s
Conversation Between kiaRRa and katiakiss
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between kiaRRa and katiakiss

4 Visitor Messages

  1. Καλά είμαι Αγγελική. Πήρα κι εγώ την απόφαση να μην είμαι πια στο φόρουμ, αλλά μπαίνω γιατί διαβάζω άρθρα και χρησιμοποιώ και το πρόγραμμα των χαρτών. Θα επικοινωνήσω πιο στενά με την Φωτεινή και θα βρούμε τρόπο για περισσότερα νέα κι εμείς… Φιλιά!
  2. Οκ Αγγελική μου. Στην εποχή μας το να είσαι πολυάσχολος είναι μεγάλη πολυτέλεια! Μακάρι να είστε και οι δυο σας διαρκώς πολυάσχολες κι ας μην εμφανίζεστε πουθενά!
    Πάντως, η Φωτεινή επικοινώνησε μαζί μου και βρήκαμε μια επικοινωνιακή άκρη.
    Τους χαιρετισμούς μου και καλή συνέχεια σε ότι κάνεις!

    Ευχαριστώ πολύ.
  3. Kαλησπέρα κουκλα μου, εχω μπλέξει με τα επαγγελματικά μου και γι' αυτό εχω τόσο καιρό να κάνω αισθητη την παρουσία μου. Η Φωτεινή σε ευχαριστεί πολύ και σου στελνει τα χαιρετισματα της. Έχει γινει πολυάσχολη από τότε που σταμάτησε από εδώ!!!
  4. Γεια σου Αγγελική μου. Ελπίζω να είσαι καλά. Δεν σε βλέπω να ποστάρεις, αλλά θα έχεις τους λόγους σου. Θέλω να δώσεις τα χαιρετίσματά μου στην Φωτεινή και να της πεις ότι η παρουσία της στο forum μου έχει λείψει πάρα πολύ!
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4