PDA

View Full Version : Τετράγωνα και πόσο στοιχίζουν



sofiapant
18-03-2010, 04:07 PM
:embarrestΚαλησπέρα σε όλους. Έβαλα τα στοιχεία ενός συγγενικού μου προσώπου να δω με τα λίγα που ξέρω ακόμη, τι έχει ο χάρτης του που τον κάνει εδώ και πολλά χρόνια να είναι άνεργος με μιά ζωή φλάτ όλο απογοητεύσεις και είδα ένα Ττετράγωνο αν δεν κάνω λάθος, αφού είναι ο πλούτων 28ο και 32 ανάδρομος στην παρθένο ο ερμής στις 28ο και 56 στους ιχθείς και ο άρης στις 00ο και 43 στον αιγόκερο. Επίσης είδα ότι έχει στον 4ο οίκο ποσειδώνα, δία και άρη και αν πάλι αν δεν κάνω λάθος διάβασα κάπου ότι ο ποσειδώνας βαρύς πλανήτης καίει τον άρη(;).
Χωρίς να μπορώ να βγάλω άνάλυση νομίζω ότι δεν θα τον καλούσες να σου κάνει ποδαρικό την......... πρωτοχρονιά. Αν υπάρχει ενδιαφέρον από αυτά που διαβάσατε θα ήθελα τη γνώμη σας.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-03-2010, 04:13 PM
και απο αυτα τον εβγαλες γκαντεμη τον ανθρωπο;:nuts:

sofiapant
18-03-2010, 04:26 PM
Εσύ τι βλέπεις Δεσποινάκι, αν πω ακόμη τα τετράγωνα που έχει θα συμφωνήσεις. ¶ρης με Σελήνη, Δίας με ωροσκόπο, σελήνη με άρη,μεσουράνημα με ωροσκόπο κ.τ.λ Γνώμη έχεις;:cheesy:

Μητσάκος
18-03-2010, 05:05 PM
Εσύ τι βλέπεις Δεσποινάκι, αν πω ακόμη τα τετράγωνα που έχει θα συμφωνήσεις. ¶ρης με Σελήνη, Δίας με ωροσκόπο, σελήνη με άρη,μεσουράνημα με ωροσκόπο κ.τ.λ Γνώμη έχεις;:cheesy:
Εγώ λέω να ανεβάσεις τον χάρτη για να τον δούμε όλοι και να τον σχολιάσουμε :bigsmile:

sofiapant
18-03-2010, 05:36 PM
Δεν ξέρω Μητσάκο μου ,θα σου πώ τα στοιχεία αν μπορεις θα μου κάνεις χάρη. 13/3/71 Θεσσαλονίκη ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-03-2010, 05:37 PM
Εσύ τι βλέπεις Δεσποινάκι, αν πω ακόμη τα τετράγωνα που έχει θα συμφωνήσεις. ¶ρης με Σελήνη, Δίας με ωροσκόπο, σελήνη με άρη,μεσουράνημα με ωροσκόπο κ.τ.λ Γνώμη έχεις;:cheesy:

αγαπημενη μου:love:

οπως λεει ο αγαπημενος μου μητσος :love:
ανεβασε τον χαρτη να σχολιασουν τα μελη που εχουν ορεξη:bigsmile:

sofiapant
18-03-2010, 05:37 PM
Συγνώμη ώρα 16 και 45

sofiapant
18-03-2010, 05:46 PM
Δεν ξέρω πως να τον επισυνάψω στο πόστ από τον υπολογιστή μου, βοήθεια κανείς;

wind*1
18-03-2010, 06:41 PM
Eίπα να βάλω ένα χεράκι...:bigsmile:

sofiapant
18-03-2010, 07:30 PM
Ευχαριστώ Μαρία το είδα και νόμισα ότι το έκανα μόνη μου , πως θα δημοσιευτεί να το βλέπουν τα μέλη που θέλουν να σχολιάσουν;

sofiapant
18-03-2010, 08:29 PM
Ανέβηκε ο χάρτης άντε αστρολόγοι και αστρομαθητευόμενοι κάντε τις αναλύσεις σας. Έτσι μαθαίνουμε και μείς μέσα από συζήτηση.
:bigsmile::love:

omerta
18-03-2010, 09:19 PM
Καλησπέρα,
αν έχω καταλάβει καλά , τα τετράγωνα φέρνουν δυσκολίες αλλά είναι και αυτά που μας ενεργοποιούν μέσω τον δυσκολιών να προσπαθήσουμε και να κάνουμε μεγαλύτερη προσπάθεια και ετσι να καταφερουμε κατι , πρεπει να τα θεωρούμε μόνο κακοτυχία ?...

κάνω λάθος :worried:????

Μητσάκος
19-03-2010, 07:47 AM
Καλησπέρα,
αν έχω καταλάβει καλά , τα τετράγωνα φέρνουν δυσκολίες αλλά είναι και αυτά που μας ενεργοποιούν μέσω τον δυσκολιών να προσπαθήσουμε και να κάνουμε μεγαλύτερη προσπάθεια και ετσι να καταφερουμε κατι , πρεπει να τα θεωρούμε μόνο κακοτυχία ?...

κάνω λάθος :worried:????

Το θέμα είναι αν βλέπεις το "ποτήρι μισογεμάτο ή μισοάδειο¨. Αν ξεκινήσουμε με βάση αυτό που γράφει σε άλλο θέμα η Πόπη Βασσάλου Αστρολογία για όλους - View Single Post - <font color="#6699FF">Προβλέψεις</font> Οι όψεις της εβδομάδας. 14 Μαρτίου - 20 Μαρτίου 2010 (http://www.myhoroscope.gr/99974-post8.html) , τα τετράγωνα σου δίνουν ευκαιρίες ανάπτυξης. Αν όχι, κάθεσαι στη γωνιά σου και κλαίγεσαι για τα κακά που σε βρίσκουν.
Για εμένα, ναι, τα τετράγωνα στο γενέθλιο είναι δύσκολα και μπορεί να σου βάζουν τα δυο πόδια σε ένα παπούτσι. Από εκεί και πέρα όμως, το θέμα είναι ο βαθμός της δικής σου διάθεσης να διαχειριστείς την κατάσταση και ο τρόπος που θα το κάνεις. Στο κάτω κάτω, ζητούμενο είναι η συνειδητοποίηση και όχι η καλοπέραση. Δεν είναι η ευτυχία (τουλάχιστον όπως την έχουν στο μυαλό τους οι περισσότεροι), αλλά η αρμονία και η ισορροπία :bigsmile:

MARJORY
20-03-2010, 10:52 AM
δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γκαντεμιας αλλα μυστηριου!ποσειδωνιο!καλημ ερα

leoma
20-03-2010, 11:22 AM
Τα τετράγωνα δεν έχουν ποσειδώνιο χαρακτήρα. Κρόνιο μάλλον.



δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γκαντεμιας αλλα μυστηριου!ποσειδωνιο!καλημ ερα