s
Conversation Between cancerian and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between cancerian and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

18 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. χρονια πολλα παληκαρι μου τα καλυτερα να σου φερει η καινουργια χρονια!!!!
  2. εχω ηλιο,αρη,ερμη στον τοξοτη που ειναι και ο 2ος μου οικος ,τωρα ειναι σε διελευση ο αρης εκει σε λιγο και ο ερμης . Αυτα πανω κατω συμβαινουν καθε χρονο αλλα Γιαννη μου με προβληματιζει η διελευση του ουρανου απο τον 5ο μου [ιχθεις] ....τι λες και εσυ ;
  3. καρκινακι μου ριξε μια ματια σε ενα ποστ που εγραψα και αν μπορεις δωσε μου μια συμβουλη καλο μου παιδι
  4. Ναι , η Ακμη του ωροσκοπου του γινεται οι μοιρες που βρισκεται ο Ηλιος του και μετα χωριζεται σε 12 τμηματα (οικοι) με 30* το καθενα , οι οποιες θα ξεκινηνουν την μοιρα που ξεκινα και ο ωροσκοπος !
  5. δεν πειραζει καλο μου θα πιανω σαν πρωτο οικο εκει που εχει τον ηλιο του [πιανει αυτο το συστημα ε;]
  6. Αχ ρε Δεσποινακη δεν ξερω πως γινεται αυτο και χρειαζεται ενας εμπειρος αστρολογος !!! Τι το ψαχνεις ομως ... ? Αν θυμαμαι καλα παει παλιωσε ....
  7. Αχ!καλο μου παιδι ποσο θα ηθελα αν μπορουσες [ξερω οτι ειναι τρομερα δυσκολο]να μου εβρισκες τον ωροσκοπο του αντρα μου.Ισως αν σου εδινα δυο,τρια γεγονοτα τρανταχτα με ημερομηνιες να πλησιαζαμε τουλαχιστον σε ποιο ζωδιο ειναι ο ωροσκοπος του.
    ευχαριστω
  8. το βρηκα !!! εχω μεινει αφωνη ..εισαι καταπληκτικος !
  9. ΘΑ ΠΑΣ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ blogs και μετα θα πατησεις την φωτογραφια μου η το cancerian , εμενα δηλαδη .....
  10. να παω στο μπλογκ και να βρω το ονομα σου;ετσι θα σε βρω ε;
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 18
Page 1 of 2 1 2 LastLast