s
Conversation Between Λευκή and LeLou
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Λευκή and LeLou

13 Visitor Messages

Page 1 of 2 1 2 LastLast
  1. καλή σου πρωτοχρονιά αγαπητή μου Λευκή κι ό,τι επιθυμείς για τον καινούργιο χρόνο :)
  2. επίσης :) :) :)
  3. Σ ευχαριστώ πολύ Ναϊάς για τις ευχές,αν και δεν γιορτάζω γενικώς αλλά οι ευχές είναι πάντα ευπρόσδεκτες.
    Δεν υπάρχει κάτι για να μ ευχαριστείς :)
    Φιλάκια πολλά :)
  4. Χρόνια σου Πολλά Λευκή μου!!! ΣΆ ευχαριστώ για την καλοσύνη που μου έδειξες εκείνες τις δυσκολότατες ώρες, αλλά και που δέχτηκες να γίνεις η πρώτη μου φίλη εδώ.
    Εύχομαι να σου ανταποδίδει πολλαπλάσια η ζωή τα καλά που κάνεις για τους άλλους
  5. Καλημέρα Λευκή μου!!! Ελπίζω να νιώθεις καλά! Σου εύχομαι να περάσεις μια όμορφη Κ και θα τα πούμε αργότερα. Πολλά φιλάκια
  6. Μια χαρά Λευκή μου, το ίδιο ελπίζω κι εσύ - εμφανίστηκαν απρόσμενες επισκέψεις στο σπίτι και γι' αυτό έφυγα. Έρχομαι σούμπιτη να σας βρω στο "μεσάνυχτα".
  7. όλα καλά κορίτσι μου ? :)
  8. Επίσης κορίτσι μου και καλή όρεξη (για το πρωί )
  9. Πολλά φιλάκια και καλό σου ξημέρωμα Λευκή μου!!!
  10. Καλή μου Λευκή, συγνώμη εκ των προτέρων αν θα σε φέρω σε δύσκολη θέση, νιώθω όμως την ανάγκη να το αναγνωρίσω δημοσίως. Αν όχι ¶γγελος, είσαι οπωσδήποτε Οδηγός :) :) :).
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
Page 1 of 2 1 2 LastLast