s
Conversation Between flame and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between flame and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

15 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. εχεις χαθει......γιατι;
    Ολα καλα πιστευω να ειναι φλογιτσα μου......
  2. ετσι ειναι φλογα μου..για αυτο και εγω απολαμβανω καθε στιγμη και λεω ευχαριστω ρε ζωη που δεν μου εσβησες ποτε την ελπιδα οτι και για μενα θα ξημερωνε ενα καλυτερο αυριο..[συγκινηθηκα γαμωτο μου ]

    με αγαπη
  3. και αυτό σημαίνει ''σύζυγος'' μαζί κάτω απο το ζυγό της ζωής, που είναι και σύντροφος βέβαια.
    Είσαι πολύ τυχερή που βίωσες αυτή την πάλη και τώρα απολαμβάνεις όλη την αγάπη τους....
    Κάποτε μου είχε γίνει πρόταση γάμου από έναν πραγματικά αγαπημένο εκείνη την εποχή ο οποίος μπορούσε να μου εξασφαλίσει να μη δουλεύουν μέχρι και τα τρισέγγονά μου!
    Μετά την αρχική μου ικανοποίηση ότι μου έγινε η πρόταση....το ξανασκεύτηκα και είπα όχι....
    και έπεσαν όλες και όλοι και μου έλεγαν χαζήηη!!! γνώρισέ τον σε μας να πούμε ναί! Τι έκανες!
    μία φορά σου χαμογελάει η τύχη κ.λ.π. καταλαβαίνεις....
    Δέσποινα σκέφτηκα ότι θα βαρεθώ απίστευτά......ξέρεις τι είναι ότι ''γουστάρεις'' να το έχεις στο πιάτο? ΑΠΡΑΞΙΑ!!!! Εσύ δεν υπάρχεις....το μυαλό σου θα μάθει να κοιμάται θα είσαι σε μια χρυσή φούσκα και θα έχεις χιλιάδες φίλους που θα είναι κοντά σου αναλόγως τη φορολογική δήλωση τα πάρτυ και τις σχετικές παράτες που θα κάνεις....
    Στη ζωή είσαι ευτυχισμένος μόνο όταν την παλεύεις.....γιατί ελπίζεις σε κάτι....αν όλα είναι εύκολα σε τι να ελπίζεις? και όποιος βρεθει κοντά σου έρχεται πιο κοντά σου γιατί μαθαίνετε από τους ελιγμούς που κάνετε μαζί στο παιχνίδι της και έτσι ''πονάει'' ο ένας τον άλλον.
    Η γιαγιά μου έλεγε μέτρα κεφάλια και λέγε δόξα τω θεώ....να είστε όλοι πάντα καλά.Φιλάκια.
  4. καλημερα φλογα μου με ρωτησες με τι ασχολουμε;ε;τωρα με το σπιτι μου στο να περιποιουμε τους δικους μου και τον εαυτο μου ,να τους κανω γλυκα,οτι φαγητο θελουν ,με τον κουκι μου ,παω γυμναστηριο ,με τα'' αστρα''εδω δηλαδη εχω ενα εξοχικο και φευγω με τον συντροφο μου καθε παρασκευη περναμε ωραια ,θα μου πεις καλα εσυ τοσο ζωντανο πλασμα και δεν εργαζεσαι;Αχ !φλογιτσα μου απο τα 16 μου δουλευα σε εργοστασια εργατρια και παλευα΄΄ παιδι ημουν ''και ''ο αντρας μου παιδι ηταν'' να ζησουμε να εχουμε ενα πιατο φαι και τα απαραιτητα [ειχαμε και το παιδι μας]πηγε φανταρος μετα ο συζυγος και πεσαν πιο πολλα βαρη πανω μου περασαμε μπορες που ανθρωπος να μην τις περασει ποτε.....

    Καναμε κι αλλο παιδι μετα απο 7 χρονια παλεψαμε ,στηριξαμε ο ενας τον αλλον και δημιουργισαμε στο να εχει μια πολυ καλη δουλεια ο αντρας μου και μου ειπε πριν 4 χρονια ΄΄φτανει κοριτσακι μου που δουλεψες εγω ειμαι εδω για σενα θελω να εισαι σπιτι να φροντιζεις τον εαυτο σου και μετα εμας και να εισαι ευτυχισμενη γιατι τα καταφεραμε...
    αυτα φλογιτσα μου ...και να ξερεις ποσο το χαιρομαι που επιτελους ειμαι στο σπιτι και απολαμβανω τους καρπους απο τις προσπαθεις μου στο να εχω μια καλη οικογενεια [που σηκωσα στην πλατη μου και ας ημουν 16 ετων]
  5. Δέσποινάκι! Γειά σου Δεσποινάκι μου! Τι ευχάριστη έκπληξη....Μου λείπετε όλοι...μπαίνω λίγο και διαβάζω την παρέα σας αλλά είμαι τρεχαλητή.....για να στρώσει μια κατάσταση καταλαβαίνεις...εσύ τι κάνεις; αλήθεια μου είπες με τι ασχολείσαι; Σίγουρα με πολλά αφού είσαι δυναμικότατη προσωπικότητα! Σε φιλώ προς το παρόν γιατί φεύγω...να' χεις μια καλή καλή μέρα!
  6. φλογιτσα μου μας λειπεις απο εδω... ,αλλα αν εχεις πολυ δουλειτσα στην σχολη σου χαλαλι !!!
  7. Δεν ειμαι και νεα....εεε..ενταξει ειμαι λιγο..χιχιχι!!
    Εχω κορη 29 ετων ε..οσο να ειναι λαχταραω να πιασω το εγγονι μου ,οταν με το καλο βρει αυτο που θελει και ειναι ευτυχισμενη φλογιτσα μου.
    εσυ ολα καλα κοριτσακι μου;
  8. Πολύ νέα είσαι για γιαγιά ακόμα καλέ... αλλά όταν έλθει η στιγμή και θέλουν τα παιδιά σου εύχομαι να είναι όλα ευκολα χωρίς περιπέτειες με υγεία και γεμάτα έρωτα....όλα (τι άλλο περίμενες από σκορπιό...χα χα χα...) πολλά μάκια!
  9. αχ!κοριτσακι μου καλο σε ευχαριστω πολυ.
    Το ονειρο μου ειναι να γινω γιαγια αυτο ευχομαι,προσευχομαι να πιασω στην αγκαλια μου ενα εγγονι .
    με αγαπη
  10. Σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου καλες δουλειες να εχεις και στα εγκαινια να εχεις πολυ-πολυ κοσμο και ολοι να μεινουν με ανοιχτο το στομα που τα καταφερες τοσο καλα,να αφησεις τον κοσμο με τις καλυτερες εντυπωσεις και να γεμισει η σχολη με τις περισσοτερες εγγραφες που εγιναν ποτε σε σχολη χορου!!!!!!!!!!!!!!!!
    καλη δυναμη στον ομορφο επαγγελμα σου κυκνε μου....
    Υ.Γ. Ο Θεος μαζι σου
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 15
Page 1 of 2 1 2 LastLast