s
Conversation Between flame and Pirate Jenny
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between flame and Pirate Jenny

12 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Ωστε εεεετσι!!! ¶ντε καλά, αφού ήσουνα απασχολημένη, σε συγχωρώ.....
    Πολλά φιλιά!
  2. Ωχ ωχ, τι έχασα; Είχες γενέθλια και δεν το πήρα χαμπάρι;; Χρόνια σου πολλά καλή μου, καθυστερημένα. συγνώωωωωμη ....κλαψ!
  3. Ααααα δεν θα προβώ σε αποκαλύψεις!!! Να ρθεις να δεις αχχαααχα!!
  4. Αμάν αυτό το πράγμα...να απαντάτε στο προφίλ σας!!! Αυτό φοβάμαι και γω "Καλή πρόβα κακή παράσταση", Μα γιατί να συμβαίνει ΠΑΝΤΑ!!! Και το άλλο, το "σπάσε πόδι", μια φορά μου το είπε η μάνα μου, και έπαθα διάστρεμα πηγαίνοντας για πρεμιέρα !!! αγκρρρρρρρ!!!!
  5. Μπαα, από την άλλη τετάρτη περιμένω τα καλύτερα...να γίνει η ρημάδα η πρεμιέρα να τελειώνω με το αγχος, μπρρρ.Εσύ πως τα πας με το ...τρακ;;
  6. Σώπα καλέ, θα περάαασει!! Γειαχαραντάν, αδερφή ψυχή!!
  7. Λοιπόν όταν λες σχολή θυμάμαι την Πέτροβα μπρρρρ, ξέρεις vaganova στυλ, όταν ξεχνιόμασταν και πετούσε λιγάκι ο ποπος τρώγαμε..κλωτσια κανονική!! Βρε Γκράχαμ και πάλι Γκράχαμ σε λέω!!
    φιλάκια!
  8. Καλή μου τι κάνεις; Ολα εντάξει με τη σχολή;
  9. Graham attack!!!!23-24-25 Οκτώβρη στο Μεγαρο....βγάλε εισητήριο!!! Σμουτς!
  10. Καλήμέρα
    Καλά...μετάνοιωσα που δεν πήγα και τις 2 μέρες. Το fix me jesus το χόρεψε Ελληνίδα!!!!! Φοβερή
    Αναμένεις αναλυτικό... πμ!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 12
Page 1 of 2 1 2 LastLast