s
Conversation Between zw_epimenontas and kiaRRa
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between zw_epimenontas and kiaRRa

12 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Καλησπέρα, πλέον εχουν περιοριστεί τα subforum που μπορειτε τα μέλη να ανοίξετε θέμα. Οπότε δες τα επισημασμένα κάθε ενότητας, να επιβεβαιώσεις ότι μπορείς να ανοίξεις εκει.
  2. καλησπερα και αοπ εδω :P

    ηελα να ρωτησω πως μπορω εγω να αρχισω ενα θεμα? τι και που πρεπει να πατησω για να ανοιχω θεμα ? :)

    thanks
  3. κοιταξε, σε ένα θέμα που ανοιγει υπάρχει ενας κεντρικος άξονας τον οποίο σζητάμε και αναλύουμε. Αυτό τηρούμε γιατι αν ακολουθήσουμε όπως λες κάποιο παρακλάδι, ένα μέλος που ειναι καινούριο και θέλει να μάθει κάτι σχετικό με αυτό που λέει ο τιτλος του θέματος, αν κάτσει να διαβάσει και τυχον off topics μέσα θα πελαγώσει, και δεν θα μάθει τπτ απολύτως. Για τα "παρακλάδια" υπάρχουν άλλα θέματα
  4. καταλαβα οκ χιχιχιχιχ ομως εχω να πω κατι , πως γινετε να ειναι ενα θεμα και να μιλας συνεχεια για το ιδιο ? ενα θεμα εχει πολλα παρακλαδια ετσι ωστε να σε παει αλλου. εγω δεν μπορω να σκεφτομαι ενα πραγμα μονο γιατι τα βλεπω ολα απο ολες τις πλευρες οποτε παλι ερχομαι σε οφφ τοπικ και σταματησα να γραφω απλα... ειπα και αυτο γιατι σηζηταω και με καποια ακομα φιλη χιχιχιχ φιλια
  5. αναλογα με το φόρουμ στο οποίο γράφεις και το θέμα, να είσαι εκτος θέματος. Πχ να μιλάνε για όψεις πλανητών με στοιχεία και εσύ να ρωτάς για τον ανάδρομο ποσειδώνα στον καρκίνο
  6. ακριβως χιχιχ να σε ρωτησω? off topic τι ειναι για το site ayto ?
  7. Όσο ψάχνουμε, μαθαίνουμε. ;)
  8. καλα ειμαι αγγελικη μου. εδω ψαχνω διαφορα πραγματα :)
  9. mia xara. esu kala eisai?
  10. τι γινετε ? εισαι καλα ?
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 12
Page 1 of 2 1 2 LastLast