s
Conversation Between katiakiss and tabros
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between katiakiss and tabros

2 Visitor Messages

  1. Αγαπητέ φίλε μου,

    Χωρίς να δω καν τους χάρτες σας, μπορώ να σου πω ότι οι όψεις Ήλιου και Σελήνης μας υπόσχονται μια ψυχική ταύτιση και έλξη, αλλά δεν μας υπόσχονται το στέριωμα ενός δεσμού.
    Από την άλλη, έστω και με 10ο μοίρες ανοχή, η ύπαρξη των φώτων σε συμβατά ζώδια είναι μία πολλή καλή ένδειξη συμβατότητας. Δεν είναι η σχέση των φώτων που πρέπει να σε ανησυχεί.
    Δυστυχώς η αξιολόγηση μιας συναστρίας, δεν είναι μια απλή ματιά σε έναν χάρτη. Είναι μια εργασία που θέλει τον χρόνο και τον κόπο της. Εγώ δεν είμαι επαγγελματίας αστρολόγος με την έννοια της αμοιβής και καταλαβαίνεις ότι είναι δύσκολο να βρω τέτοιο διαθέσιμο χρόνο.
    Ωστόσο στο site υπάρχουν τα προγράμματα χαρτών σχέσεων και τα ανάλογα άρθρα που μπορούν να σε βοηθήσουν πολύ να μελετήσεις τους χάρτες σας.
    Μπορείς να το κάνεις και σαν διασκέδαση.

    Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη.
  2. επειδη βλεπω οτι διαβαζεις το θεμα για το παθος και το σασπενς στη σχεσεις και επειδη εισαι αστρολογος εαν θες θελω να σε ρωτησω κατι.εχω μια μεγαλη αγαπη για καποαι που γεννηθηκε 27-8-1966 12 το μεσημερι καρπενησι και εγω ειμαι 5-5-1979 1 το πρωι αθηνα.υπαρχει μεγαλη ελξη καρμα και περιπλοκες καταστασειες μολις σε 3μηνες γνοριμιας.λειπει ομως σχεση σεληνης ηλιου εκτος αν θεωρειτε με 10 μοιρες τριγωνι ηλιου σεληνης.επιδη ξαναλεω αγαπω πολυ βλεπεις οτι αυτη η ελειψη σχεσης ηλιου σεληνης θα παιξει ρολο να σβησει η σχεση.μακαρι να μην ειναι ετσι.αν θες μου λες.
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2