s
Conversation Between Λευκή and skorpion
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Λευκή and skorpion

35 Visitor Messages

Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
  1. Έλα βρε Μάρω!Δε πειράζει,ήμουν σίγουρη ότι δεν θα μπορούσες τελικά!Θεσσαλονίκη είναι αυτή...Τι να προλάβεις να κάνεις σε 2 μέρες; Τέσπα ελπίζω όταν ξαναέρθεις να βρεις χρόνο γιατί Αθήνα εγώ απλά δεν παίζει να κατέβω και αν κατέβω θα είναι για κάποια πορεία ,οποτε ίσως να σε καλέσω για καφέ στη ΓΑΔΑ,ποτέ δεν ξέρεις...:P
  2. Επεστρεψα! Δε τα καταφερα να σε παρω να συναντηθουμε δυστυχως! χαζομαρα! Εγιναν διαφορα μπερδεματα κτλ αλλα παρ ολα αυτα τα περασα τελεια! Λιγες μερες ομως γμτ! Την επομενη φορα που θα ρθω θα προσπαθησω να μεινω παραπανω! Ελπιζω εντωμεταξυ να κατεβεις και συ καμμια βολτα!
  3. Καλε ειναι γεματο το κουτι με τα μυνηματα και ηθελα να σου στειλω το τηλ μου, Θα ανεβω Σαλονικα για ΠΣΚ! Αντε αμα σε πετυχω αυριο θα στο στειλω να κανονισουμε να βρεθουμε!
  4. Καλα ε εδω εγραφα κατι που ηθελα να στειλω στο Γιαννη...γραψε λαθος Μαρακι!χεχε!
  5. Οχι καλε υπηρχε περιπτωση να ανεβω Σαλονικη και να μη πω τιποτα!!!! Το λιγοτερο καφεδακι θα κανονιζαμε,,,θα σε ξυπνουσα κι απ το ληθαργο!χα χ αχ α! Ειδα κατι Σαλονικιους εδω..γι αυτο το ειπα!χιχιιχχι!
  6. Αχ δε σε πρόλαβα...Καλά ρε ήσουν Θεσσαλονική και δεν είπες τπτ ΤΕΡΑΣ?

    (Βέβαια και να έλεγες είχα πέσει σε λήθαργο ομολογουμένως :p αλλά όσο ζω ελπίζω :p )
  7. Παω για νανι! Καληνυχτααα!
  8. Εδω ειμαι και γω...στη γρηγορη Αθηνα...που ειναι τα χαλλλαρα τα δικα σας..οεο? Αν κι απ οτι ειδα ψιλομουφα ειναι αυτα περι χαλλαρων και σεις στο τρεξιμο...Ε?
  9. έλα βρε συνονόματη!σόρυ που άργησα,έτρωγα :p Που είσαι συ βρε σκορπίτσα; :)
  10. Περασα να πω ενα γεια...μ εχει πιασει ενα πραμα τις τελευταιες μερες που δε πολυ θελω να τον ανοιξω τον υπολογιστη....Αλλα ενα γεια ειπα να το πω!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 35
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast