s
Conversation Between Λευκή and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between Λευκή and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

49 Visitor Messages

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
  1. βρε Λευκουλα μου το θυμασαι για τον κουκι που ειναι σκορπιος;χαχαχα να εισαι καλα;
    17 νοεμβριου παρακαλω εχει γενεθλεια ο επαναστατης μου ....θα μου ευχηθεις τοτε ε;
  2. Δέσποινα υποτίθεται ότι έχω διαβάσματα αλλά έχω εξωκοίλει τελείως...
    Καλά είναι κι αυτή,θα της τα δώσω:)
    Εσύ πως είσαι καλή μου;Έχουμε και ήλιο στον σκορπιό τώρα,να χαίρεσαι τον κούκι σου :D
  3. Λευκουλα μου που εισαι;εχεις διαβασματα; η Αργυρω τι κανει; δωσε της χαιρετισματα
  4. καληνυχτα Μαρακι μου καλη δυναμη να εχεις αυριο κοριτσακι μου καλο.
  5. Λευκη μου ξερεις μου αρεσει η ροκ μουσικη αλλα δεν ξερω τους τιτλους να στους πω....μου αρεσει ο τζιμ μορισον οταν ροκαρει μου αρεσουν οταν οι ηλεκτρικες κιθαρες βγαζουν σπιθες,μου αρεσουν τα μπλουζ τα παλια των μαυρων αμερικανων
  6. Λευκη-Μαρια μου ομορφη μου καρντασινα ειμαι ποντια και ελεγα για τον χορο πυρειχιο να μου κατεβαζατε .
    κοριτσακι μου καλο σε ευχαριστω που χατηρι δεν χαλας ...
    φιλακια και μια ευκολη και ομορφη μερα να εχεις.
  7. ποιο τραγούδι θέλεις Δεσποινάκι;Αν μπορούμε να το βρούμε εκεί μέσα βέβαια...
  8. Δεσποινά μου γειά σου:) έτρωγα πριν και δεν έβλεπα τον υπολογιστή...
    Και γενικά αυτές τις μέρες δεν πολυπαρακολούθησα εξελίξεις στο νετ:P
    Ελπίζω να γύρισε ο άντρας σου αλλά δε πειράζει ,μοναχή δε μένεις εσύ,έχεις τον Κούκι σου που είναι ένας σκορπιός απαπα! :D Νυστάζω κι έχω πρωινό ξύπνημα αύριο,επίσης έχω να δω το θέμα με τους εραστές πιο προσεκτικά(αν και βλακείες δε λες ,μην ανησυχείς :) ) επίσης έχω να δω μια συναστρία που μου ζητήθηκε και κάτι τρεχάματα στη σχολή..Οπότ πάω να πέσω στο κρεβατάκι μου καλή μου Φιλάκια και καληνύχτεςςςς
  9. Λευκη μου καλο μου κοριτσι τι κανεις; εγω ειμαι μονη ο αντρας πηγε Κυπρο .
    Στο θεμα μεγαλος εραστης μηπως εγραψα βλακεια λες;
  10. ναι βρε! αφού τον είχα δει και στο άλμπουμ σου :)
Showing Visitor Messages 21 to 30 of 49
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast