s
Conversation Between skorpion and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between skorpion and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

19 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. χρονια πολλα κουκλιτσα μου καλα χριστουγεννα και με το καλο το νεο ετος!!!!!!!!!
  2. Γεια σου Δεσποινακι! ξερω χαθηκα αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν πολυανοιγω το πισι αυτη τη περιοδο..Φαση ειναι θα περασει και θα επανελθω δριμυτερη!χεχε! Τι κανεις εσυ? Χρονια Πολλα ευχομαι σε σενα και στην οικογενεια σου! Με υγεια και αγαπη! Καλα Χριστουγεννα και χαρουμενη Πρωτοχρονια!!!Οτι καλυτερο!
  3. που εισαι μικρη σκορπινα;;;;;;;;
  4. Εγω παλι το οτι ξεχναω πως το εξηγεις? χα χ αχα !
  5. μαλλον θα ενοουσες οτι λειτουργουμε σκορπισια ε;

    [για αυτο δεν ξεχναω αν μου κανουν κατι λες;]χαχαχαχα!!!
    φιλακια
  6. δεν ξερω βρε σκορπακι αλλα τα τρενα με συγκινουσαν παντα και οι διαδρομες τους...
    Αχ βρε σκορπακι σεληνη στον 8ο αλλα στους δυδιμους ειναι ,αλλα μην σκας ο 1ος μου οικος ειναι στον σκορπιο λεμε..με ποσειδωνα μεσα
  7. Λεει διαφορα αλλα το θεμα ειναι τι λεει στο καθενα...μπορει και στο καθενα κατι αλλο...Παντως σιγουρα οι σκεψεις και το φευγα ειναι μεσα! Σεληνουλα στο σκορπιο ε? Ταισριαζουμε! χεχε!
  8. εγω το ποταμι που το ειδα; χαχαχα ραγες ειναι τελικα..
    κατι ηθελε να μου το αβαταρ σου για αυτο σου εγραψα οτι βλεπω εναν συλογισμο βαρυ ,σκεψεις και βασανα που δεν αντεχει και θελει να φυγει μακρια αλλα δεν μπορει ...
    Για αυτο βλεπει τις αδειες ραγες και ισως τα τρενα ....
    Τι λες και εσυ σκορπακι μου; εχω και σεληνη στον 8ο [διαισθηση]
  9. Γεια σου Δεσποινακι! Ναι βασικα ειναι ενας τυπος που ειναι σ ενα παγκακι σ ενα σταθμο του τρενου.... Μ αρεσε αυτη η εικονα... Μου βγαζει κατι απο εμενα αυτη τη περιοδο...ειμαι με τις φασεις μου! Κοιταω διαφορες εικονες απο το αρχειο που εχω και οποια μου κανει κατι εκεινη τη στιγμη τη βαζω! Θα ρθουν κι αλλες αλλαγες!χα χα χα!
    Τι κανεις εσυ καλη μου?
  10. Βρε σκορπακι μου γλυκο το νεο αβαταρ τι δειχνει ...μμμμμ...μια γυναικα στο παγκακι και ενα ποταμι;Παντως συλογισμενη μου φαινεται σαν κατι να την βασανιζει...
    φιλακια κοριτσακι μου
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 19
Page 1 of 2 1 2 LastLast