s
Conversation Between skorpion and LeLou
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between skorpion and LeLou

16 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Γλυκεια μου Χρονια πολλα και ευτυχισμενα!!! Καλα Χριστουγεννα και ευχομαι ο καινουριος χρονος να ειναι γεματος αγαπη και επιτυχιες!!! Φιλιαααααααα!
  2. ευτυχισμένες γιορτές καλή μου Skorpion! εύχομαι η φετινή χρονιά να είναι για σένα ομορφότερη απΆ όλες τις προηγούμενες στο σύνολό τους!!! με όλη μου την αγάπη και πολλά φιλιά
  3. Ναι, πολύ! Και σε σένα :) :) :)
  4. Πρεπει να ειναι ωραια εκει! Οκ κουκλα! φιλια!
  5. Οντως παιζει! Ωραια να κανονισουμε για καφεδακι/μπυριτσα λοιπον!
  6. πολλά πολλά και σε σένα καλή μου!!! κι όσο για το "από κοντά"... είμαι μέσα με τα χίλια (αν κι όλο σε κάποιο καταγώγι θα έχουμε χορέψει δίπλα δίπλα εν αγνοία μας... χιχιχιχιχι)
  7. Ευχαριστω παρα πολυ! Οτι ποθεις και συ ευχομαι να το εχεις! Και μια που μιλησες και για μουσικη να σου πω οτι ενθουσιαστηκα που σου αρεσαν καποια κομματια που περιμενα οτι δε θ αρεσουν και πολυ! Και γω σ ευχαριστω επισης για τη παρεα! Ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε κι απο κοντα!
    ΦΙΛΙΑ!!!
  8. Να τα εκατοστίσεις καλή μου Scorpion! Πάντα ευτυχισμένη, πάντα γερή και δυνατή! ΣΆ ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη συντροφιά που μου έχεις κρατήσει μέσω των μουσικών σου επιλογών, καθώς και για όλες τις μεγαλύτερες ή μικρότερες συζητήσεις που έχουμε κάνει μαζί. Πολλά φιλάκια
  9. Μην αναβεις φυτιλιες με τα περι υπαιθριων παρτι!!!χα χ αχ α! Εγω ενα ταξιδακι θα θελα!!! αλλα αλλα...Τεσπα δε πειραζει...Ολα θα ρθουν! Αμα κανεις παντως παρτι να με καλεσεις!!! χεχε! τη πεφτω για νανι γιατι σημερα πολυ ενερτζι ξοδεψα με τοσο λιγο υπνο! Καληνυχταααα! φιλια
  10. χαχαχαχαχα - μια απ' τα ίδια... και για να κοροϊδεύω τον εαυτό μου ότι έχω χρόνο και για μένα ξενυχτάω (είτε με μουσική είτε με ταινίες)
    μου'χει λείψει πολύ ένα "άγριο" υπαίθριο πάρτυ με χορό ώσπου να λυγίσουν τα γόνατα (ξέρω, άσχετο)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 16
Page 1 of 2 1 2 LastLast