s
Conversation Between Astro Liv and elpiniki
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Astro Liv and elpiniki

62 Visitor Messages

Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast
  1. ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γλυκιά μου Livia!!!
    Φιλιά σε όλους!!!!!!!!
  2. Γλυκειά μου Livia :), αν ήξερες πόσο χάρηκα που μου έγραψες!!! Μου έλειψες πολύ :)
    Μη με ευχαριστείς για τα τραγούδια... ένα "κλικ" κάνω μόνο, τίποτε άλλο .... :) Αν μπορώ να κάνω και ο,τιδήποτε άλλο, θέλω να μου το πεις... θα χαρώ πολύ.
    Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα Χριστούγεννα!!! Την παραμονή των Χριστουγέννων, θα΄ρθουμε με τη Βασιλικούλα να σας πούμε τα κάλαντα :)... να πιούμε και καφεδάκι ... Να μας περιμένεις :)
    Πολλά φιλιά. Χαιρετισματα από ολους. Φιλιά στην κορούλα σου.
    Σας αγαπάμε πολύ. Καλό βράδυ!!!!
    Υ.Γ. Χάρηκα για τον Ολυμπιακό, αλλά εγώ είμαι Ηρακλής και η Βασιλική Παναθηναικός (χαχα)
  3. Elpi ligurevo....den exo loghia euaristo yia ta tragoudia,elipa ligo edo kani ena krio 2°C.Ola t'ala kala etimazomaste yia ta elefteia 100 m.tis xronias.Oli alazate fotografies ego tipota....Olimpiakos kerdize simera me tin Herta ti orea.Filia stous diki sou antropous kai sigura ta tha poume argotera.
  4. Καλημέρα Livia!!!!
    Μας ξέχασες; Σε πεθύμησα :)
    Πολλά φιλιά. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!
  5. Καλημέρα Livia :)
    Καλή εβδομάδα!!! Πολλά φιλιά.
  6. Ευχαριστώ πολύ........ :)
  7. Kala na perasis,filia.
  8. Πόσο δίκιο έχεις!!!! Είναι πράγματι πολύ θλιβερά αυτά που συμβαίνουν και είμαστε υπεύθυνοι όλοι μας.
    Χαίρομαι που είστε καλά :)
    Σας στέλνουμε την αγάπη μας και πολλά πολλά φιλιά!!!! Καλό Σαββατοκύριακο Livia!!!!
  9. Ti orea fotografia,mesa sto klima.Yia sou elpi kai ego me doulies.Kala pou teliosan ola stous dromous den pighene alo.Tlivero otan vlepis poso misos kai kakia vgheni apo mesa mas,kai distihos to metaferoume sta pedia mas,emis fteme san ghonis,san daskali san kinonia....iparhoun veveia kai ta alla,ftoxia k.t.l. Ola kala, sas agapo.
  10. Γειά σου Livia!!!!
    Πώς είστε? Πολλά φιλάκια :)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 62
Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast