s
Conversation Between LeLou and Δείμων
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between LeLou and Δείμων

11 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. Σε ευχαριστώ πολύ Λελουδάκι μου - να γιατί χρειαζόμαστε τις γυναίκες, πάντα προνοητικές!!!

    Σου εύχομαι κι εγώ η καινούργια χρονιά να κλείσει άσχημα κεφάλαια πίσω σου αφήνοντας χώρο για καινούργια. Που ας έρθουν όποτε νοιώσεις έτοιμη όχι μόνο να τα δεχτείς, αλλά και να τα απολαύσεις μέχρι την τελευταία τους σελίδα... Ξέρει «αυτό», και πιστεύω ότι είμαστε από τους ανθρώπους που «του» έχουμε εμπιστοσύνη - ο μόνος τρόπος να μας δίνει μόνο τα καλύτερα


    Καλά να περάσεις όπου πας, και καλή επάνοδο!!!
  2. Δείμων μου αγαπητέ σου εύχομαι καλά χριστούγεννα και μια υπέροχη πρωτοχρονιά! ελπίζω ο καινούργιος χρόνος να είναι δημιουργικός και πνευματικά διεγερτικός. να είναι γεμάτος όμορφες εμπειρίες, ενδιαφέρουσες προκλήσεις, έμπνευση, τρελούς έρωτες, αγάπη και υγεία.

    δε θα έχω επιστρέψει την ημέρα της ονομαστικής σου γιορτής, όλες μου τις ευχές λοιπόν από τώρα και πολλά φιλιά
  3. σοφός και... σαφώς! τσέκαρα τις διευλέσεις του παρελθόντος και μάλλον ανησυχώ αδίκως για... χμ... λανθασμένες μου αποφάσεις (doink!) - ίσως και να ηρεμήσω όταν σκάσει μύτη ο κρόνος γιατί θα ξεκαθαρίσει το τοπίο :)
    ΥΓ: προσωπική άποψη αλλά δε συμφωνώ για τη σελήνη στον καρκίνο - είναι τρυφερή, συγκινησιακή και καλλιτεχνική κι όταν γκρινιάζει... γκρινιάζει ανώδυνα και ζητάει απλώς χάδια - περισσότερο αυτόν που την έχει δυσκολεύει μάλλον. πολύ καλό σου βράδυ!
  4. Έλα, φτιάχνουνε όλα!! Φαντάσου να μην υπήρχε και αυτός ο μεγάλος κριτής και να εφησυχάζαμε με τα στραβά και με τα λάθη μας και να τα διαιωνίζουμε, σωστά? :-)

    Μιλάς εσύ για γκρίνια, δεν έχεις δει Σεληνούλα στον Καρκίνο να αρχίζει γι αυτό... (και ούτε σου εύχομαι να δεις!)
  5. έτσι έτσι :) - όσο για τον Κρόνο... τιμιότατος! Ξέρω άλλωστε πολύ καλά πού θα χτυπήσει... (βλέπε οίκο 10 έτσι που τον έχω καταφέρει...) - απλά μ' αρέσει να γκρινιάζω :) :)
    πολλά φιλιά και να 'σαι καλά!
  6. Ο Κρόνος είναι ο πλανήτης της σοβαρότητας Λελουδάκι. Σαν ένας τραπεζίτης. Αν έχεις καταχρεώσει την πιστωτική σου κάρτα θα σου βάλει πρόστιμα. Αν έχεις κάνει καταθέσεις θα σου αφήσει τόκους. Κατά βάθος δηλαδή είναι τίμιος ο μπαγάσας, δεν νομίζεις?...

    Τα επαγγελματικά φουντώνουν και θεριεύουν σε όλους μας ετούτη την εποχή. Και να είσαι χαρούμενη όσο οι ζέστες σου μένουν μονάχα εκεί δηλαδή, αφού μπορείς να επικεντρώσεις και να τις έχεις μπροστά σου - χωρίς να σε περικυκλώνουν. Κάποια στιγμή θα σβήσουνε. Κι εγώ δεν ξέρω κανένα δάσος που να πέθανε μετά από μία πυρκαγιά, εκτός από εκείνα που οι ανθρώποι κάνανε τσιμέντο και οικόπεδα. Εμείς όμως δεν θα αφήσουμε να γίνει κάτι τέτοιο, έτσι? :)
  7. Δειμωνάκο τώρα μου ΅βαλες δύσκολα :) :) :) οι πολυπληθείς μου αέρηδες τροφοδοτούν αλύπητα το χάος στα επαγγελματικά και θέριεψαν σπίτι μου μια προϋπάρχουσα πυρκαγιά, που καλά θα κάνω να προσέξω πριν γίνει ανεξέλεγκτη - κατά τΆ άλλα αγνοώ όψεις και διελεύσεις μπας και με αγνοήσουνε κι αυτές, ή κοινώς στρουθοκαμηλίζω!!!
    ΥΓ: Μήπως μπορούμε να εμποδίσουμε τον Κρόνο να μπει στο Ζυγό; Όχι, ε; χιχιχιχιχι
  8. Ευχαριστώ Λελουδάκι μου! Λέει θα έχει ένα διάλειμμα μέχρι τις 7-12 του μήνα, μετά χάος ξανά, μετά καλύτερα από τις 24, να δουμε τι θα γίνει με τις γιορτές και πώς θα περάσουν! Κάπου από τις 19 Γενάρη νομίζω ξαναγυρνάει τανάποδα ο Ερμής, μετά συνεχίζει η so-so ηλιακή ίσαμε το Μάη, και η καρκινοσέληνη γκρίνια μέχρι τον αιώνα τον άπαντα! :-DD Πού να ήμουν και Παρθένος!!

    Πώς είσαι εσύ?..
  9. τότε... καλή δύναμη και κουράγιο!
  10. Όχι Λελουδάκι, δεν τα πάω καλά! Το καλό με την αστρολογία όμως είναι οτι σου δείχνει μερκά πράματα και περιόδους που ξέρεις ότι τα κεφάλια πρέπει να είναι... μέσα, οπότε ό,τι «περνάει» από πάνω δεν σου τα αρπαζει!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 1 2 LastLast