s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 38
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 38 of 350 FirstFirst ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... LastLast
Results 371 to 380 of 3493
  1. #371
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by freedom23 View Post
    καλησπερα ειμαι νεο μελοσ κ βρησκω πολυ ενδιαφεροντα τα αρθρα σασ..θα ηθελα αν ειναι δυνατον καποιεσ πληροφοριεσ σχετικα με την λιλιθ τι δειχνει αναλογα με την θεση τησ(π.χ. εχς λιλιθ στον τοξοτη) κ ποια ειναι η σημασια τησ σε ενα γυναικειο οροσκοπιο..
    ευχαριστω :bigsmile:
    Καλώς μας ήρθες :bigsmile:

    Δες αυτό προς το παρόν... http://www.myhoroscope.gr/16-%F0%EB%...%EB%E9%E8.html

    ...αλλά να ξέρεις πως θέτουμε τις ερωτήσεις μας στην κατάλληλη θεματική ενότητα, για την διευκόλυνση όλων μας. Μια αναζήτηση στο forum (επάνω δεξιά στην κεντρική σελίδα, βάζεις λέξεις κλειδιά), θα σε βοηθήσει να προσανατολιστείς..:bigsmile:

  2. #372

    :)

    γεια χαρα!!!ειμαι εντελως ασχετη κ δεν ξερω αυτη τι στιγμη που στο καλο θα δημοσιευθει αυτο το μηνυμα ελπιζω με τις μερες να βρω το δρομο μου γιατι μου αρεσει η αστρολογια και θελω να μαθω τα παντα!καλως σας βρηκα λοιπον....!

  3. Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας παιδια!Καλες ερευνες και αναζητισεις να χουμε!!!

  4. #374

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας και από μέναααααα!!!!! Ωραίο σάιτ! Συγχαρητήρια!Έχω πολλά να διαβάσω! ΑΚόμη το ψάχνω! Έπεσα επάνω σας τυχαία χτες που διάβασα μια συνέντευξη της Θεοδώρας Ντάκου. Εϊμαι Ζυγός! ΘΕωρώ υποχρέωσή μου να το πω σε περίπτωση που δεν φαίνεται!

  5. #375
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by omerta View Post
    Καλημέρα ,

    ονομάζομαι Μαρίνα και είμαι καινούργιο μέλος , δεν ξέρω πολλά αλλά προσπαθω να διαβαζω γιατί μου αρέσει πολύ. Το site σας είναι πολύ καλό και φαίνεστε πολύ καλή παρέα .

    καλή συνέχεια
    καλησπερα παιδια καλως σας βρήκα!

  6. #376
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by perry2212 View Post
    καλησπερα παιδια καλως σας βρήκα!
    :bigsmile:Καλώς ήρθες και καλή περιήγηση στο καλύτερο site!!!!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  7. #377

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γειά σας!

    Είμαι ο Νικόλας από Κύπρο. Ποτέ δεν πίστευα στα ζώδια αλλά μόλις διάβασα τυχαία την περιγραφή του ζωδίου μου, πρόσεξα ότι υπάρχει μία βάση και από τότε διαβάζω που και που καμιά πρόβλεψη. Ελπίζω να μάθω κάτι περισσότερο για την αστρολογία!

    Ωραία ιστοσελίδα και καλά οργανωμένη!

    Καλή συνέχεια!

  8. #378
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by udroxoina View Post
    γεια χαρα!!!ειμαι εντελως ασχετη κ δεν ξερω αυτη τι στιγμη που στο καλο θα δημοσιευθει αυτο το μηνυμα ελπιζω με τις μερες να βρω το δρομο μου γιατι μου αρεσει η αστρολογια και θελω να μαθω τα παντα!καλως σας βρηκα λοιπον....!
    Quote Originally Posted by Φωτης Ο Λεων View Post
    Γεια σας παιδια!Καλες ερευνες και αναζητισεις να χουμε!!!
    Quote Originally Posted by kirki81 View Post
    Γεια σας και από μέναααααα!!!!! Ωραίο σάιτ! Συγχαρητήρια!Έχω πολλά να διαβάσω! ΑΚόμη το ψάχνω! Έπεσα επάνω σας τυχαία χτες που διάβασα μια συνέντευξη της Θεοδώρας Ντάκου. Εϊμαι Ζυγός! ΘΕωρώ υποχρέωσή μου να το πω σε περίπτωση που δεν φαίνεται!
    Quote Originally Posted by NickCyp View Post
    Γειά σας!

    Είμαι ο Νικόλας από Κύπρο. Ποτέ δεν πίστευα στα ζώδια αλλά μόλις διάβασα τυχαία την περιγραφή του ζωδίου μου, πρόσεξα ότι υπάρχει μία βάση και από τότε διαβάζω που και που καμιά πρόβλεψη. Ελπίζω να μάθω κάτι περισσότερο για την αστρολογία!

    Ωραία ιστοσελίδα και καλά οργανωμένη!

    Καλή συνέχεια!

    Καλησπέρα καλώς μας ήρθατε:bigsmile:

    Καλή συνέχεια σε όλους εδώ στο :horoscope:

  9. #379

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γειά σας. Ονομάζομαι ¶ννα ,έχω μάθει πολλά διαβάζοντάς σας εδώ και καιρό κι ελπίζω να κατανοήσω πολύ περισσότερα στο μέλλον. Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε forum γι΄ αυτο συγχωρήστε σας παρακαλώ τυχόν λάθη μου.

  10. #380
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    :horoscope:
    Quote Originally Posted by kanna View Post
    Γειά σας. Ονομάζομαι ¶ννα ,έχω μάθει πολλά διαβάζοντάς σας εδώ και καιρό κι ελπίζω να κατανοήσω πολύ περισσότερα στο μέλλον. Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε forum γι΄ αυτο συγχωρήστε σας παρακαλώ τυχόν λάθη μου.
    καλως ορισες στο :horoscope:


    καλη πλοηγηση σου ευχομαι στις ενοτητες
    και καλο διαβασμα αγαπητο νεο μελος!!

    καλως ηρθαν και τα υπολοιπα νεα μελη στην παρεα μας !!!!



    κουκι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

 

 
Page 38 of 350 FirstFirst ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 29 users browsing this thread. (0 members and 29 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads