s
Conversation Between friary and skorpio
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between friary and skorpio

11 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Σωστά, σωστά...αι παρθέναι δικαιούνται ξεχωριστή γιορτή τη σήμερον ημέρα (σαν τα προστατευόμενα είδη ένα πράγμα...)Φιλιάαααααααα :)
    ΥΓ:Τρομάρα σου, τα λές ωραία!
  2. Ευχαριστώ πολύ Αγγελική μου, εμείς απο την Κρήτη αι παρθέναι (γμουχχχ) γιορτάζουμε 21. Φιλιάααα
  3. Μαίρη, δεν ξέρω αν γιορτάζεις σήμερα ή το Δεκαπενταύγουστο, αλλά εγώ τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, θα στα πώ! Ό,τι επιθυμείς και όπου θέλεις να το βρείς! Φιλιά!!!! :)
  4. Εεεεεεεε, μα τι να κάνω χρυσή μου; Φαντάζεσαι να είχα δύο ονόματα που να γιορτάζουνε κοντά και τα γενέθλια ενδιάμεσα;;;; Τότες;;;; Σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά και ό,τι επιθυμείς επίσης!!! Φιλάκιαααααααααα :)
  5. Ααααα δεν είναι κατάσταση αυτή, παραπροχθές γιορτή, σήμερα γενέθλια. Μας κουράζεις λέμε...
    Να τα εκατοστήσεις Αγγελική μου και ότι μα ότι επιθυμείς σου εύχομαι (δεν πιστεύω να είπα τα ίδια και στη γιορτή...)
  6. Χαίρομαι,χαίρομαι! Καλή όρεξη!χεχε
  7. αν είναι λέειιιιιι. Γιαμμιιιιι. Τη γλύκα του να χεις
  8. Ευχαριστώ πολύ!!!! Να είσαι καλά Μαίρη κι εσύ ό,τι επιθυμείς! Πάρε γλυκάκι!

    Ελπίζω να είναι του γούστου σου!χιχι
  9. Χρόνια πολλά και καλά καλό μου για εχθές. Πιστεύω να πέρασασες όμορφα...
  10. μια τρέλα την έχω με την ιστιοπλοϊα, το ομολογώ (ψώνιο!!!) Ε, το κεντρί έχει το λόγο του, να σκιάζει τους οχτρούς,γκρρρρρ,τι σκορπιός είμαι τελικά;
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 1 2 LastLast