s
Conversation Between starfish and xry45
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between starfish and xry45

60 Visitor Messages

Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast
  1. Χρονια Πολλα Κυριακη...
    Ευχομαι να περνας ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!
  2. Καλε που εισαι?
  3. τΣα.......
  4. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Κυριακηηηηηηηηη....
    που εισαι?
  5. ΝΑΙ!!!Θα τον βαπτισω τον μπομπιρα τον Γεναρη..
    Εγω παλι οταν τα ψαχνω σιγουρα θα παρω βλακεια..
    Στα βιβλιοπωλεια μπαινω πρωι...βγαινω μεσημερι και παλι προτιμω οσα εχουν και καφε..μην ξεχνιομαστε...
  6. Εγω συνηθως βαριεμαι το ψαχουλεμα και τις δοκιμες... Με ζαλιζουν τα μεγαλα καταστηματα με τα απειρα ρουχα, παπουτσια κλπ. Εχω κανει ενα σωρο χαζες αγορες απο βιασυνη να τελειωνω με τα ψωνια... Οσο για τον καφε!!! Προτιμω να πινω καφε με φιλους παρα να ψωνιζω... [εξαιρουνται τα βιβλια και η μουσικη!]
  7. Κοιτα,δεν δοκιμαζω τις περισσοτερες φορες,προτιμω να κατσω παραπανω στον καφε που παντα ακολουθει..ειδικα ο μεσημεριανος ειναι ο αγαπημενος μου..
    Τα μικρα μου, δινουν ρεσιταλ,μπηκαμε σε σειρα και περναμε ΤΕΛΕΙΑ...
    Παω να δω και ενα αλλο μωρο σαν καλη νονα...Θα σε πετυχω το βραδυ?
  8. Χαχαχαχα!!! Μπαμ και κατω και το επαναλαμβανεις και συχνα!!! Αν δεν βαριοσουν δλδ τι παραπανω θα εκανες καλε???
    Καλα ειμαι!! Τα ζουζουνια σου καλα??
  9. Καλημερα Κυριακη...καταλαβαινω τα εχω περασει κ γω..
    Ε αμα δεν υποστηριξουμε και την Ταυροσεληνη μας...Το καλο ειναι οτι βαριεμαι την διαδικασια,ξερεις μπαμ και κατω...αλλα την επαναλαμβανω συχνα...
    Εσυ καλα?
  10. Καλε που χαθηκα? Καπου αναμεσα στους διαδρομους και στις διαδρομες!! Εχω κατι μερες να μπω γιατι δεν προλαβαινω!! Μου βγηκε πολυασχολη αυτη η περιοδος!! Και επεται και συνεχεια ....
    Για ειδη πολυτελειας διαβαζω παρακατω?? .... χιχιχιχιχι!! Φρου-φρου κι αρωματα!!! Μμμμμμμμμ!!!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 60
Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast