s
Conversation Between Atrapos and Λιογεννητη
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Atrapos and Λιογεννητη

2 Visitor Messages

  1. Αγαπητή Λιογέννητη,
    Δεν μου αρέσει να παριστάνω τον μελλοντολόγο, πολύ περισσότερο τον καταστροφολόγο. Στα χρόνια που έρχονται θα πρέπει να αλλάξουμε πολλά πράγματα αφού εμφανώς έχουμε φτάσει σε αδιέξοδο. Δεν ξέρω αν θα χάσουμε κάτι απΆ όλα αυτά που λες αλλά η Ελλάδα πιστεύω ότι θα αλλάξει. Αν θα είναι προς το καλύτερο ή το χειρότερο εξαρτάται από όλους μας. Συνήθως χρειάζεται μια δύσκολη περίοδος συνειδητοποίησης του αδιεξόδου, για να ξεκινήσει η δημιουργία κάτι καινούργιου.
    Κάπου εκεί βρισκόμαστε σήμερα.
    Μου έκανε εντύπωση όμως που ανάμεσα στην κυριαρχία, τα νησιά και την ταυτότητα, έβαλες και τη γλώσσα. Η γλώσσα μας υποβαθμίζεται σταθερά τις τελευταίες δεκαετίες και αυτό είναι ανεξάρτητο από τα σημερινά προβλήματα. Είναι και αυτό ένα δείγμα της αδιαφορίας μας για όλα αυτά που αποτελούν την ελληνική ταυτότητα.

    Φιλικά

    Δημήτρης
  2. Γεια σας! Θα ηθελα να μαθω αν στα χρονια που ερχονται η Ελλαδα κινδυνευει να χασει αρκετη απο την κυριαρχια της, να πωληθουν νησια της και να υποβαθμιστει η ταυτοτητα και η γλωσσα της. Σας ευχαριστω πολυ,
    Λιογεννητη
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2