s
Conversation Between Δείμων and elpiniki
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Δείμων and elpiniki

31 Visitor Messages

Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
  1. Θανατηφόρες.... τέλος :) Μάλλον εγώ, θα πληρώσω στο τέλος τη δική σας λαιμαργία :))). Εσείς, σε λίγο, θα μου πείτε ότι εγώ φταίω και για το προπατορικό αμάρτημα!!!!!!
    Καφεδάκι μόνο....
    Καλησπέρα Δείμωνα!!!!!!
  2. Δείμωνά μου, σ΄ ευχαριστώ πολύ..... για τις, πραγματικά, υπέροχες ευχές σου:)
    Αντεύχομαι, επειδή ξέρω ότι συνήθως ευχόμαστε, αυτά που εμείς οι ίδιοι επιθυμούμε:)
    Χρόνια Πολλά!!!!!!!
  3. Ελπινίκη μου σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι πάντα τυχερή κι ευτυχισμένη, και οι γιορτές να είναι μοναχά η αφορμή: περίσσια χαρά να υπάρχει σε κάθε μέρα της ζωής σου!!
  4. Δείμωνα,
    Σου εύχομαι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!
    Να είσαι καλά και να μας κρατάς καλή παρέα :)
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!
  5. Αααααααα.... δεν ξέρω πια από πού να σε πιάσω :) "Στα άσπρα δεν είσαι... στα μαύρα σε χάνω" που έλεγε και ο αείμνηστος Ζαμπέτας....
    Εσύ, βρε Δείμωνα, δεν ζήτησες δίπλες; Ορίστε! Σκοτώθηκα για να τις φτιαξω!!! Κι από πάνω με κάνεις να νιώθω κι ενοχές....
    Και γιατί, παρακαλώ, να ειστε εργένηδες; Από ιδιοτροπία, να υποθέσω; :) Τόσα καλά και όμορφα και ελεύθερα κορίτσια εκεί έξω.... Κουνήστε λίγο το δαχτυλάκι σας.... δεν είναι και ΤΟΟΟΟΣΟ μεγάλος κόπος.... Αλλά, βέβαια.... μετά τι θα έχετε για να γκρινιάζετε; εεεεεε; :) :)
  6. Aμμμμαν παναΐαμ' τι γλυκά είναι τούτα!!! Βρε σεις δε μας λυπάστε κι εμάς τα εργενάκια χρονιάρες μέρες?!
  7. Χαλάω χατήρια εγώ; (Αρκεί να "περνάει" από το χέρι μου....)
    Ορίστε κ. Δείμωνα, περάστε να σας τρατάρουμε :)
    Ετοιμάζω και επίσημη πρόσκληση - μπιλιέτο, αλλά πρέπει να φοράτε και επίσημο ένδυμα... (το λιγότερο, σμόκιν)!!!!! (χα χα χα)... άσχετα αν εγώ θα σας υποδεχτώ με.... τις πυτζάμες... :)
  8. Αμα βάλεις και δίπλες στο μενού κάτι γίνεται. Κι αν είναι καλομελωμένες κάτι περισσότερο! :-D

    (Eγώ πάντως ακάλεστος δεν πηγαίνω πουθενά!)
  9. Από το δρόμο θα σας φωνάζω; "Εδώ τα καλά μελομακάρονααααααα. Κοπιάστεεεεεε". :) :)
    Να λέτε ότι σας λαδώνω; (Εχω και κουραμπιέδες, αλλά μην το πεις στους άλλους) :)
    Καλό βράδυ Δείμωνα!!!
  10. Ποιός κερνάει και δεν λέει κουβέντα? :-Ρ
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 31
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast