s
Conversation Between Δείμων and cancerian
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Δείμων and cancerian

2 Visitor Messages

  1. Χεχε Γιάννη ποιός άλλος από έναν Καρκίνο θα καταλάβαινε ότι η δική μας ευτυχία εξαρτάται σε πολύ μεγάλο βαθμό από την ευτυχία των αγαπημένων μας (και γενικότερα όσων είναι κοντά μας). Μπορεί να μην έχω Ήλιο, αλλά έχω εκεί Σεληνούλα οπότε...

    Για τον Έρωτα και την Αγάπη οι ευχές καλοδεχούμενες τις κρατώ για την μεθεπόμενη Ηλιακή μιας και του 2009-10 πολύ με «Κρονίζει» (στον πρώτο μου κάθησε ο άτιμος!) Φυσικά βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, προτιμώ όμως να διατηρώ επιφυλάξεις μιας και στο θέμα αυτό είμαι όλα ή τίποτα. Και καλύτερα το τίποτα της μοναξιάς παρά το τίποτα ενός χωρισμού!


    Στέλνω ό,τι καλύτερο και για τη δική σου ζωή. Και συμφωνώντας με το πνεύμα σου, εύχομαι να σε χαίρονται εκείνοι που σε αγαπούν πραγματικά!
  2. Συνονοματε !!!!!

    Καλα Χριστουγεννα γεματα Ερωτα Αγαπη κ Υγεια σε εσενα και σε οσους σε πλαισιωνουν !!!
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2