s
Conversation Between Δείμων and xry45
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Δείμων and xry45

11 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Τστστσ... Πού ακούστηκε οι καλεσμένοι να φέρνουν τα γλυκά τους!! Αλλά τέλος πάντων, μια Χλύσα την έχουμε!


  2. Σ ευχαριστωωωωωωωωω...
    Τα ιδια ευχομαι και για σενα..και συντομα.

    Κερασμα εχει.....αλλα οοοοοοοοοταν βαλετε κανενα γλυκο στο προφιλ μου..(ανεπροκοπη χιχιχι)
    Φιλακια!!!!
  3. Χαζός, χαζός, χαζός, χαζός.... Σκεφτόμουν μέρες πριν να σου ευχηθώ και για τη γιορτή, το ξέχασα. Δεν τα πάω καλά με το «σπορ», πρέπε να το ομολογήσω

    Έστω και με μια μέρα καθυστέρηση λοιπόν να σε ευχηθώ γρήγορα διπλή κι αγαπημένη!!! Και όχι από τις θανατηφόρες δίπλες της Ελπινίκης φυσικά, αλλά από το θανατηφόρο σαΐτεμα του Έρωτα! Γιατί εσείς οι Τοξοτίνες ξέρετε από βέλη!



    (Κέρασμα δεν έχει?..)
  4. Χρονια Πολλα Γιαννη....!!!
  5. Καλε μου Γιαννη σ ευχαριστω για τις ευχες σου και....σημερα ειναι τα γενεθλια μου...
    Ευχομαι και σε σενα...αγαπη...
  6. Καλημερα..(αλλα που να ξυπνησεις αφου χθες παλι τα ξημερωματα κοιμηθηκες..)
    Δεν βολευει καθολου να βλεπουμε ποιοι ειναι on απο τα forums κατω
    κατω
    κατω....
    Θα γινει τιποτις?
    Φιλια.
  7. Με γεια το νεο χρωμα...
    Καλοριζικος...
  8. Ε!!! οχι και εσυ...κακη παρεα...
  9. Ο τριτος ειναι η αδυναμια μου..Καρκινος με ωροσκοπο ζυγο και αφροδιτη στον λεοντα..γλυκας..ολους τους κανω καλα ,με υποστηριζει παντα ο μπαμπας σκορπιος..μονο που τα βραδια παει για υπνο..
  10. Nαι εφυγε ο σκορπιος ηρθε ο κριος!!!Δεχομαι επιθεσεις απο παντου...χρυσπα με φωναζει η φιλεναδα μου..ειναι λεει καλλιτεχνικο(τρομαρα της) οσο για τα υπολοιπα σε καθε σχολικη χρονια ξανα βαπτιζομαι...
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 1 2 LastLast