s
Conversation Between Λευκή and Δείμων
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Λευκή and Δείμων

112 Visitor Messages

Page 1 of 12 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
  1. Αδειάζουμε και κανένα εισερχομενόκουτο ενίοτε... :P
  2. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάθουμε κάτι σε διαδήλωση,μην ανησυχείς :)
    Και τα πεδία μαχών που βλέπετε δεν έχουν καμία σχέση με τις διαδηλώσεις..
    Όσο για τον Χριστούλη κι εγώ το άκουσα αλλά απλώς το άκουσα-ούτε ποιος ούτε πότε ούτε αν αληθεύει κτλ...
  3. Επιζήσατε από τας διαδηλώσεις ή ακόμα στο πεδίο των μαχών ευρίσκεστε? (¶κουσα πως κάποιοι κλέψαν το κουκλάκι του Χριστού από τη φάτνη στην πλατεία Αριστοτέλους νομίζω. Χμ.!)
  4. Στο κάτω ο βόρειος δεσμός πάντως θα συμφωνήσω:p
  5. καλέ μου μπάρμπα θέλω τη βοήθειά σου!
  6. Σιχαίνομαι τα τυροκομικά και ειδικά τη φέτα που είναι ό,τι πιο αηδιαστικό υπάρχει.
    Το εφήμερον του έρωτος καλά κάνει και είναι εφήμερο διότι δεν θα ήτο ερως..
  7. Παρακαλώ εδώ έχουμε μυζίθρες και γραβιέρες (νοστιμότατες μπαι δε γουέι) Τώρα τι θέλω να πω, καλίτερα να μην πω. Όχι πάντως για την πόλη σας, αλλά δια το εφήμερον του έρωτος. Τώρ αν είναι τόσο συνδεμένα, την παίρνει και αυτήν η μπάλα!
  8. Δεν κατάλαβα.Θες να πεις κάτι για την πόλη μας;Τράβα στα τυρόγαλά σου
  9. Σιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγάααα αααααααα! Ο έρως εκτός από τυφλός είναι και μωρό(ς) εξ άλλου, εκείνο που μετράει είναι να νοιώθεις τον άλλον μέσα σου σε όποια μεριά της γης και να βρίσκεται! (ΟΚ, δεν το προχωράω άλλο....)
  10. Ναι :p

    Δεν την είδα,όχι.Μάλλον αφαιρέθηκε απ την ερωτικότητα της πόλης
    Νια νια νια νια νια.
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 112
Page 1 of 12 1 2 3 4 5 11 ... LastLast