s
Conversation Between starfish and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between starfish and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

11 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. χρονια πολλα κοριτσι μου και καλα χριστουγεννα .
    Να μου φιλησεις την κορουλα σου !!!!!!!!
  2. Καλημερα Δεσποινακι! Οχι, δεν ειμαι και πολυ καλα, αλλα,... συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια! Εσυ τι γινεσαι;
    [Χα, χα, ειδα το μηνυμα του Μητσακου απο κατω...... σωστηηηηη ΚΑΙ σωστοοοοος!!! ...Να τσιμπησω κι εγω αραγε, που ανηκω στην ιδια ηλικιακη ομαδα; Η να σφυριξω αδιαφορα;]
  3. κυριακη μου καλα εισαι κοριτσι μου;
  4. σε ευχαριστω παααααααααααααρα πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. ΩΡΑΙΟ το αποτελεσμα!!! Σου παει πολυ!!!
  6. μια χαρα ειμαι Κυριακη μου ,εγω ειμαι καθε μερα μεσα στο σαιτ [δεν δουλευω ]και γι αυτο παραξενευτηκα που δεν σε εβλεπα
  7. Ειμαι πνιγμενη στη δουλεια εδω και καιρο καλη μου! Και στο σπιτι κανει καταληψη στον υπολογιστη η κορη μου! [Ασε που ακομη και να ηταν ελευθερος ο υπολογιστης, θα επρεπε να βρω και ελευθερο χρονο!!]
    Εσυ τι κανεις; Εισαι καλα;
  8. ειχα αρχισει να ανησυχω δεν σου κρυβω...εισαι καλα;μολις ανοιξα τον υπολογιστη και ειδα την χθεσινη σου παρουσια!ολα καλα ;
  9. Κι επειδη θυμιζεις νεραϊδα, αφιερωμενο
    http://www.youtube.com/watch?v=rAckM...eature=related
  10. σου αρεσε ε;με ζωγραφισε το αγαπητο μελος Λελου ,το λουκ αυτο ειναι που βλεπεις στις φωτο μου ,τωρα τον σεπτεμβριο τις εβγαλα τις φωτο μου
    σε ευχαριστω
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 1 2 LastLast