s
Conversation Between libraD and flame
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between libraD and flame

6 Visitor Messages

  1. Σε ευχαριστώ πολύ το ξέρω ότι είναι επίπονη διαδικασία αλλά έχω αρκετά στοιχεία κι από Σκορπιό (;-)) και πιστεύω ότι η αναγέννηση θα πετύχει...Πάντως όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
  2. Αν πραγματι το πιστεύεις θα πάνε καλά! Κλείσε όσους κύκλους θέλεις (ξέρω πονάει αυτό) αλλά μη χάνεις στιγμή από τη ζωή σου Λιμπράκι...πρώ τα να είσαι εσύ καλά. Εγώ καλά είμαι τελείωσα την ανακαίνηση στη σχολή μου και αύριο αρχίζω μαθήματα. Ευχομαι να είναι μία καλή σαιζόν.
    Σε φιλώ!
  3. Γεια σου κι εσένα !!! Μπορώ να πω ότι επιβιώνω...Γενικά αυτό το διάστημα προσπαθώ να αναγεννηθώ από τις στάχτες μου...Έχω αρχίσει και κλείνω κύκλους στη ζωή μου.Ελπίζω όλα να πάνε καλά...Εσύ;;; ;-)
  4. Λιμπράκι καλημέρα έτσι πέρασα καιρό έχουμε να τα πούμε τι κάνεις?
  5. Σ΄ευχαριστώ!
  6. Καλησπέρα! Έχεις τη συμπάθειά μου και ήθελα αν μπορούσες να βοηθήσεις κι εμένα με μία παρόμοια περίπτωση αν θέλεις φυσικά. Είναι κι εμένα 4,5 χρόνια σχέση και είναι ακριβώς όπως περιγράφει η RattlesnaKes. Μόνο που δεν έχουμε χωρίσει παρ΄όλη την τρέλααααα! Είναι Ιχθύς με ωροσκόπο παρθένο εγώ σκορπιός με ωροσκόπο σκορπιό κι έχουμε και οι δύο σελήνη στον Λέοντα.
    Ημερομηνίες: Εγώ 17/11/1962 Πειραιάς ώρα 06.45 πμ κι εκείνος 25/2/1964 και ώρα 19.30 μμ Δραμεσίοι Δωδώνης....δεν μιλάω στο Φόρουμ γιατί μου βάζουν χέρι....
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6