s
Conversation Between Χρυσάνθη Σπίγγου and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Χρυσάνθη Σπίγγου and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

6 Visitor Messages

  1. χαιρομαι για εσας
    που θα ειστε ενεργα πλεον μαζι μας
    επισης
    ευχομαι να τελειωσετε και τα βιβλια σας.
    Δεν μπορω να σχολιασω αστρολογικα το αρθρο σας για την Ιαπωνια και τον ολεθρο με τα πυρινικα γιατι δεν γνωριζω πολλα απο αστρολογια ,
    προσπαθω ομως μονη μου σιγα- σιγα να μαθω γιατι την αγαπαω

    προσφατα εγινα επιτελους και μαθητρια εδω στο σαιτ που εχει σχολη
    Φιλικα
    κουκι
  2. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. ΗΜΟΥΝ ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΩ -ΓΡΑΦΩ- ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΦΕΡΩ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ. ΝΑΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ -ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ - ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑΣ ΣΑΣ. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ. ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΕΡΙ ΦΟΥΚΟΥΣΙΜΑ; ΙΔΙΩΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΤΕΙΝΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΥΡΗΝΙΚΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΑ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΙ ΙΑΠΩΝΕΣ ΕΠΙΜΕΛΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΝ; ΕΙΔΕΣ ΕΧΘΕΣ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ; ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ. ΦΙΛΙΚΑ Χ. ΣΠΙΓΓΟΥ
  3. καλως μας ηρθατε κυρια Σπιγγου
    και μιας και σας ειδα εδω σημερα
    ειπα να σας πω καλησπερα!
  4. καλησπερα ξανα κυρια Σπιγγου θα ηθελα να σας ρωτησω αν θα γραψετε εδω στο φορουμ η αλλου τα τοσο εξαιρετικα ετησια που γραφατε...
    Ηταν ενας οδηγος για μενα οι προβλεψεις σας και μου λειπει η γραφη σας παρα πολυ ,σας το εχω ξαναπει και αλλες φορες εξαλλου...
    με εκτιμηση και θαυμασμο Δεσποινα-κουκι
  5. κυρια Σπιγγου πραγματικα ο λογος σας ηταν καταλυτικος εχθες στον κυριο Χαρδαβελλα και με τους χαρτες σας με αφησατς αφωνη .
    Να ειστε καλα και μας λειπεται.....
  6. ειστε καταπληκτικη κυρια Σπιγγου και οι αναλυσεις σας παντα αξιοπιστες και καλα μελετημενες με ουσια .Επαιρνα ενα αστρολογικο περιοδικο μονο και μονο γιατι γραφατε εσεις οταν σταματησατε επαψα να το παιρνω [τωρα σας βρηκα εδω και μεσα απο την καρδια μου σας λεω οτι χαρηκα ] .Επισης να πω οτι σας διαβαζω και εκει που γραφετε τωρα .
    με αγαπη Δεσποινα
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6