s
Conversation Between skorpion and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

Conversation Between skorpion and ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ

19 Visitor Messages

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
  1. Αχ συγκινηθηκα και δε το περιμενα!!! Ευχαριστω Δεσποινακι παρα πολυ!
  2. τι νομιζες κοριτσακι μου οτι θα το ξεχναγα;Θεωρω τα γενεθλεια πολυ σημαντικα και θελω να δινω τις ευχες μου σε αυτους που σημπαθω!!!
  3. Ευχαριστω πολυ κουκλα μου και συ οτι επιθυμεις!!!
  4. σου ευχομαι να εχεις παντα την υγεια σου σκορπακι μου γλυκο και ολα τα αλλα ερχονται και παρερχονται...
    ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ κοριτσακι μου
  5. Εμ ετσι ειναι αυτα!!! χεχε!
  6. αχ!αχ!ποσο σας ζηλευω κοριτσακια μου!!!που θα συναντηθητε που θα τα πειτε ολες μαζι ....σαν μελισσουλες θα λετε,λετε,-αχ εσυ εισαι βρε;ναι εγω!!!!ματσ μουτσ φιλακια ..τι καλα!!!
    Υ.Γ καλο μου κοριτσι εκει που θα πεινετε τον καφε σας τραβηξτε και μια τζουριτσα για το Δεσποινακι .
    ΑΧ τι καλα!!!
    με αγαπη και να γελασετε πολυ και να περασετε καλα!
  7. Γεια!!!
    Μυνημα προς ολους! Αυτη τη Κυριακη (5-10) θα κανονισουμε συναντηση οπως καναμε κ παλαιοτερα με οποια μελη του σαιτ θελουν! Στο σταθμο Μοναστηρακι στις 7! Στο blog εχει ηδη ανακοινωθει! Οποιος θελει να ερθει και εχει αποριες ας μου στειλει μυνημα! Θα χαρω να σας δω! :cheesy:


    Αν θελετε στειλτε το μυνημα παρακατω
  8. Γεια σου Δεσποινακι! τι κανεις? εγω ειμαι εγω! το αβαταρ η αληθεια ειναι οτι δε φαινεται καλα...μαλλον πρεπει να το αλλαξω καποια στιγμη...αλλα μ αρεσε πολυ! Ειναι μια κοπελα γυμνη που καθεται πανω σε ενα τυπο που παιζει πιανο(δε φαινεται βεβαια τιποτα ακαταλληλο!χεχε)
  9. καλη μου σκορπινα εσυ εισαι; το καινουργιο αβαταρ με μπερδεψε.
    Ομως τι ακριβως ειναι ;το κοιταξα απο εδω ...το κοιταξα απο εκει...ουφ..μπερδευτικα παλι ,παντως δυο ποδια τα βλεπω,
    φιλικα Δεσποινα
Showing Visitor Messages 11 to 19 of 19
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2