s
Conversation Between Κοραλλία Μόζορα and olgathi
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Κοραλλία Μόζορα and olgathi

2 Visitor Messages

  1. Καλημέρα Κοραλλία!
    Έβαλα την ερώτηση επίσημα στο φόρουμ των ερωτήσεων...ελπίζω να είναι στο σωστό. Ήθελα να σε ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος τρόποσ να παρακολουθώ τις πανσελήνους και τα χαρακτηριστικά τους, γιατί κάνω μια μελέτη..."θεοσοφικής" φύσεως στην οποία καλούμαι να καταγράψω τα χαρακτηριστικά τους. Ξέρω πως η επόμενη θα είναι στις 10 Νοεμβρίου. Θα είναι στους Διδύμους; Και αν ναι, πώς μπορώ να την παρακολουθώ;
    Φιλιά!!!
    Όλγα
  2. Κοραλλία μου,
    καλημέρα! κατάφερα και κατέβασα την ύλη και άρχισα διάβασμα. Έχω κάποιες απορίες από το πρώτο κι όλας μάθημα. Δεν είμαι σίγουρη αν θα 'πρεπε να το γράφω εδώ ή στο φόρουμ, αλλά δεν βρήκα θέμα σχετικά με το 1ο μάθημα. Οι απορίες μου είναι: 1. Το πόσο αργά ή γρήγορα κινείται ένας πλανήτης σ΄ ένα ζώδιο εξαρτάται και από το πόσο κοντά/ μακριά είναι από τον ήλιο; Σε τι μας επηρεάζει η κοντινή ή μακρινή απόσταση ενός πλανήτη από τον ήλιο;
    2. Πώς επηρεάζει (αστρολογικά πάντα) αν ο πλανήτης ειναι συμπαγής και πώς αν είναι αέριας μάζας;
    3. Μας επηρεάζει ο βαθμός φωτεινότητας του κάθε πλανήτη, και αν ναι πώς;
    ...και είμαστε μόνο στην αρχή!
    Καλό κουράγιο σου εύχομαι!
    Καλή σου μέρα
    Όλγα
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2