s
Conversation Between cancerian and katiakiss
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between cancerian and katiakiss

3 Visitor Messages

  1. Καλησπέρα! Πότε μου το είπες ότι περιμένεις ιδέες και προτάσεις; Δεν ενθυμούμε κάτι τέτοιο... Μου το είπες με τηλεπάθεια και δεν το άκουσα;
  2. Kρυπτομάνιακ αυτο τον καιρο ;;; Μάλλον καλύτερα από τότε που γεννήθηκα.. χεχε.. ( Βλέπεις ο Ποσειδώνας είναι κυρίαρχος του Ωροσκοπίου... και ο Πλούτωνας σε όψεις με τα φώτα και λοιπούς προσωπικούς...) άρα σωστά, μέσα έπεσες. Πολύ Ποσειδώνας και Πλούτωνας ρε παιδί μου....

    Μόλις βάλω σε τάξη τα ασυμάζευτα θα αναρτήσω ένα άρθρο... και όπως σου είπα περιμένω ιδέες και προτάσεις... ;)
  3. Δήλωσή σου: «Αρέσκομαι στην παρατήρηση των άλλων...». Και οι άλλοι αρέσκονται στην παρατήρηση των άλλων… Παρατήρηση: Είσαι λίγο κρυπτομάνιακ αυτό τον καιρό… Γιατί δεν μας γράφεις πια, να προάγουμε στην κοινότητα λίγη ένταση και ενδιαφέρον;
    Μαντεψιά: Νομίζω ότι έχεις μπόλικο Ποσειδώνα και Πλούτωνα. Επίσης νομίζω ότι κάτι τέτοιο σε εκφράζει αρκετά σαν προσωπικότητα: YouTube - Αλκίνοος Ιωαννίδης Βυθός ( pics with lyrics !!! ) ... Θα έρθουν και καλύτερες μέρες...Για όλους!
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3