s
Conversation Between Χρήστος Άρχος and kukuruku
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Χρήστος Άρχος and kukuruku

2 Visitor Messages

  1. Καλησπέρα κύριε ¶ρχο.
    Μόλις είδα ότι με έχετε προσθέσει στους φίλους. Σας ευχαριστώ!
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω κι από εδώ, γιατί δεν έλαβα απάντησή σας στο mail που σας έστειλα (με τον κίνδυνο να γίνω κουραστική), υπάρχει η δυνατότητα προσωπικής συνεδρίας;
    Ευχαριστώ!
  2. Καλημέρα κύριε ¶ρχο. Έτυχε να διαβάσω το άρθρο σας για τους ανεκπλήρωτους έρωτες και άρχισα να πιστεύω ότι τελικά ποτέ στη ζωή μου δε θα βρω την αγάπη που ψάχνω. Γνωρίζω ότι έχω δύσκολες όψεις στο γενέθλιο χάρτη μου (ο κρόνος τετραγωίζει από τον όγδοο οίκο μου, που βρίσκεται στον καρκίνο, τη σελήνη μου, που βρίσκεται στον πέμπτο οίκο μου στον κριό. Ο δίας από την άλλη τετραγωνίζει την αφροδίτη μου, που βρίσκεται σε σύνοδο με τον ποσειδώνα). Υπάρχει ελπίδα να στεριώσει ποτέ μια σχέση στη ζωή μου; Σας παραθέτω και την ημερομηνία γέννησής μου : 26/11/1974, ώρα 6:50 το πρωί, Αθήνα. Είμαι διατεθειμένη να έρθω και σε προσωπική επαφή μαζί σας, προκειμένου να μου λύσετε τις απορίες.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2