PDA

View Full Version : ουρανός στον κριό



vaso78
02-06-2010, 01:04 AM
Καλησπέρα, είμαι κριός μηδενικής μοίρας και διαβάζω όλα αυτα που γράφονται για τις συνόδους ουρανού και δία στον κριό.. έχω και τον ερμή και την αφροδίτη στον κριό αλλα στο 2ο δεκαήμερο οπότε δεν επηρεάζονται ακόμη.
Τυχαίνει όμως να έχω ωροσκόπο υδροχόο ( με τον ουρανο στον σκορπιό) στις 29,2 μοιρες, που αυτή την εποχή συνοδεύεται απο τον ποσειδώνα και τον χείρωνα.... ( σα πολλα δεν πέσανε γι αυτο το καλοκαίρι??? )
Με ποιο τρόπο συνδυαζονται αυτές οι σύνοδοι?? Τι είναι το πιο πιθανό που μπορώ να περιμένω το επόμενο διάστημα???

Δείμων
02-06-2010, 11:09 AM
Μπορούμε παρακαλώ να βάζουμε τα ερωτήματά μας μόνο σε μία μεριά στο φόρουμ - και κατά προτίμηση σε θέματα που ήδη λειτουργούν?.. Αλίμονο εάν για κάθε ερώτηση ανοίγουμε νέα συζήτηση, θα δημιουργήσουμε ένα χάος στο οποίο δεν θα βρίσκει κανείς άκρη.

Γενικοτερα, να θυμόμαστε πάντα: εκείνοι που ξέρουν και μπορούν να απαντήσουν, θα απαντήσουν όπου//όπως και να έχει. Εάν δεν πάρουμε απάντηση θα οφείλεται στο ότι κάποιος δεν ξέρει ή δεν μπορεί να απαντήσει οπότε είναι μάταιο να βομβαρδίζουμε με τα ίδια και τα ίδια. :love: