με απώτερο σκοπό να γνωρίσει πιο βαθιά τον εαυτό του, να ωριμάσει και να προστατεύσει καλύτερα την υπέρμετρη ευαισθησία του. Οι περισσότεροι όμως που δεν γνωρίζουν πως λειτουργεί πραγματικά ένας Καρκίνος δεν αντιλαμβάνονται πώς αυτή τους η αναδρομή δεν αφορά μόνο τους ίδιους αλλά και τους ανθρώπους που εμπλέκονται στα γεγονότα της ζωής τους και ανάλογα προσαρμόζουν τη συμπεριφορά τους απέναντί τους. Με λίγα λόγια παρατηρούν τους ανθρώπους που τους ενδιαφέρουν σε φάσεις της ζωής τους που οι άλλοι έχουν ίσως ξεχάσει. Μην απορείτε λοιπόν πάντα για την κυκλοθυμία μας... Τίποτα δεν είναι τυχαίο!
    Η ταπεινή μου εκτίμηση περί ζωδίου :embarrest

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads