s
Conversation Between Λευκή and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Λευκή and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

49 Visitor Messages

Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast
  1. σου αρεσαμε ο κουκις μου και εγω ομορφη κοπελια μου!!!!!!!!!!
  2. σε ευχαριστω
  3. Λευκουλα μου ΕΠΕΣΕς ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ξανα μπραβο κοριτσακι μου
  4. Σ ευχαριστώ βρε Δέσποινα αν και δεν καταλαβαίνω τι σας άρεσε τόσο πολύ...δεν αισθανόμουν και πολύ ωραία με όλα αυτά που έγραφα εκείνη την ώρα :)
  5. Λευκη μου μπραβο για την προσεγγιση που εκανες στο θεμα '''ενα ενδιαφερων ωροσκοπιο'' με αφησες αφωνη !ΜΠΡΑΒΟ κοπελαρα μου!!!!!!!!!!!!
  6. Ευχαριστω πολυ γαβ -γαβ καλη μου Λευκουλιτσα
    ΚΟΥΚΙΣ
  7. αχου βρε δεσποινάκι!να τον χαίρεσαι τον μπισκοτένιο σου χρόνια του πολλά!:D
  8. γαβ-γαβ Λευκουλα μου μην με ξεχασεις γαβ-γαβ.....

    ΚΟΥΚΙΣ
  9. καλημερα Λευκουλα μου χαχαχαχαχα τασακια ε;Ουυυυυ!!!!!μονο τασακια πεταγαμε οχι τωρα βεβαια ..αλλα τα πρωτα χρονια γαμου σκοτωμος γινοταν χαχαχαχα!!!
    Η μεγαλη μου ειναι σαν την αδελφη σου περιπου το 1980 γεννηθηκε και η μικρη ειναι μικροτερη σου το 1987 !αχ βαχ
  10. Καλή επέτειο τότε!29 ε;ΌΤαν παντρεύτηκες ήμουν αγέννητη :p ,οι κόρες σου είναι αν δεν απατώμαι αρκετά μεγαλύτερες από μένα ,συγχαρητήρια καλή μου!Πόσα τασάκια πετάξατε ο ένας στον άλλον για να το γιορτάσετε; :p
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 49
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast