s
Conversation Between Δείμων and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Δείμων and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

38 Visitor Messages

Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
  1. ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!!!
    Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο περιμενω να ερθει αυτη η στιγμη που θα βρει το σωστο ατομο η κορη μου [ισως και να εχει βρει]και να με κανει γιαγια !!!!!!!
    ευχαριστω πολυ
  2. Δεσποινάκι δεν ξέρω αν πρέπει να ευχηθώ η γέννηση του Χριστού που γιορτάζουμε σήμερα να φέρει και κάποιο παρόμοιο γεγονός στην οικογένειά σου, εάν φυσικά πρέπει και είναι η ώρα του την κάνω την ευχή ολόκαρδα γιατί ξέρω πως θα είναι μια από τις μεγαλύτερες χαρές της ζωής σου. Εάν δεν έχει φτάσει η στιγμή εύχομαι τα πράγματα να έρθουν σύντομα έτσι όμορφα όπως τα θέλετε. Και με υγεία πάνω απ΄ όλα!!
  3. Δειμωνακο μου χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα με οσους αγαπας να εχεις!!!!!!!!!
  4. καλε Δειμωνακο θα παθεις τιποτα με τοσα ξενυχτια ......χιχιχιχι
  5. Είπα να το ξενυχτήσω λίγο παραπάνω χτες μπας και βγάλω λίγη δουλειά αλλά τελικά κοιμήθηκα νωρίς - κατά τις 4
  6. Δειμωνακο δεν κοιμασαι;
  7. καλημερα Δειμων το ξερω οτι περνανε οι πλανητες μια κανουν τετραγωνα μια τριγωνα και εχουμε να λεμε....προσεχουμε για να εχουμε που λεμε ...
    Απλα τα ξαφνικα του ουρανου ηταν που με προβληματισαν σε σχεση με τον 2ο μου οικο.
    σε ευχαριστω παντως αγαπημενε μου
  8. Μια θα περάνει ο Ουρανός, μια ο Κρόνος, μια ο Πλούτωνας, αν ήτανε έτσι Δεσποινάκι μου θα είχε ξεκληριστεί το ανθρώπινο γένος από τα γεννοφάσκια του!!! Χαλάρωσε και ηρέμησε, δεν έχουν κανένα δρεπάνι τα άστρα να μας θερίζουν!
  9. να εισαι καλα Δειμωνα μου απλα εχω μπροκαρει λιγο και με αυτον τον ουρανο στον 5 ο [τα παιδια μου Δειμωνα ]
  10. Διάβασε εδώ

    http://www.myhoroscope.gr/72279-post36.html

    Πάντα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί σε οτιδήποτε κάνουμε, και δεν χρειάζεται να ερμηνεύει η αστρολογία πχ ότι οδηγούσα με 1000 χωρίς ζώνη και σκοτώθηκα ή ότι έκοβα το ψωμί ενώ κοιτούσα τηλεόραση και σφάχτηκα.. Οι όψεις του Ουρανού σημαίνουν ότι θα πρέπει να είμαστε πιο προσεκτικοί εκείνα τα διαστήματα, χωρίς να γινόμαστε υποχόνδριοι. Απλά, να προσπαθούμε να μένουμε συγκεντρωμένοι όταν νοιώθουμε ότι μας πιανει αφηρημάδα.
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 38
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast