PDA

View Full Version : Ώρα να συστηθούμε (3)



Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

Freya!
12-01-2011, 10:07 PM
32 χρονια????wow!!!!!καλο μου κουραγιο λοιπον!!!!!

vanillia61
12-01-2011, 11:18 PM
Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος χαιρομαι που με δεχθηκατε στην παρεα σας αν και ειμαι αρχαρια στους Η.Υ και δυσκολευομαι να επικοινωνω.αυτη ειναι η τριτη προσπαθεια ελπιζω επιτυχημενη.Αν υπαρουν τροπος που θα με βοηθησει στην επικοινωνια θαθελα να μου τον πειτε.Αν επικοινωνω με τον διαχειριστη σημαινει οτι τα καταφερα.Ευχαριστω::bigsmile:

kiaRRa
12-01-2011, 11:22 PM
Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος χαιρομαι που με δεχθηκατε στην παρεα σας αν και ειμαι αρχαρια στους Η.Υ και δυσκολευομαι να επικοινωνω.αυτη ειναι η τριτη προσπαθεια ελπιζω επιτυχημενη.Αν υπαρουν τροπος που θα με βοηθησει στην επικοινωνια θαθελα να μου τον πειτε.Αν επικοινωνω με τον διαχειριστη σημαινει οτι τα καταφερα.Ευχαριστω::bigsmile:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Δεν χρειάζεται να έχεις εξειδικευμένες γνωσεις Η/Υ μιας και είναι περισσότερο θέμα συνήθειας εδω. Μόλις εξοικειωθείς με το πληκτρολόγιο και με τον υπολογιστή σου, δεν εχεις παρά να πειραματιστείς με τα διάφορα 'κουμπια' που βλέπεις στο φόρουμ μας. Μια χαρά όμως σε βλέπω να γράφεις, μην ανησυχεις!:bigsmile:
Χμ, τι εννοείς όμως αν επικοινωνείς με τον διαχειριστή τα κατάφερες?

vanillia61
12-01-2011, 11:31 PM
Πηρα αυτοματο μυνημα που με καλωσοριζε και μαλλον προερχοταν απο τον διαχειριστη της ιστοσελιδας.ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση ειναι η πρωτη συνομιλια μου :cheesy:

παλίρροια
12-01-2011, 11:35 PM
Πηρα αυτοματο μυνημα που με καλωσοριζε και μαλλον προερχοταν απο τον διαχειριστη της ιστοσελιδας.ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση ειναι η πρωτη συνομιλια μου :cheesy:

:bigsmile:Καλώς ηρθες λοιπόν :bigsmile: στην παρέα μας!!!:cheesy:
Καλή περιήγηση στο συναρπαστικό κόσμο της Αστρολογίας!!!:bigsmile:

vanillia61
12-01-2011, 11:50 PM
Καλως σας βρηκα:cheesy::bigsmile: Η αστρολογια με ενδιαφερει πολυ αν και νοιθω οτι ειμαι ξερω λιγα και ταχω και μπερδεμενα.Θαθελα να αρχισω μαθηματα και δεν ξερω πως.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-01-2011, 12:21 AM
Καλησπέρα σας, ονομάζομαι Κωνσταντίνα είμαι 27 ετών, γεννήθηκα στις 02/10/1983 και είμαι ζυγός με ωροσκόπο Σκορπιό!!!!
Χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας και που με δεχτήκατε!!!!!!!!!!!!
Σας φιλώ όλους γλυκά!!!!

καλωσορισες λοιπον
και εμεις χαιρομασυε που ηρθες στην παρεα μας!
ευχομαι καλη συνεχεια:bigsmile:

sador
13-01-2011, 03:01 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

kiaRRa
13-01-2011, 06:22 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Καλώς μας ήρθες και καλή χρονιά να έχεις!!!

Μη γράφεις όμως με κεφαλαία, είναι σαν να μας φωνάζεις. :bigsmile:

tsita
13-01-2011, 09:56 PM
Εξαιρετικός ιστότοπος συγχαρητήρια!!

παλίρροια
13-01-2011, 11:13 PM
Εξαιρετικός ιστότοπος συγχαρητήρια!!

:bigsmile::welcome:!!!!Καλή περιήγηση!!!:cheesy:

fani64
15-01-2011, 10:17 AM
καλημέρα χρόνια πολλά!! μου αρέσει το σιτε σας και είμαι χαρούμενη που έγινα μέλος!! με λένε φανή!!!:love::love::love:

kiaRRa
15-01-2011, 12:43 PM
καλημέρα χρόνια πολλά!! μου αρέσει το σιτε σας και είμαι χαρούμενη που έγινα μέλος!! με λένε φανή!!!:love::love::love:

Καλώς μας ήρθες Φανή!!!
Και εμείς χαιρόμαστε που είσαι κοντά μας.
Αν σου αρεσει η αστρολογία, όρεξη να έχεις να διαβάζεις!:bigsmile:

chrisBK
15-01-2011, 01:00 PM
γεια σε ολους σας. Με ενδιαφερει η αστρολογια και θελω να μαθω πολλα. Με λενε Χρηστο και ειμαι ενας υδροχοος.

Ariete79
15-01-2011, 01:12 PM
Γειά σου Χρήστο, Υδροχόε!:bigsmile:

:welcome:

xoxo:love:

ALEKA K
15-01-2011, 11:06 PM
Γεια σας !
Ειμαι καινουργιο μέλος και βρίσκω πολυ ενδιαφέρον το site.

Εχει πολλά ενδιαφέροντα θέματα και ακόμη δεν έχω δει τποτα :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-01-2011, 11:08 PM
Γεια σας !
Ειμαι καινουργιο μέλος και βρίσκω πολυ ενδιαφέρον το site.

Εχει πολλά ενδιαφέροντα θέματα και ακόμη δεν έχω δει τποτα :bigsmile:

καλως μας ορισες Αλεκα:bigsmile:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι!

xristnaki17
16-01-2011, 05:22 PM
Γεια σας είμαι καινούργια εδώ και έχω χοντρό πρόβλημα ερωτικό...μαρέσει η παρεούλα εδώ και ελπίζω να βρω και τις απαντήσεις που ψάχνω πριν τρελαθώ τελείως..

παλίρροια
16-01-2011, 08:09 PM
Γεια σας είμαι καινούργια εδώ και έχω χοντρό πρόβλημα ερωτικό...μαρέσει η παρεούλα εδώ και ελπίζω να βρω και τις απαντήσεις που ψάχνω πριν τρελαθώ τελείως..

:bigsmile::welcome:Καλή περιήγηση!!!!:cheesy:......και μην τρελαίνεσαι....όπως εδω συνηθίζεται να λέγεται ο σοφός κυβερνά τα αστρα του......:embarrest γι'αυτό ψυχραιμία:bigsmile:

lambrie
17-01-2011, 12:32 PM
Γεια σας, ειμαι καινουριο μελος σε αυτη την ιστοσελιδα και ειλικρινα δεν εχω ιδεα πως να τη χειριστω και κατα ποσο θα μου φανει χρησιμη!Αν μπορειτε να μου προσφερετε πληροφοριες θα ημουν ευγνωμων!Σας ευχαριστω!

eva12
17-01-2011, 05:44 PM
hellooooo.....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-01-2011, 05:49 PM
Γεια σας, ειμαι καινουριο μελος σε αυτη την ιστοσελιδα και ειλικρινα δεν εχω ιδεα πως να τη χειριστω και κατα ποσο θα μου φανει χρησιμη!Αν μπορειτε να μου προσφερετε πληροφοριες θα ημουν ευγνωμων!Σας ευχαριστω!


hellooooo.....

Καλωσορισατε στο :horoscope:

καλη συνεχεια ευχομαι!

Λίντια
17-01-2011, 06:00 PM
Καλησπέρα σας, προσπάθησα με την καινούρια χρονιά να κάνω γενέθλιο χάρτη
Και δεν βγαίνει πλέον η ανάλυση. Σας έχει συμβεί και εσάς ? Να περνάτε καλά ….

ScP
17-01-2011, 07:31 PM
Πάμε εδώ http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/view_records.php
Πατάμε Γενέθλιοι χάρτες
Εν συνεχεία πατάμε Δωρεάν Γενεθ. Ανάλυση

Έτσι ήταν από τις 26/10/2009 και οι αναλύσεις εμφανίζονται κανονικά.




Καλησπέρα σας, προσπάθησα με την καινούρια χρονιά να κάνω γενέθλιο χάρτη
Και δεν βγαίνει πλέον η ανάλυση. Σας έχει συμβεί και εσάς ? Να περνάτε καλά ….

αρκτος
19-01-2011, 01:50 AM
τι ζωδιο ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιι

ippoliti
19-01-2011, 11:13 AM
Kαλημέρα στη όμορφη συντροφιά σας
νέα και εγώ χωρίς πολλές σχετικές γνώσεις αλλά με διάθεση να ψάξω...και να ψαχτώ...

kiaRRa
19-01-2011, 12:42 PM
τι ζωδιο ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιι

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:
Αν δώσεις τα στοιχεία σου στο πρόγραμμα (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/data_entry.php)μας, θα βρεις όχι μόνο το ζώδιο σου αλλά όλο τον γενέθλιο χάρτη σου!
Για τα πρακτικά πάντως είσαι αιγόκερως!


Kαλημέρα στη όμορφη συντροφιά σας
νέα και εγώ χωρίς πολλές σχετικές γνώσεις αλλά με διάθεση να ψάξω...και να ψαχτώ...

Καλώς μας ήρθες και εσύ!
Αφού εχεις διάθεση να μάθεις, σίγουρα θα ανακαλύψεις πολλά πράγματα εδώ!:bigsmile:

aurelia
19-01-2011, 01:36 PM
Καλησπέρα σε όλους και καλή συνέχεια στις συζητήσεις και τις δημοσιεύσεις.
To myhoroscope είναι, όσα χρόνια το παρακολουθώ, αδιαμφισβήτητα το πιο ολοκληρωμένο ελληνικό site με συνεχή ενημέρωση και πολύ ενδιαφέροντα άρθρα και γι' αυτό αξίζουν επιβραβεύσεις οι συντονιστές αλλά και τα μέλη του.
Η αστρολογία για μένα είναι προτείστως ένα εργαλείο αυτογνωσίας και κατανόησης της ιδιοσυγκρασίας μας και έπειτα μια συμβουλευτική μέθοδος πρόβλεψης. Πολλές φορές απογοητεύομαι από τον τρόπο με τον οποίο προβάλλεται στα μέσα και από τη θέση που κατέχει στην κοινή γνώμη (ένα με τις χαρτορίχτρες και τις καφετζούδες), ενώ επί της ουσίας πρόκειται για ένα φιλοσοφικό - θα τολμούσα να πω- σύστημα με επιστημονικότητα στις μεθόδους και συγκεκριμένη δομή.
Συγχωρέστε με για το ελλιπές προφίλ μου, επιφυλάσσομαι να το συμπληρώσω σύντομα! Ζυγός των πρώτων ημερών είμαι που με τη βοήθεια της αστρολογίας είμαι σε θέση να αξιολογήσω, να αποδεχτώ και να επεξεργαστώ τα δεδομένα που προέκυψαν - και θα προκύψουν - από τις σημαντικότατες -και δύσκολες- διελεύσεις που έγιναν και που έπονται! Μη μασάτε! "Για να ανακαλύψεις νέες στεριές, πρέπει πρώτα να βρεις το κουράγιο να αφήσεις το λιμάνι από τα μάτια σου..."

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-01-2011, 02:16 PM
Καλησπέρα σε όλους και καλή συνέχεια στις συζητήσεις και τις δημοσιεύσεις.
To myhoroscope είναι, όσα χρόνια το παρακολουθώ, αδιαμφισβήτητα το πιο ολοκληρωμένο ελληνικό site με συνεχή ενημέρωση και πολύ ενδιαφέροντα άρθρα και γι' αυτό αξίζουν επιβραβεύσεις οι συντονιστές αλλά και τα μέλη του.
Η αστρολογία για μένα είναι προτείστως ένα εργαλείο αυτογνωσίας και κατανόησης της ιδιοσυγκρασίας μας και έπειτα μια συμβουλευτική μέθοδος πρόβλεψης. Πολλές φορές απογοητεύομαι από τον τρόπο με τον οποίο προβάλλεται στα μέσα και από τη θέση που κατέχει στην κοινή γνώμη (ένα με τις χαρτορίχτρες και τις καφετζούδες), ενώ επί της ουσίας πρόκειται για ένα φιλοσοφικό - θα τολμούσα να πω- σύστημα με επιστημονικότητα στις μεθόδους και συγκεκριμένη δομή.
Συγχωρέστε με για το ελλιπές προφίλ μου, επιφυλάσσομαι να το συμπληρώσω σύντομα! Ζυγός των πρώτων ημερών είμαι που με τη βοήθεια της αστρολογίας είμαι σε θέση να αξιολογήσω, να αποδεχτώ και να επεξεργαστώ τα δεδομένα που προέκυψαν - και θα προκύψουν - από τις σημαντικότατες -και δύσκολες- διελεύσεις που έγιναν και που έπονται! Μη μασάτε! "Για να ανακαλύψεις νέες στεριές, πρέπει πρώτα να βρεις το κουράγιο να αφήσεις το λιμάνι από τα μάτια σου..."
Καλως ορισες στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ:bigsmile:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι !!!

αστερια
19-01-2011, 09:14 PM
Γεια σας. Με λένε Αστερία και είμαι νέος μέλος. Δεν γνωρίζω πολλά για την αστρολογία, όμως πάντα κέρδιζε το ενδιαφέρον μου.
Ελπίζω μαζί σας να μάθω πολλά.

eva.marchie
19-01-2011, 09:15 PM
γεια σας,ειμαι και εγω καινουρια και...αποφασισα να πω ενα γεια...γειααα:bigsmile:

Ariete79
19-01-2011, 10:15 PM
Γειά σου κορίτσι!:bigsmile:

:welcome:

xoxo:love:

ΔΙΑΣ
19-01-2011, 10:21 PM
Γειά σας,
Είμαι νέο μέλος και σας συγχαίρω όλους για τις συμμετοχές σας και τις γνώσεις σας στην αστρολογία. Εγώ μπήκα σε αυτόν τον απίθανο και θαυμαστό κόσμο καθαρά γιατί το ήθελε το κάρμα μου. Θα χαρώ πολύ να ανταλλάζουμε απόψεις. Ασχολούμαι με την Αστρολογία 10 χρόνια και παρ΄όλα το μεγάλο διάστημα νιώθω ότι έχω ακόμα πράγματα να μάθω. Πιστεύω ότι η Αστρολογία δεν τελειώνει ποτε. Με εκτίμηση, ΔΙΑΣ

παλίρροια
19-01-2011, 11:08 PM
Γειά σας,
Είμαι νέο μέλος και σας συγχαίρω όλους για τις συμμετοχές σας και τις γνώσεις σας στην αστρολογία. Εγώ μπήκα σε αυτόν τον απίθανο και θαυμαστό κόσμο καθαρά γιατί το ήθελε το κάρμα μου. Θα χαρώ πολύ να ανταλλάζουμε απόψεις. Ασχολούμαι με την Αστρολογία 10 χρόνια και παρ΄όλα το μεγάλο διάστημα νιώθω ότι έχω ακόμα πράγματα να μάθω. Πιστεύω ότι η Αστρολογία δεν τελειώνει ποτε. Με εκτίμηση, ΔΙΑΣ

:bigsmile::welcome:Καλώς ηρθες στην μεγάλη παρέα μας!!!!:cheesy:
Καλή περιήγηση!!!!:bigsmile:

kate1
19-01-2011, 11:33 PM
γεια σας,χαιρομαι που εγινα μελος στην σελιδα σας.ειμαι ταυρος με ωροσκοπο σκορπιο και θα ηθελα να ξερω πιο θα ειναι το επαγγελματικο μου μελλον και η αισθηματικη μου ζωη.το 2010 με πονεσε που και στους δυο τομεις,εχω γεννηθει 04-05-1974 και ωρα 18:00.ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-01-2011, 02:20 PM
γεια σας,χαιρομαι που εγινα μελος στην σελιδα σας.ειμαι ταυρος με ωροσκοπο σκορπιο και θα ηθελα να ξερω πιο θα ειναι το επαγγελματικο μου μελλον και η αισθηματικη μου ζωη.το 2010 με πονεσε που και στους δυο τομεις,εχω γεννηθει 04-05-1974 και ωρα 18:00.ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως ορισες στο καλυτερο
αστρολογικο σαιτ:bigsmile:
θα σου προτεινα να περιηγηθεις
στις σελιδες με τα θεματα και υπεροχα αρθρα ,
να διαβασεις το ζωδιο σου και τον ωροσκοπο σου,
τις προβλεψεις που σε αφορουν δηλαδη
και το δεκαημερο που ανηκεις,
να κανεις επισης τον αστρολογικο σου χαρτη..
και ειμαι σιγουρη οτι μερικες αποριες σου θα τις λυσεις μονη σου.
και εδω ειμαστε αν εχεις αποριες
να σε δουμε στην καταλληλη ενοτητα να συζητησεις
με τα μελη η'' αστρολογους τις αποριες σου ε;
Εδω αγαπητο νεο μελος σε αυτο το θεμα
γινονονται μονο οι συστασεις των νεων μελων:bigsmile:
καλη συνεχεια ευχομαι
και θα δεις οτι ειμαστε μια πολυ καλη παρεα
μια οικογενεια θα ελεγα!!!!:love:

κουκι:bigsmile:

eva.marchie
20-01-2011, 02:52 PM
να ρωτησω γιατι ειμαι και ασχετη.πώς καταλαβαινουμε που γινεται συζητηση αυτην την στιγμη για να συμμετασχω?ψαχνω,ψαχνω και δεν βρισκω κανεναν..:weird:

Altec
20-01-2011, 02:56 PM
να ρωτησω γιατι ειμαι και ασχετη.πώς καταλαβαινουμε που γινεται συζητηση αυτην την στιγμη για να συμμετασχω?ψαχνω,ψαχνω και δεν βρισκω κανεναν..:weird:


Στα δεξια της κεντρικης σελιδας ειναι οι τελευταιες απαντησεις στα πιο προσφατα θεματα!

Πατας Αρχη και τα βλεπεις.

billio
22-01-2011, 02:54 AM
γεια σας! καλως σας βρηκα και καλη χρονια!

aigli32
22-01-2011, 05:14 AM
καλημερα σε ολους!!το ονομα μου ειναι Αιγλη!!

Altec
22-01-2011, 11:33 AM
Καλως ηρθατε!!!!!

mary83
22-01-2011, 01:10 PM
καλημέρα!!!

παλίρροια
22-01-2011, 02:46 PM
καλημέρα!!!

:bigsmile: Γεια και σε σένα!! Καλώς ηρθες και καλή περιήγηση στο σαιτ!!!:cheesy:

filipa
22-01-2011, 11:58 PM
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη,είμαι η Φιλίπα....αυτά!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-01-2011, 12:26 AM
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη,είμαι η Φιλίπα....αυτά!

καλως μας ηρθες Φιλιπα:bigsmile:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι
στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!

vagelitsa
23-01-2011, 02:58 PM
Καλημέρα ονομάζομαι Ευαγγελία και είμαι ωέο μέλος...πολύ καλό site,αν και δεν γνωρίζω πολλά είμαι σίγουρη ότι πολλά θέματα θα μου κινήσουν το ενδιαφέρον....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-01-2011, 03:14 PM
Καλημέρα ονομάζομαι Ευαγγελία και είμαι ωέο μέλος...πολύ καλό site,αν και δεν γνωρίζω πολλά είμαι σίγουρη ότι πολλά θέματα θα μου κινήσουν το ενδιαφέρον....

Καλως μας ορισες Ευαγγελια:bigsmile:
καλη συνεχεια ευχομαι να εχεις!

peplo
23-01-2011, 07:09 PM
Γειά σε όλους!!! Τυχαία ανακάλυψα το site σας και μου άρεσε πολύ!!! Φυσικά έγινα αμέσως μέλος και ελπίζω να μάθω πολλά από και με εσάς...:bigsmile:

παλίρροια
23-01-2011, 07:40 PM
Γειά σε όλους!!! Τυχαία ανακάλυψα το site σας και μου άρεσε πολύ!!! Φυσικά έγινα αμέσως μέλος και ελπίζω να μάθω πολλά από και με εσάς...:bigsmile:

:welcome::bigsmile: Καλώς ηρθες στο συναρπαστικό κόσμο της Αστρολογίας!!!:cheesy:
Καλή περιήγηση!!!:bigsmile:

vagia1
24-01-2011, 03:07 PM
γεια σε ολους!!!!!

Ariete79
24-01-2011, 04:23 PM
γεια σε ολους!!!!!

Καλησπέρα Vagia! :bigsmile:

:welcome:

xoxo:love:

αγελικι
25-01-2011, 10:34 AM
καλημεραααααααααα

Poorvashadha
25-01-2011, 12:19 PM
Γειά σε όλους σας!

Με μια μικρή καθυστέρηση (ολίγων μηνών :laugh:) καλώς σας βρήκα :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-01-2011, 03:37 PM
Γειά σε όλους σας!

Με μια μικρή καθυστέρηση (ολίγων μηνών :laugh:) καλώς σας βρήκα :bigsmile:

Καλωσορισατε:bigsmile:
καλη πλοηγηση ευχομαι!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-01-2011, 04:56 PM
καλημεραααααααααα

καλως μας ηρθες!!!
καλη συνεχεια ευχομαι:bigsmile:

thespian7
25-01-2011, 06:18 PM
Γεια χαρα σε ολους,με μεγαλη μου χαρα σας ανακαλυψα προσφατα και κατι μου λεει μεσα μου πως ειστε αυτο που εψαχνα στον τομεα της Αστρολογιας.Απο εφηβος ακομα επιανα τον εαυτο μου να αναλυει τους ανθρωπους μεσα απο τα ζωδια και την Ψυχολογια,για μενα Αστρολογια και Ψυχολογια ειναι αλληλενδετες επιστημες,γενικα πιστευω πως ολα συνδεονται με την Αστρολογια.Αραγε ποσοι ανθρωποι οι οποιοι ασχολουνται εκτενως με την Αστρολογια εχουν εμπεδωσει το γεγονος πως το προσωπικο καθαρα ωροσκοπιο αντανακλαται κ α ι στην εμφανιση μας?Ποσοι αραγε γνωριζουν πως ο χαρακτηρας μας,η προσωπικοτητα μας γενικοτερα και η εμφανιση μας ειναι συνδυασμος και αποτελεσμα καθαρα προσωπικου ωροσκοπιου,γεννετικης κληρονομικοτητας και φυσικα βιωματων?Επι εικοσιπεντε τουλαχιστον χρονια εχω τρανταχτα παραδειγματα τριγυρω μου τα οποια μου επιβεβαιωνουν τα λεγομενα μου συνεχως αλλα ταυτοχρονα η στενοκεφαλια και οι στενομυαλοι ανθρωποι γενικοτερα,τα αρνητικα ωροσκοπια για να το θεσω Αστρολογικα,με κανουν νια νιωθω μονος,ελπιζω ν'αλλαξει αυτο στην κοινοτητα σας κι επισης ευχομαι καποτε να αναλυσω επιτελους το Ωροσκοπιο μου......

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-01-2011, 06:30 PM
Γεια χαρα σε ολους,με μεγαλη μου χαρα σας ανακαλυψα προσφατα και κατι μου λεει μεσα μου πως ειστε αυτο που εψαχνα στον τομεα της Αστρολογιας.Απο εφηβος ακομα επιανα τον εαυτο μου να αναλυει τους ανθρωπους μεσα απο τα ζωδια και την Ψυχολογια,για μενα Αστρολογια και Ψυχολογια ειναι αλληλενδετες επιστημες,γενικα πιστευω πως ολα συνδεονται με την Αστρολογια.Αραγε ποσοι ανθρωποι οι οποιοι ασχολουνται εκτενως με την Αστρολογια εχουν εμπεδωσει το γεγονος πως το προσωπικο καθαρα ωροσκοπιο αντανακλαται κ α ι στην εμφανιση μας?Ποσοι αραγε γνωριζουν πως ο χαρακτηρας μας,η προσωπικοτητα μας γενικοτερα και η εμφανιση μας ειναι συνδυασμος και αποτελεσμα καθαρα προσωπικου ωροσκοπιου,γεννετικης κληρονομικοτητας και φυσικα βιωματων?Επι εικοσιπεντε τουλαχιστον χρονια εχω τρανταχτα παραδειγματα τριγυρω μου τα οποια μου επιβεβαιωνουν τα λεγομενα μου συνεχως αλλα ταυτοχρονα η στενοκεφαλια και οι στενομυαλοι ανθρωποι γενικοτερα,τα αρνητικα ωροσκοπια για να το θεσω Αστρολογικα,με κανουν νια νιωθω μονος,ελπιζω ν'αλλαξει αυτο στην κοινοτητα σας κι επισης ευχομαι καποτε να αναλυσω επιτελους το Ωροσκοπιο μου......

καλως μας ορισες λοιπον!:bigsmile:
εισαι στον καταλληλο χωρο
να μοιραστεις τις σκεψεις σου μαζι μας
και φυσικα να αναλυσεις το ωροσκοπιο σου!
καλη πλοηγηση σου ευχομαι
και καλο διαβασμα στα παρα πολυ καλα αρθρα που εχει το myhoroscope

thespian7
25-01-2011, 09:14 PM
Καλως σας βρηκα!

kiaRRa
25-01-2011, 11:37 PM
Καλως σας βρηκα!

Καλώς μας βρήκες!:bigsmile:

ΕλένηΚ
26-01-2011, 08:54 AM
Καλημέρα και εγω καινούργια στο υπέροχο site σας!!!:bigsmile:

kellaki7
26-01-2011, 09:12 AM
Καλημέρα σε όλους σας! Επιτέλους ένα site που κάνει κατανοητή την αστρολογία!

kellaki7
26-01-2011, 09:48 AM
καλημερα σε ολους σας! με λενε κελλυ και ειμαι σχετικα νεα στο site! επιτελουσ καταλαβα καποια πραγματα για τα ζωδια....βεβαια θα ηθελα να μαθω πως εξηγειτε ο γενεθλιος χαρτης....θα ηθελε καποιος πιο εμπειρος απο εσας να με βοηθησει??? ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και καλως σας βρηκα!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-01-2011, 10:09 AM
Καλημέρα και εγω καινούργια στο υπέροχο site σας!!!:bigsmile:

καλημερουδια!!
καλως μας ηρθες λοιπον!!:bigsmile:

pikoulin
27-01-2011, 11:46 AM
καλημερα σε ολοus,με λενε γιωργο και μενω στο νησι των φαιακων

pikoulin
27-01-2011, 11:47 AM
πωs υπολογιζουμε γεωγραφικο μηκοσ και πλατοσ μιασ περιοχησ?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
27-01-2011, 11:48 AM
καλημερα σε ολοus,με λενε γιωργο και μενω στο νησι των φαιακων

Καλημερα Γιωργο:bigsmile:
καλως ορισες στην καλυτερη παρεα!
καλη συνεχεια σου ευχομαι

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
27-01-2011, 11:52 AM
πωs υπολογιζουμε γεωγραφικο μηκοσ και πλατοσ μιασ περιοχησ?

δεν χρειαζεται να υπολογισεις κατι εσυ
μονο του το προγραμα αυτοματα
τα βρισκει
βαζοντας απλα την πολη που θελεις:bigsmile:

phoenix32
27-01-2011, 01:00 PM
γεια σας παιδιά!είμαι η phoenix32 και μόλις έγινα μέλος.ελπίζω να μπορέσω να πάρω σύντομα μέρος σε κάποια συζήτηση, διότι ο χρόνος μου λίγος.καλή συνέχεια!:bigsmile:

SAGIVI
27-01-2011, 01:05 PM
Καλωστην.
Σε περιμενουμε και με την ανεση σου.....

Victory
28-01-2011, 09:31 AM
Καλημερα και από μένα αν ειναι καποιος μέσα παρακαλώ μπορεί να μου πει πως μπαινω στισ ζωντανες συζητήσεις?

Victory
28-01-2011, 09:40 AM
Καλημέρα ειμαι καινουργια και θα ήθελα καποια βοηθεια.

Victory
28-01-2011, 09:48 AM
Εφη καλημέρα προσπαθώ απεγνωσμένα να μιλήσω με καποιο παλιό μέλος για βοήθεια. Ειμαι η Νίκη και είμαι καινούργια στην ενεργή ομάδα. Αν μπορείς να με φωτίσεις σε κάποιες απορίες μου σε περιμένω

SAGIVI
28-01-2011, 09:54 AM
Καλημερα. καλως ορισες.Μαλλον θα ξαφνιαστεις απο την προθυμια των μελων να βοηθησουν.
Για ξεκινημα σου προτεινω να ξεκινησεις απο τα <αρθρα αστρολογιας>, και αναξητησε πρωτα ζωδια και ωροσκοπους,υστερα πλανητες,μετα οικους,στην συνεχεια καταστρωση γενεθλιου ωροσκοπιου και στο τελος τα συστηματα προγνωσης.Πρασπαθησε να τα κατανοησεις ενα-ενα και μετα δεν εχεις κανενα προβλημα.Θ ανοιξει ενας υπεροχος κοσμος....
Αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. για να μην μπερδευτεις με τα πιο προχωρημενα απ την αρη.
Δεν ξερω βεβαια και ποσο αρχαρια εισαι
Καλο διαβασμα.

Victory
28-01-2011, 10:11 AM
Εφη δεν ειμαι πολύ αρχάρια. Γνωρίζω κάποια βασικά για την αστρολογία. Το μεγάλο μου πρόβλημα ειναι ότι προσπαθώ εδώ και χρόνια να υπολογίσω την ωρα γεννησης μου, σύμφωνα με κάποια σημαντικά γεγονότα της ζωής μου, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρη, μιας που το σημείο έναρξης της αναζήτησης είναι αυτά που θυμάται η μητέρα μου. Ο λόγος που το θέλω είναι ότι σε πολύ λίγο χρόνο ενεργοποιείται γενέθλια όψη αντίθεσης Πωσειδώνα-Κρόνου , από διέλευση Πωσειδώνα στον Υδροχόο και χτυπάει από τετράγωνο τον Κρόνο στην 29,35ο του Ταύρου. Ειναι όψη υγείας, οικονομικά δεν μπορώ να καταλάβω.. Αν μπορεις να με βοηθήσεις σε παρακαλώ ....

SAGIVI
28-01-2011, 10:29 AM
Victory μου,σε αισθανομαι σε μεγαλη ενταση.Απο μερους μου σου λεω οτι δεν ειμαι αστρολογος για να σουκανω μια προβλεψη.
Δευτερον δεν ειμαστε στο σωστο τopic για μια τετοια συζητηση
Σε παρακαλω να μεταφερεις την απορια σου στο <εραστες της αστρολογιας> μου φαινεται πιο καταλληλο.
Θα επανερθω κι εγω
Προς το παρον σου λεω οτι την οψη αυτη την περασα σε τετραγωνο πριν 9 χρονια...Ε δεν καταστραφηκα, μια οψη ειναι κι αυτη

Victory
28-01-2011, 10:34 AM
Εραστες της αστρολογίας? Δεν το ειδα καπου !!!!! Θες να με βοηθησεις?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-01-2011, 10:52 AM
Καλημερα και από μένα αν ειναι καποιος μέσα παρακαλώ μπορεί να μου πει πως μπαινω στισ ζωντανες συζητήσεις?

Καλημερα και καλως ηρθες
ειναι πολυ απλο στο να παιρνεις μερος
στις συζητησεις
οπως μας εγραψες τωρα
ετσι και στα αλλα θεματα του φορουμ θα γραψεις τις αποριες
που εχεις,
μονο θα πρεπει να εισαι στην καταλληλη ενοτητα
π.χ στους εραστες της αστρολογιας
που γινονται παρα πολλες συζητησεις
μονο η ερωτηση σου να ειναι στο σωστο θεμα
μην γραφεις οτιδηποτε και οπου να ειναι..
Θα κοιτας
την επικεφαλιδα του θεματος και αν νομιζεις οτι η απορια σου ειναι
της ιδιας φυσεως γραψε την
Αντε σε περιμενουμε στις συζητησεις αναμεσα στα μελη:bigsmile:
Ευχομαι καλη συνεχεια
και θα σου προτεινα να κανεις μια περιηγηση πρωτα να δεις πως λειτουργει
το φορουμ
να ψαξεις λιγο
να εξικοιωθεις και θα δεις οτι ειναι παρα πολυ ευκολα ολα
και προσβασιμα
και ολα ζωντανα !!!!!!!!!!!!!!!!!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-01-2011, 10:57 AM
Εραστες της αστρολογίας? Δεν το ειδα καπου !!!!! Θες να με βοηθησεις?

ψαξε λιγο
και θα τα βρεις
εδω που εισαι μονο συστασεις κανουν τα νεα μελη
μην εισαι βιαστικη
σιγα -σιγα ..
θα τα μαθεις ολα
πλοηγησου πρωτα στις σελιδες του σαιτ
και διαβαζε τι λεει.....

skorpina81
29-01-2011, 09:24 AM
καλημερα!μολις εκανα εγγραφη και ειμαι πολυ χαρουμενη που ανηκω επιτελους σε αυτην την κοινοτητα...ψαχνομουν γενικοτερα στο ιντερνετ για την αστρολογια για αρκετο διαστημα και ολο επεφτα πανω στην σελιδα σας,αλλα ειχα περιορισμενη προσβαση...σημερα ομως το αποφασισα...και να μαι :bigsmile:

Victory
29-01-2011, 10:44 AM
Καλήμερα σκορπινάκι, σε περιμένουμε...ειμαστε όλοι, ειδικά εγώ με πολλές απορίες και το παλεύω με την βοήθεια της παρέας. Και γω καινουργια

asteriosn
29-01-2011, 11:36 AM
καλημερα, συνεχιστε την καλη δουλεια...

SAGIVI
29-01-2011, 11:39 AM
Καλημερα, καλημερα.
Καλο διαβασμα....

GUY MARTIN
29-01-2011, 01:08 PM
μιλαω αγγλικα και γαλλικα, και φυσικα ελληνικα

γιατι ειμαι ελληνας

ευχαριστω που με εγγραψατε

SAGIVI
29-01-2011, 01:22 PM
Καλως μας ηρθες.
Μετις γλωσσες που μιλας ,νομιζω η αγαπητη διαχειριση θα κανει μεγαλη χαρα αν καποια στιγμη αποφασισεις να συναργαστεις μαζι τους.
Προς το παρον καλη πλοηγηση

mariniko
29-01-2011, 08:44 PM
καλησπερα τι κανεται τωρα προτο μπηκα σε αυτο το σιτε

SAGIVI
29-01-2011, 08:54 PM
Καλησπερα.
καλως ηρθες και σου ευχομαι να περνας κι εσυ καλα μαζι μας.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
29-01-2011, 10:43 PM
καλησπερα τι κανεται τωρα προτο μπηκα σε αυτο το σιτε

καλως μας ορισες!!
καλη συνεχεια σου ευχομαι στο:horoscope:

kostantinus
30-01-2011, 04:27 PM
γεια σε ολους! καταπληκτικο σαιτ!:bigsmile:

SAGIVI
30-01-2011, 04:30 PM
γεια σε ολους! καταπληκτικο σαιτ!:bigsmile:
Γεια σου..γεια σου
Καλως ηρθες.καλο διαβασμα:bigsmile:

Victory
30-01-2011, 04:34 PM
Καλωσόρισες,

Θα βρεις πολλούς και πολύ πρόθυμους για βοήθεια...

panso
01-02-2011, 02:10 AM
geia sas!!!poli xairomai pou mporw na exw tis pio empiristatomenes problepseis gia to zvdio mou.sas euxaristw!

SAGIVI
01-02-2011, 02:14 AM
geia sas!!!poli xairomai pou mporw na exw tis pio empiristatomenes problepseis gia to zvdio mou.sas euxaristw!
Καλησπερα και σε σενα.
Σου ευχομαστε καλο διαβασμα.:bigsmile:

Παραμύθι
01-02-2011, 10:47 PM
:bigsmile: Καλησπέρα σε όλους! Ανακάλυψα τυχαία την ιστοσελίδα σας και χάρηκα πάρα πολύ γιατί υπάρχουν πολύ ενδιαφέροντα θέματα για συζήτηση. Θα επικοινωνήσω σύντομα μαζί σας. Ευχαριστώ και καλό βράδυ!

παλίρροια
01-02-2011, 10:53 PM
:bigsmile: Καλησπέρα σε όλους! Ανακάλυψα τυχαία την ιστοσελίδα σας και χάρηκα πάρα πολύ γιατί υπάρχουν πολύ ενδιαφέροντα θέματα για συζήτηση. Θα επικοινωνήσω σύντομα μαζί σας. Ευχαριστώ και καλό βράδυ!

:welcome: Τοξοτίνα και στην μεγαλη παρέα μας!!!!:bigsmile: Καλη περιήγηση!!!!

MAKY
04-02-2011, 03:44 PM
Γεια σας, δεν είμαι και πολύ ενεργό μέλος της παρέας :worried: Πείτε μου σας παρακαλώ εδώ μπορείτε να μου πείτε που έχω την Ηρα μου και τί σημαίνει αυτό;

SAGIVI
04-02-2011, 03:48 PM
Γεια σας, δεν είμαι και πολύ ενεργό μέλος της παρέας :worried: Πείτε μου σας παρακαλώ εδώ μπορείτε να μου πείτε που έχω την Ηρα μου και τί σημαίνει αυτό;
Γεια σου. Εισαι οφ τοπικ πιο πολυ απ οτι βγαινω κι εγω συνηθως,:laugh::laugh:
Ομως στο Δωρεαν Ωροσκοπιο στον Γεναθλιο Χαρτη σου αν προσθεσεις μ ενα κλικ την Ηρα, τοτε θα δεις που ειναι.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-02-2011, 03:51 PM
Γεια σας, δεν είμαι και πολύ ενεργό μέλος της παρέας :worried: Πείτε μου σας παρακαλώ εδώ μπορείτε να μου πείτε που έχω την Ηρα μου και τί σημαίνει αυτό;

θα κανεις τον αστρολογικο σου χαρτη
στο Δωρεαν Ωροσκοπιο
θα το δεις ακριβως πανω αριστερα στην σελιδα
και θα βρεις την Ηρα σου που ακριβως ειναι
καθως και ολους τους πλανητες σου:bigsmile:
Επισης αν ψαξεις στην αναζητηση [ακριβως δεξια ειναι]
και βαλεις την λεξη ΗΡΑ θα σου βγαλει αρθρα
που μπορεις να μαθεις τι σημαινει

καλη πλοηγηση
και καλο διαβασμα λοιπον!:bigsmile:

MAKY
04-02-2011, 03:57 PM
Ευχαριστώ που απαντάτε τόσο γρήγορα και που μου λέτε τί να κάνω! :) Δυσκολεύομαι λίγο στην πλοήγηση, η αλήθεια είναι ότι την βρίσκω πολύπλοκη, αλλά που θα πάει θα το συνηθίσω. Ξανά ευχαριστώ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-02-2011, 04:08 PM
Ευχαριστώ που απαντάτε τόσο γρήγορα και που μου λέτε τί να κάνω! :) Δυσκολεύομαι λίγο στην πλοήγηση, η αλήθεια είναι ότι την βρίσκω πολύπλοκη, αλλά που θα πάει θα το συνηθίσω. Ξανά ευχαριστώ!

ειναι ευκολο αγαπητο μελος
γρηγορα θα τα βρισκεις ολα
δεν ειναι καθολου πολυπλοκο
καλη συνεχεια ευχομαι
και να σε δουμε και στις ομορφες συζητησεις που κανουμε τα μελη
σε περιμενουμε!!!:bigsmile:

MAKY
04-02-2011, 04:20 PM
Γεια σου ΕΦΗ, θα το βρω....
Δέσποινα, πού κάνετε τις συζητήσεις; Πού να πάω να βρω κάποιο θέμα;

SAGIVI
04-02-2011, 05:20 PM
Γεια σου ΕΦΗ, θα το βρω....
Δέσποινα, πού κάνετε τις συζητήσεις; Πού να πάω να βρω κάποιο θέμα;
Γεια σου.
Θα κλικαρεις επανω στο φορουμ.
1.Θα βρεις του κοσμου τις επιλογες απο αρθρα και πληροφοριες για διαβασμα.
2.Αφου κλικαρεις στο φορουμ θ αναζητησεις <συζητησεις>. Παλι αλλα τοσα θεματα για συζητηση.

Αν ομως μου επιτρεπεις την γνωμη μου, θα σου προτεινα να ξεκινησεις απο μερικα βασικα αρθρα της αστρολογιας για να συμμετεχεις πιο ανετα στις συζητησεις.

Καλη πλοηγηση

Manolo513
04-02-2011, 09:26 PM
Γεια χαρα σε ολους!!!Με λενε Μανο και θελω να μαθω οσο το δυνατον περισσοτερα πραγματα για την αστρολογια....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-02-2011, 09:29 PM
Γεια χαρα σε ολους!!!Με λενε Μανο και θελω να μαθω οσο το δυνατον περισσοτερα πραγματα για την αστρολογια....

καλως ορισες Μανο:bigsmile:
εισαι στον καταλληλο ιστοτοπο
στο καλυτερο αστρολογικο φορουμ
καλη συνεχεια λοιπον!:bigsmile:

Cloud_9
05-02-2011, 01:07 PM
Καλημέρα σας! Μόλις πριν λιγο έκανα εγγραφή και ευχαριστώ για την άμεση αποδοχή! :bigsmile:

Altec
05-02-2011, 01:42 PM
Καλως ηρθες ψαρινα!!!

donal
05-02-2011, 09:13 PM
Kαλησπέρα σε ολους!
Είναι το πρώτο μου μήνυμα!
Ευχαριστώ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-02-2011, 09:36 PM
Kαλησπέρα σε ολους!
Είναι το πρώτο μου μήνυμα!
Ευχαριστώ!

καλως ορισες
καλη συνεχεια ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ:bigsmile:

SAGIVI
05-02-2011, 09:37 PM
Kαλησπέρα σε ολους!
Είναι το πρώτο μου μήνυμα!
Ευχαριστώ!
Καλησπερα σου.Καλως ηρθες κοντα μας.
Σου ευχομαι να τα χιλιασεις:bigsmile:

alexoubini
06-02-2011, 10:47 AM
καλημέρα σε όλους !!:bigsmile::bigsmile:

alexoubini
06-02-2011, 10:57 AM
αυτό είναι το πρώωωτο μου μήνυμα!! ελπίζω κάτι να μάθω γιατί έχω πολλές απορίες και ψάχνω πολλές απαντήσεις!!

venediktos
06-02-2011, 01:12 PM
hellow guys me lene stavro kai eimai neo melos tou my horoskope prin ena xrono arxisa na asxoloume me thn astrologia eixe poly plaka kai einai poly endiaferon na 3ereis ti exoun grapsei ta astra gia esena xeromai poly pou eimai melos!!!!!!!

maria76
06-02-2011, 02:35 PM
Alexroubi και Venedikte καλωσήρθατε,σίγουρα θα μάθετε πολλά,και μεις όσο διαβάζουμε,τόσο μαθαίνουμε.Να γράφετε στα Ελληνικά,και ετοιμαστείτε να εκπλαγείτε από τον μαγικό κόσμο της αστρολογίας!:bigsmile:

nancy_S
07-02-2011, 12:23 PM
Καλησπέρα!

Το ονομά μου ειναι Νάνσυ και ειναι η πρώτη φορά που γράφω -
παρόλο που τρυγυρνάω εδω γύρω αρκετό καιρό...... :embarrest

Καλώς σας βρήκα.. :bigsmile:

SAGIVI
07-02-2011, 01:15 PM
Καλησπέρα!

Το ονομά μου ειναι Νάνσυ και ειναι η πρώτη φορά που γράφω -
παρόλο που τρυγυρνάω εδω γύρω αρκετό καιρό...... :embarrest

Καλώς σας βρήκα.. :bigsmile:
Γεια σου Νανσουλα.:bigsmile:

Καιρος λοιπον να......εγκατασταθεις κοντα μας.

Καλως ηρθες

αβεβαιος
07-02-2011, 11:37 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

maria76
07-02-2011, 11:46 PM
Γειά σου αβέβαιε,και καλωσήρθες στο πιο ενημερωμένο site που υπάρχει.Να είσαι βέβαιος,ότι έκανες καλά που επέλεξες αυτήν την παρέα!

phainia
09-02-2011, 02:08 PM
καλό σας απόγευμα και καλό κουράγιο στους διαχειριστές μίας όμορφης σελίδας!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-02-2011, 03:40 PM
καλό σας απόγευμα και καλό κουράγιο στους διαχειριστές μίας όμορφης σελίδας!!!

καλως ηρθες στο μεγαλυτερο
και καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!
καλη περιηγηση λοιπον!!:bigsmile:

Merenta
10-02-2011, 04:39 PM
Καλησπερα-καλησπερα !!! Ειμαι καινουργια και αμαθη...καλως σας βρισκω λοιπον!!!
Μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να βρω τη Λιλιθ μου ??:wacko:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-02-2011, 05:00 PM
Καλησπερα-καλησπερα !!! Ειμαι καινουργια και αμαθη...καλως σας βρισκω λοιπον!!!
Μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να βρω τη Λιλιθ μου ??:wacko:

καλως ορισες!!
στο Δωρεαν Ωροσκοπιο
θα βαλεις τα στοιχεια σου
και θα κανεις τον χαρτη σου
εκει θα βρεις πολλα πραγματα που ισως σε ενδιαφερουν περισσοτερο
οπως και την λιλιθ φυσικα.

Merenta
10-02-2011, 05:02 PM
Ευχαριστω πολυ !!! :bigsmile:

moitonia
11-02-2011, 02:35 PM
Γεια σας!!!! :cheesy:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-02-2011, 02:41 PM
Γεια σας!!!! :cheesy:

Καλως την!
καλη συνεχεια!:bigsmile:

georginos
11-02-2011, 08:21 PM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAGIVI
11-02-2011, 08:28 PM
Καλως ηρθες Τζωρτζινο. Κι εμεις βρισκουμε το site μοναδικο.
Καλη περιηγηση:laugh::laugh::laugh:

paulocoelho
11-02-2011, 10:21 PM
kalhspera!!!!euxaristw pou me dexthkate!!!!!!xreiazomai th voh8eia sas!!!!exw gennh8ei 1/1 kai wra 1:11to meshmeri.. 8a mporousa na xw mia analush gia planthtes kai o,ti 8a mporouse na me voh8hsei??????kai pali sas euxaristw para pl!!!!

maria76
11-02-2011, 11:11 PM
Kαλωσόρισες!Πάνω πάνω εκεί που λέει"δωρεάν ωροσκόπιο"θα βρεις "οι χάρτες σας"και θα περάσεις τα στοιχεία γέννησης σου,για να διαβάσεις δωρεάν την ανάλυση του γενέθλιου χάρτη σου.Επίσης μπορείς να αποθηκεύσεις και να μελετήσεις και ωροσκόπια άλλων,αφού μπορείς να καταχωρήσεις μέχρι και 50!Να γράφεις στα Ελληνικά,και καλές μελέτες!!:bigsmile:

cassius
12-02-2011, 09:26 AM
Καλημέρα σας, φορτωμένη με την απειρία μου στους Η/Υ καθώς επίσης και με τον ιό της γρίπης,σας βρήκα σερφάροντας πρωί πρωί και αποφάσισα να γίνω μέλος στην ιστοσελίδα σας. Είμαι κριός με ωροσκόπο ταύρο και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την αστρολογία αρκετά χρόνια τώρα. Με ενδιαφέρει περισσότερο η ψυχολογική και φιλοσοφική της διάσταση και λιγότερο οι προβλέψεις.
Cassius

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-02-2011, 10:37 PM
Καλημέρα σας, φορτωμένη με την απειρία μου στους Η/Υ καθώς επίσης και με τον ιό της γρίπης,σας βρήκα σερφάροντας πρωί πρωί και αποφάσισα να γίνω μέλος στην ιστοσελίδα σας. Είμαι κριός με ωροσκόπο ταύρο και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την αστρολογία αρκετά χρόνια τώρα. Με ενδιαφέρει περισσότερο η ψυχολογική και φιλοσοφική της διάσταση και λιγότερο οι προβλέψεις.
Cassius

Καλως ορισες στο myhoroscope:bigsmile:



Y.Γ
φιλουθκια φιλοι μου
απο την πανεμορφη Κυπρο!!!
κουκι:love:

NATALIA1
14-02-2011, 12:52 PM
Καλή μέρα, καλή εβδομάδα και χρόνια πολλά στους ερωτοχτυπημένους. Είμαι νέο μέλος και τα θέματα που συζητάτε με ενδιαφέρουν πολύ. Έχω διαβάσει αρκετά σε σχέση με την αστρολογία και βρίσκω τη σελίδα σας πολύ κατατοπιστική πάνω σε διάφορα θέματα για τα οποία δύσκολα μπορείς να ενημερωθείς. Θεωρώ ότι μέσα από την παρέα σας θα μάθω ακόμα περισσότερα χρήσιμα και ενδιαφέροντα πράγματα που θα συμβάλλουν στην προσωπική μου εξέλιξη.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-02-2011, 04:02 PM
Καλή μέρα, καλή εβδομάδα και χρόνια πολλά στους ερωτοχτυπημένους. Είμαι νέο μέλος και τα θέματα που συζητάτε με ενδιαφέρουν πολύ. Έχω διαβάσει αρκετά σε σχέση με την αστρολογία και βρίσκω τη σελίδα σας πολύ κατατοπιστική πάνω σε διάφορα θέματα για τα οποία δύσκολα μπορείς να ενημερωθείς. Θεωρώ ότι μέσα από την παρέα σας θα μάθω ακόμα περισσότερα χρήσιμα και ενδιαφέροντα πράγματα που θα συμβάλλουν στην προσωπική μου εξέλιξη.

Καλως μας ορισες λοιον!
καλη περιηγηση σου ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο φορουμ!!

αιβμα
15-02-2011, 01:11 AM
γειά σε όλους!!:bigsmile:

stefania1
15-02-2011, 02:57 AM
Καλως ηρθες κοντα μας!!
Καλη συνεχεια ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ...

ioannakaterina
15-02-2011, 12:16 PM
Καλημερα σε ολους. Χαιρομαι που βρηκα την παρεα σας. Με λενε Κατερινα ειμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Σκορπιο και μεσουρανημα στον Λεοντα. Να γιατι ουτε εγω μπορω να με καταλαβω μερικες φορες......
Καλη συνεχεια σε ολους

SAGIVI
15-02-2011, 02:54 PM
Καλημερα σε ολους. Χαιρομαι που βρηκα την παρεα σας. Με λενε Κατερινα ειμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Σκορπιο και μεσουρανημα στον Λεοντα. Να γιατι ουτε εγω μπορω να με καταλαβω μερικες φορες......
Καλη συνεχεια σε ολους
Γειασ σου Κατερινουλα. Καλως ηρθες κι ευχομαι να καταλαβεις πολλα μεσα απο τα αρθρα.
Καλη περιηγηση

Tarmad
16-02-2011, 06:19 PM
Hello everybody!!!!!!!Να μπω στην παρέα σας;:pleasantry:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-02-2011, 06:32 PM
Hello everybody!!!!!!!Να μπω στην παρέα σας;:pleasantry:

και δεν μπαινεις!!!:laugh::cheesy:
καλως ορισες λοιπον!
καλη συνεχεια σου ευχομαι!!!

GSAVVA
18-02-2011, 03:51 PM
γεια σας, είμαι καινούργιο μέλος από τη Κύπρο. Χαίρομαι που βρίσκομαι και εγώ στη παρέα σας για πρώτη φορά. Συγχαρητήρια για τον ιστότοπό σας έχει αρκετές πληροφορίες σχετικά με την αστρολογία. Πάντα με ενδιέφερε η αστρολογία και ως γνήσια ιχθύς πάντα το ψάχνω.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-02-2011, 03:53 PM
γεια σας, είμαι καινούργιο μέλος από τη Κύπρο. Χαίρομαι που βρίσκομαι και εγώ στη παρέα σας για πρώτη φορά. Συγχαρητήρια για τον ιστότοπό σας έχει αρκετές πληροφορίες σχετικά με την αστρολογία. Πάντα με ενδιέφερε η αστρολογία και ως γνήσια ιχθύς πάντα το ψάχνω.

καλως μας ορισες!!
ευχομαι καλη συνεχεια!:bigsmile:

joannaleon
18-02-2011, 05:25 PM
hi. how are you today

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-02-2011, 08:35 PM
hi. how are you today

κοιτα θα σε καλως ορισω εγω
που δεν ξερω αγγλικα
και δεν ξερω τι λες στο ποστ σου..
υποθετω ομως οτι μας συστηνεσαι ε;
η'' κατι τετοιο ..
καλως μας ηρθες λοιπον!
και καλη πλοηγηση!
Υ.Γ
και επισης ειναι ορος του σαιτ που μας φιλοξενει
να γραφουμε μονο ελληνικα:bigsmile:
αν εχεις την καλωσυνη γυρισε το πληκτρολογιο σου.

february
19-02-2011, 08:45 PM
Το site σας γίνεται όλο και καλύτερο!!

niaoux82
20-02-2011, 04:27 PM
Καλησπέρα κ από μένα...
Απλά θερμά συγχαρητήρια....το αξίζετε...είμαι fun σας χρόνια...!;)

SAGIVI
20-02-2011, 06:59 PM
Το site σας γίνεται όλο και καλύτερο!!
Nα εισαι παντα καλα. Καλως ηρθες στην παρεα.
Σου απαντησα και χθες, αλλα καπου πηγε το ποστ μου:unsure:

SAGIVI
20-02-2011, 07:00 PM
Καλησπέρα κ από μένα...
Απλά θερμά συγχαρητήρια....το αξίζετε...είμαι fun σας χρόνια...!;)
Σ ευχαριστουμε πολυ για τα λογια σου
Καλη συνεχεια λοιπον στη πλοηγηση:bigsmile:

sadsong
21-02-2011, 12:19 PM
γειά σας, καλώς σας βρίσκω,ευχαριστώ για τη φιλοξενία σας

udro
21-02-2011, 12:48 PM
Γειας σας ονομαζομαι αλεξανδρα και ειμαι νεο μελος,θα ηθελα να μαθω πολλα για την αστρολογια γιατι μου αρεσει πολυ!!προσπαθω να μαθω καποια πραγματα μονη μου αλλα θα ηθελα και την βοηθεια σας!!

SAGIVI
21-02-2011, 01:05 PM
Γειας σας ονομαζομαι αλεξανδρα και ειμαι νεο μελος,θα ηθελα να μαθω πολλα για την αστρολογια γιατι μου αρεσει πολυ!!προσπαθω να μαθω καποια πραγματα μονη μου αλλα θα ηθελα και την βοηθεια σας!!
Γεια σου Αλεξανδρα.
Ειναι πολυ ευκολο να κανεις τα πρωτα βηματα ,για να παρακολουθεις μετα τις συζητησεις.
Πρωτα απ ολα θα κλικαρεις στα αρθρα.
Θα μελετησεις με τη σειρα τα ζωδια, τους οικους. τις οψεις.
Μετα τα βασικα, ολα ειναι πιο ευκολα.

Καλο διαβασμα και καλως ηρθες:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-02-2011, 01:48 PM
γειά σας, καλώς σας βρίσκω,ευχαριστώ για τη φιλοξενία σας

καλως μας ορισες!!!
καλη συνεχεια να εχεις!!:bigsmile:

alsaas
25-02-2011, 06:42 PM
kalhspera..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-02-2011, 07:32 PM
kalhspera..

καλως ορισες:bigsmile:

Ψαρίνα:)
27-02-2011, 04:01 PM
Μία μεγάλη καλησπέρα και ένα θερμό καλώς σας βρήκα από ένα νέο ψαράκι στο φόρουμ!

Ονομάζομαι Νανά και εδώ και κάποιο διάστημα προσπαθώ να επεκτείνω τις γνώσεις μου στην αστρολογία! Εϊμαι βέβαιη ότι θα αποκομίσω πολλά από την εγγραφή μου στο φόρουμ σας και με τη σειρά μου ό,τι μπορώ να δώσω!

Καλή συνέχεια σε όλους!:bigsmile:

jungle
27-02-2011, 04:28 PM
Μία μεγάλη καλησπέρα και ένα θερμό καλώς σας βρήκα από ένα νέο ψαράκι στο φόρουμ!

Ονομάζομαι Νανά και εδώ και κάποιο διάστημα προσπαθώ να επεκτείνω τις γνώσεις μου στην αστρολογία! Εϊμαι βέβαιη ότι θα αποκομίσω πολλά από την εγγραφή μου στο φόρουμ σας και με τη σειρά μου ό,τι μπορώ να δώσω!

Καλή συνέχεια σε όλους!:bigsmile:



Γεια σου ψαρινα Νανα!
Καλο αστροδιαβασμα...

Ψαρίνα:)
27-02-2011, 04:56 PM
:bigsmile:

koykla
28-02-2011, 08:56 PM
γεια σας !!!

SAGIVI
28-02-2011, 09:30 PM
γεια σας !!!
Καλως την koykla :bigsmile::bigsmile:

Καλως ηρθες.

georgina65
28-02-2011, 09:36 PM
καλησπέρα με λένε γεωργία ασχολούμαι καιρό με την αστρολογία αλλά όχι αρκετα συχνά. Υπάρχει ένα θέμα με τον ωροσκόπο μου γιατί είμαι στην αλλαγή μεταξύ καρκίνου και διδύμων. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε αυτό θα ήμουν ευγνώμων. Έχω ώρα γέννησης ληξιαρχείου 14.00 αλλά αστρολόγος που είχα επισκεφτεί μου έκανε διόρθωση στις 13.47 και έγινα δίδυμος ωροσκόπος. Δεν έχω πεισθεί όμως και δεν μπορώ να βγάλω με βεβαιότητα προβλέψεις. Πρώτη φορά μπαίνω σε κάποιο φόρουμ. ¶κουσα από φίλη για τον κο Παίζη και επειδή συνεργάζεται εδώ είπα να δοκιμάσω. Καλώς σας βρήκα

μικρη σκορπινα
28-02-2011, 10:06 PM
Καλησπερα σαςςςςς.....

Με λενε Ναντια και μολις μπηκα στην παρεα σας.... Εχετε κανει πολυ καλη δουλεια, μπραβο!!! Εχω πολλες πολλες αποριες αλλα και πολυ πολυ ενδιαφερον.... Καλως με δεχτηκατε.... ;)

SAGIVI
28-02-2011, 10:23 PM
Καλησπερα σαςςςςς.....

Με λενε Ναντια και μολις μπηκα στην παρεα σας.... Εχετε κανει πολυ καλη δουλεια, μπραβο!!! Εχω πολλες πολλες αποριες αλλα και πολυ πολυ ενδιαφερον.... Καλως με δεχτηκατε.... ;)
Ε, λοιπον κι εσυ καλως μας βρηκες μικρη σκορπινα.:bigsmile:
Ολες τις αποριες σου μπορεις να τις λυσεις εδω. Ξεκινησε το διαβασμα και καλη συνεχεια.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-03-2011, 12:34 AM
:horoscope:
καλησπέρα με λένε γεωργία ασχολούμαι καιρό με την αστρολογία αλλά όχι αρκετα συχνά. Υπάρχει ένα θέμα με τον ωροσκόπο μου γιατί είμαι στην αλλαγή μεταξύ καρκίνου και διδύμων. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε αυτό θα ήμουν ευγνώμων. Έχω ώρα γέννησης ληξιαρχείου 14.00 αλλά αστρολόγος που είχα επισκεφτεί μου έκανε διόρθωση στις 13.47 και έγινα δίδυμος ωροσκόπος. Δεν έχω πεισθεί όμως και δεν μπορώ να βγάλω με βεβαιότητα προβλέψεις. Πρώτη φορά μπαίνω σε κάποιο φόρουμ. ¶κουσα από φίλη για τον κο Παίζη και επειδή συνεργάζεται εδώ είπα να δοκιμάσω. Καλώς σας βρήκα

Καλως ηρθες στο :horoscope:

nina-
01-03-2011, 06:42 PM
καλησπερα σας!!!!!Για να δουμε τι θα μαθουμε....?

nina-
01-03-2011, 06:43 PM
καλησπερα σας!!!!!Για να δουμε τι θα μαθουμε....?

Ειναι και ο μηνας μας,για εμας τα ψαρακια....!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-03-2011, 06:53 PM
καλησπερα σας!!!!!Για να δουμε τι θα μαθουμε....?

καλως μας ηρθες!
καλη περιηγηση στο:horoscope:
ευχομαι!

sasablink
01-03-2011, 11:46 PM
γεια σας και απο μενα!!!!!!!!!!!!
χαιρομαι πολυ που ειμαι σε μια τοσο δεμενη και "ψαγμενη" παρεα!!!!
ασχολουμαι μ την αστρολογια απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου!!!ισως πριν μαθω να διαβαζω..μεσω της μητερας μου που την αγαπα εξ ισου!!!! εστι να μαι κ εγω εδω!!!καλως σας βρηκα...καλη συνεχεια...κ αγαπη κ τυχη σε ολους!!!!!!!!!! :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

maria76
01-03-2011, 11:52 PM
Εσύ είσαι γεμάτη καλοσύνη!Καλωσήρθες λοιπόν και καλές περιηγήσεις!Κι αυτό με την επιρροή της μαμάς σου και την αστρολογία,κάπου θα φαίνεται στο χάρτη σου(χε χε χε).Αλλά εδώ λέμε μόνο καλωσόρισες!!:toung::bigsmile:

sasablink
02-03-2011, 01:13 AM
ευχαριστω πολυ να σαι καλα (κατ ευθειαν ενικο... δεν νομιζω να ειναι προωλημα... ;) ) !!!!!!
ε αλιμονο κ εγω παρομοιο σχολιο θα εκανα.... προσωπικα ασχολουμαι μονο με την αναλυση και οχι τοσο με την προβλεψη...η μητερα μου προσπαθει να ασχολειται πιο πολυ με τα τρεχοντα ...ετσι τα εχουμε μοιρασει ....χεεχεεχ......και αυτο που παντα με εντυπωσιαζει...(κ το κανω σαν παιχνιδι πολλες φορες!) ειναι το ποσο μαγικο ειναι να βυθιζεσαι τστην ψυχη καποιου χωρις να τον ξερεις...!!! :laugh:
θα τα λεμε συχνα νομιζω!!!!! :love:

PALLADIOS
03-03-2011, 05:52 PM
Καλησπέρα σας

Συγχαρητήρια για τον τρόπο που προσεγγίζετε τον τόσο ευαίσθητο χώρο της αστρολογίας ,και για την πλούσια ενημέρωση που παρέχετε μέσα από τα άρθρα σας.Προσωπικά είμαι δάσκαλος του Ρέικι και ασχολούμαι πολλά χρόνια με την αστρολογία, αλλά πρώτη φορά βρίσκω τόσες πολλές χρήσιμες πληροφορίες σε ένα site.
Σας ευχαριστώ θερμά και σας εύχομαι καλή συνέχεια!

maria76
04-03-2011, 02:59 PM
:welcome:
Eίσαι στο πιο σωστό site που θα μπορούσες να βρεις!

ΝΙΝΑ 23
04-03-2011, 04:36 PM
καλησπερα σε ολους σας !!!!!!!!!!!! πολυ ωραιο site!!!!!!!!!!!!!!!! θα ηθελα να σας παρακαλεσω καποιος:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsm ile::bigsmile: που γνωριζει απο χαρτες να μου ερμηνευσει τον δικο μου σας θερμοπαρακαλω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αστρολογία για όλους (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/special.php)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-03-2011, 05:54 PM
καλησπερα σε ολους σας !!!!!!!!!!!! πολυ ωραιο site!!!!!!!!!!!!!!!! θα ηθελα να σας παρακαλεσω καποιος:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsm ile::bigsmile: που γνωριζει απο χαρτες να μου ερμηνευσει τον δικο μου σας θερμοπαρακαλω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αστρολογία για όλους (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/special.php)

καλως μας ορισες !!
αυτο που ζητας δεν γινεται αγαπητη ΝΙΝΑ
την εξηγηση του χαρτη σου μπορεις να την δεις στο Δωρεαν γενεθλειο
που εχει το myhoroscope !
και οπως ισως εχεις δει με μια μεγαλη αναλυση!!!!!!

καλη περιηγηση σου ευχομαι!:bigsmile:

SAGIVI
04-03-2011, 05:54 PM
Γεια σου καλως ηρθες.
Δεν νομιζω να ερμηνευσει καποιος τον χαρτη σου, γιατι δεν ερμηνευονται χαρτες.
Σκοπος του ιστοτοπου ειναι να δωσει τα πρωτα βηματα, για ερμηνευσεις τον χαρτη μονη σου.

Οταν διαβασεις αρκετα απο τα βασικα αρθρα <ζωδια-πλανητες-οικοι-οψεις>.
τοτε θα μπορεις ανετα να συμμετεχεις στις συζητησεις και να λυσεις καποιες αποριες
σχετικα με τον χαρτη σου.

Καλο διαβασμα:bigsmile:

elenifou
05-03-2011, 09:48 AM
...καλημέρα!...νέο μέλος στην παρέα!...που επιθυμώ να στηρίξω και να με στηρίξει σε μια εποχή που ξέρει και επιθυμεί μόνο να γκρεμίζει!...χαίρομαι που σας βρήκα!...και αφού διάβασα κάποια δικά σας άρθρα αποφάσισα να γίνω...και εγώ...μέλος σας ενεργό!...όσο μπορώ!...Να είστε όλοι καλά...και πάντα...αγαπημένοι!

SAGIVI
05-03-2011, 10:02 AM
...καλημέρα!...νέο μέλος στην παρέα!...που επιθυμώ να στηρίξω και να με στηρίξει σε μια εποχή που ξέρει και επιθυμεί μόνο να γκρεμίζει!...χαίρομαι που σας βρήκα!...και αφού διάβασα κάποια δικά σας άρθρα αποφάσισα να γίνω...και εγώ...μέλος σας ενεργό!...όσο μπορώ!...Να είστε όλοι καλά...και πάντα...αγαπημένοι!
Καλημερα Ελενιτσα, Εισαι τοσο γλυκο κοριτσακι.
καλως ηρθες στην παρεα.:bigsmile:

Sinderella
08-03-2011, 12:19 AM
Γεια σας! Μπηκα τυχαια στο site σας και μου αρεσε πολυ το ολο στυλ με τα forums κτλ.Με λενε Βικη και ειμαι Τοξοτης με ωροσκοπο Κριο.Εχω διαβασει σε ενα αλλο site τις λεπτομερειες του συνδιασμου μου ζωδιο-ωροσκοπο αλλα επειδη δεν μου αρεσαν και πολυ :toung: ειπα να τσεκαρω και εδω μηπως διαβασω τιποτα καλο για μενα.Μηπως μπορειτε να με παραπεμψετε σε καποιο link ?Ευχαριστω!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-03-2011, 12:29 AM
Γεια σας! Μπηκα τυχαια στο site σας και μου αρεσε πολυ το ολο στυλ με τα forums κτλ.Με λενε Βικη και ειμαι Τοξοτης με ωροσκοπο Κριο.Εχω διαβασει σε ενα αλλο site τις λεπτομερειες του συνδιασμου μου ζωδιο-ωροσκοπο αλλα επειδη δεν μου αρεσαν και πολυ :toung: ειπα να τσεκαρω και εδω μηπως διαβασω τιποτα καλο για μενα.Μηπως μπορειτε να με παραπεμψετε σε καποιο link ?Ευχαριστω!:bigsmile:

Γεια σου Βικη
και
καλωσορισες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!
καλη πλοηγηση σου ευχομαι
για να βρεις οτι σε ενδιαφερει:bigsmile:
Επισης κανε και τον χαρτη σου στο Δωρεαν γενεθλειο
εχει μια πολυ μεγαλη αναλυση που ισως σε καλυψει σε αρκετα:bigsmile:

penyp
08-03-2011, 01:21 AM
Γεια σας και απο μενα! ειμαι ξετρελαμενη με την ιστιοσελιδα σας! Σας εθχομαι παδα επιτυχιες

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-03-2011, 01:29 AM
Γεια σας και απο μενα! ειμαι ξετρελαμενη με την ιστιοσελιδα σας! Σας εθχομαι παδα επιτυχιες

καλως μας ορισες!!!!:bigsmile:

Elde
08-03-2011, 02:00 PM
Καλώς μας δεχτήκατε, έχουμε πολλές απορίες αλλά μου φαίνεται λίγο λαβύρινθος το όλο website. Ελπίζω να βρω τις πληροφορίες μέσω του γενέθλιου χάρτη μου. Αλήθεια, υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου δανείσει τα φώτα του...ως προς την ερμηνεία τουλάχιστον του χάρτη μου;:toung:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-03-2011, 02:43 PM
Καλώς μας δεχτήκατε, έχουμε πολλές απορίες αλλά μου φαίνεται λίγο λαβύρινθος το όλο website. Ελπίζω να βρω τις πληροφορίες μέσω του γενέθλιου χάρτη μου. Αλήθεια, υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου δανείσει τα φώτα του...ως προς την ερμηνεία τουλάχιστον του χάρτη μου;:toung:

Εχει αναλυση με ερμηνεια του χαρτη σου
και μαλιστα πολυ μεγαλη στο Δωρεαν γενεθλειο.

Αν εχεις καποια απορια ομως
κανε μια αναζητηση στο φορουμ,

μπορεις επισης στην καταλληλη ενοτητα
να θεσεις την απορια σου
και αν μπορει καποιος να σε βοηθησει.
Εδω σε αυτο το φορουμ που γραφεις
γινονται μονο οι συστασεις των νεων μελων

φιλικα:bigsmile:

maki2
08-03-2011, 04:05 PM
Τα άστρα και τα ζώδια , μου φέρανε εμπόδια

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-03-2011, 04:37 PM
Τα άστρα και τα ζώδια , μου φέρανε εμπόδια

καλως ηρθες λοιπον!!:bigsmile:

illusionist90
08-03-2011, 09:17 PM
]γεια σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-03-2011, 11:31 PM
]γεια σας!

καλωσορισες
καλη συνεχεια ευχομαι στο :horoscope:

egokerinaki31
09-03-2011, 12:19 AM
Καλησπέρα,
μόλις ολοκλήρωσα την εγγραφή μου και θέλω να σας ευχαριστήσω, και να σας συγχαρώ για την σελίδα.Ξεκίνησα σαν απλή επισκέπτρια και στην συνέχεια, ο προσεγμένος τρόπος προσέγγισης και ανάλυσης των αστρολογικών θεμάτων με οδήγησε να μπώ στην ομάδα. Πρέπει να σας πω ότι λίγα πράγματα γνωρίζω από αστρολογία, με ενδειαφέρει όμως πάρα πολύ, θέλω να μάθω, θέλω να γνωρίσω...
Σας ευχαριστώ, και στέλνω μια θερμή αγκαλιά τους ανθρώπους της σελίδας μας και στους νέους μου φίλους..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-03-2011, 12:47 AM
Καλησπέρα,
μόλις ολοκλήρωσα την εγγραφή μου και θέλω να σας ευχαριστήσω, και να σας συγχαρώ για την σελίδα.Ξεκίνησα σαν απλή επισκέπτρια και στην συνέχεια, ο προσεγμένος τρόπος προσέγγισης και ανάλυσης των αστρολογικών θεμάτων με οδήγησε να μπώ στην ομάδα. Πρέπει να σας πω ότι λίγα πράγματα γνωρίζω από αστρολογία, με ενδειαφέρει όμως πάρα πολύ, θέλω να μάθω, θέλω να γνωρίσω...
Σας ευχαριστώ, και στέλνω μια θερμή αγκαλιά τους ανθρώπους της σελίδας μας και στους νέους μου φίλους..

καλως μας ηρθες!!:bigsmile:
καλη συνεχεια ευχομαι στο :horoscope:
και να εισαι σιγουρη οτι εδω θα μαθεις
γιατι ειναι το πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!!

liodari
09-03-2011, 09:29 AM
καλημερα και απο εμενα. Πρωτη φορα ειναι που γραφω αν και ειμαι καιρο μελος.Με λενε Κωνσταντινα και ειμαι Λεων ( 16/08/81). Θα μπορουσε καποιος με την ευκαιρια να μου πει αν ταιριαζω με Διδυμο? ( 21/5/68). Ειχα μια τετοια σχεση για 2 χρονια και ακομα με παιδευει μεσα μου.
Ευχαριστω!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-03-2011, 11:01 AM
καλημερα και απο εμενα. Πρωτη φορα ειναι που γραφω αν και ειμαι καιρο μελος.Με λενε Κωνσταντινα και ειμαι Λεων ( 16/08/81). Θα μπορουσε καποιος με την ευκαιρια να μου πει αν ταιριαζω με Διδυμο? ( 21/5/68). Ειχα μια τετοια σχεση για 2 χρονια και ακομα με παιδευει μεσα μου.
Ευχαριστω!

καλημερα
και καλως μας ορισες:bigsmile:
κανε μια πλοηγηση στα αρθρα και θεματα για συναστριες και ερωτικες σχεσεις
και πιστευω θα λυσεις τις αποριες σου!

stellamou
10-03-2011, 11:31 AM
καλημερα στην ομορφη παρεα..μια ερωτηση γενικης φυσεως..πιο παλια στο σαιτ στους χαρτες..υπηρχε μια επιλογη "διαγραφης μιας καταχωρησης στοιχειων" τωρα δεν υπαρχει πια..πως μπορουμε να σβησουμε μια καταχωρηση??:bigsmile:

kitty4683
10-03-2011, 12:19 PM
καλημέρααα...!!!:cheesy:

gold soul
10-03-2011, 12:26 PM
Πολύ καλημέρα σας :bigsmile:

stellamou, μπορείτε να αντικαταστήσετε τα στοιχεία του παλιού χάρτη, με νέα, κάνοντας edit στο id του χάρτη..

aktina
10-03-2011, 12:29 PM
καλημέρααα...!!!:cheesy:

Καλημέρα! καλώς ήρθες:bigsmile:


καλημερα στην ομορφη παρεα..μια ερωτηση γενικης φυσεως..πιο παλια στο σαιτ στους χαρτες..υπηρχε μια επιλογη "διαγραφης μιας καταχωρησης στοιχειων" τωρα δεν υπαρχει πια..πως μπορουμε να σβησουμε μια καταχωρηση??:bigsmile:

Γεια σου Stellamou , μπορείς να κάνεις κλικ πάνω στον κωδικό(ID) του χάρτη και να αλλάξεις τα στοιχεία.

stellamou
10-03-2011, 12:37 PM
καλως σας βρηκα..:bigsmile:!! ναι αυτο το γνωριζω αλλα εχω γεμισει ημερομηνιες και οπως καταλαβαινετε δεν ειναι εφικτο να κανω σε ολα αντικατασταση..γιαυτο ρωτησα για διαγραφη..η εστω αν υπαρχει τροπος να κανεις τον χαρτη καποιου χωρισ να χρειαζεται καταχωρηση στοιχειων..??:love:

gold soul
10-03-2011, 12:42 PM
..η εστω αν υπαρχει τροπος να κανεις τον χαρτη καποιου χωρισ να χρειαζεται καταχωρηση στοιχειων..??:love:

θα μπορούσες να το κάνεις από την επιλογή Χάρτης για όποια μέρα (http://www.myhoroscope.gr/trsoc.php), όπου δεν αποθηκεύονται τα στοιχεία..:bigsmile:

stellamou
10-03-2011, 01:13 PM
ευχαριστω χρυσα μου...και μια ακομα απορια τι ακριβως βγαζει ο συγκεκριμενος χαρτης??μολισ υπεπεσε στην αντιληψη μου??

http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/view_records.php

gold soul
10-03-2011, 01:23 PM
Για ποιον συγκεκριμένο χάρτη με ρωτάς; Αν εννοείς για το link που παραθέτεις, δεν μπορώ να το δω, καθώς αφορά αποκλειστικά την προσωπική σου βάση δεδομένων.. Αν εννοείς το link που σε παρέπεμψα προηγουμένως, μπορείς να υπολογίσεις όποιο χάρτη θες, συμπληρώνοντας τη φόρμα, χωρίς να γίνεται αποθήκευση.. Όμως καλύτερα να μην μονοπωλούμε το θέμα των συστάσεων.. Αν χρειάζεσαι κάτι άλλο, μπορείς να μου στείλεις πμ..

dennia
11-03-2011, 02:53 AM
γεια σας,καλως σας βρηκα..ειμαι καινουρια εδω.

SAGIVI
11-03-2011, 10:50 AM
γεια σας,καλως σας βρηκα..ειμαι καινουρια εδω.
Καλως ηρθες λοιπον στην παρεα.:bigsmile:
Καλο διαβασμα.

maik-eak
11-03-2011, 02:13 PM
...καλωστα τα παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maik-eak
11-03-2011, 02:35 PM
καλως σας βρηκα...καλη συνεχεια...ΠΑΝΤΑ με υγεια και χαμογελο σε ολους!!!

maria76
11-03-2011, 02:40 PM
Kαλωσήρθες και καλά να περάσεις μαζί μας!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

jennny
12-03-2011, 09:41 PM
Καλησπέρα,
είμαι η Τζένη και παρακολουθώ το site ανελλιπώς! Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τα χρήσιμα άρθρα, τους χάρτες, μ' έχουν βοηθήσει πολύ να καταλάβω (ελπίζω αρκετά) την αστρολογία αλλά και τον εαυτό μου.

stellamou
12-03-2011, 09:59 PM
γεια σου τζενη..καλως ηρθες στον κοσμο της αστρολογιας.. και στην παρεα μας..καλη συνεχεια...:bigsmile:

stalitsa14
13-03-2011, 01:41 AM
Καλησπέρα παιδια!!!

keymaster_12
13-03-2011, 01:44 AM
Γειά σου stallitsa, καλώς μας ήρθες!!! Κάνε μια βόλτα στο σαιτ, σίγουρα θα βρεις πολλά! Καλή συνέχεια...

ευριδικη
13-03-2011, 08:39 PM
κι εγω μολις εγινα μελος......και επισης προσπαθω να μαθω καποια πραγματα περισσοτερο εξειδικευμενα:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-03-2011, 09:23 PM
κι εγω μολις εγινα μελος......και επισης προσπαθω να μαθω καποια πραγματα περισσοτερο εξειδικευμενα:bigsmile:

Kαλως μας ορισες!:bigsmile:

ΜΙΛΕΝΑ
14-03-2011, 11:51 AM
Θα ΄θελα να μάθω σχετικά με την ηλιακή επιστροφή.Γεννηθηκα 01/11/74 στις 10 45 το πρωί.Επίσης ποιες από τις όψεις που κάνουν οι πλανήτες μου είναι αυτές που πρέπει να προσέξω γιατί είναι οι πιο δύσκολες.

sasablink
14-03-2011, 12:23 PM
για την ηλιακη επιστροφη μπορεις να διαβασεις σχετικα στο παρακατω αρθρο
http://www.myhoroscope.gr/22-%F3%F5%F3%F4%DE%EC%E1%F4%E1-%F0%F1%FC%E3%ED%F9%F3%E7%F2/3063-%E7%EB%E9%E1%EA%DE-%E5%F0%E9%F3%F4%F1%EF%F6%DE-solar-return.html
ηλιακη επιστροφη για το 2010 - 2011 στα γενεθλια σου εχεις 01/11/2010 στις 03:45
και για το 2011-2012 για τα γενεθλια σου εχεις 01/11/2011 στις 09:45
δεν εχω καταλαβει σε ποιο απ τα δυο αναφερεσαι συνεπως δεν μπορω να σου πω για οψεις.
παντως μελετησε το και μονη σου πρωτα και μετα το κουβεντιαζουμε ξανα :bigsmile:

SAGIVI
14-03-2011, 12:26 PM
Μιλενα και Σασσουλα, εδω ποσταρουμε μονο για να συστηθουμε.
Για συζητησεις υπαρχουν αλλα σημεια στο φορουμ.:bigsmile:

sasablink
14-03-2011, 12:29 PM
:love: σωστη εφη!!!! :love:
αλλα ειπα καινουρια σαν εμενα μη την αφησω ετσι :bigsmile:
λοιπον μιλενα ανοιξε ενα νεο θεμα και τα ξαναλεμε απ εκει!!!

vakatia81
14-03-2011, 08:45 PM
καλησπερα ενδιαφερομαι για υπνωτισμο κ ειπα να γινς μελος κ γενικα εχς κ γς πολλες αποριες!
χαιρετω λοιπον!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-03-2011, 10:04 PM
καλησπερα ενδιαφερομαι για υπνωτισμο κ ειπα να γινς μελος κ γενικα εχς κ γς πολλες αποριες!
χαιρετω λοιπον!

καλως μας ορισες!:bigsmile:

sacred shaman
15-03-2011, 11:43 AM
Καλημέρα !

Νέο αίμα στην παρέα - χε,χε,χε

Μόλις μπήκα, με αρκετή περιέργεια για το τι θα βρώ...

Ακόμα δεν έχω καλομάθει πως να "ανεβάζω" ένα σχόλιο.

Καλη συνέχεια σε όλους.

SAGIVI
15-03-2011, 12:07 PM
Καλημέρα !

Νέο αίμα στην παρέα - χε,χε,χε

Μόλις μπήκα, με αρκετή περιέργεια για το τι θα βρώ...

Ακόμα δεν έχω καλομάθει πως να "ανεβάζω" ένα σχόλιο.

Καλη συνέχεια σε όλους.
Καλως τον.
Καλο διαβασμα σου ευχομαστε. Μια χαρα ποσταρισες απ οτι βλεπω κι ετσι θα ξανακανεις.:bigsmile:

ANTOYLITSA
15-03-2011, 05:49 PM
Καλησπερα ειμαι πολυ καινουργια στην παρεα.Μου αρεσει πολυ η αστρολογια και θελω να μαθω κι αλλα πραγματα σχετικα μ αυτη.Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομορφη παρεουλα σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-03-2011, 05:57 PM
Καλησπερα ειμαι πολυ καινουργια στην παρεα.Μου αρεσει πολυ η αστρολογια και θελω να μαθω κι αλλα πραγματα σχετικα μ αυτη.Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομορφη παρεουλα σας!

καλωσορισες στο:horoscope:

ΤΙΤΟΥΛΗΣ
15-03-2011, 11:58 PM
καλησπερα!ειμαι η αναστασια και ειμαι καινουργιο μελος και βρισκω τοσο ενδιαφερον το site που δεν εχω ξεκολλησει.

sasablink
16-03-2011, 12:10 AM
καλησπερα!ειμαι η αναστασια και ειμαι καινουργιο μελος και βρισκω τοσο ενδιαφερον το site που δεν εχω ξεκολλησει.

σε καταλαβαινουμε απολυτα..... :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:
καλως ορισες και καλη περιηγηση...και σε ολους τους προηγουμενους φυσικα!!! :love:

stellamou
16-03-2011, 12:56 AM
γεια σε ολους καλη διαμονη...:bigsmile:

riana 57
16-03-2011, 12:58 AM
Καλησπερα και καλως σας βρηκα
μολις γραφτηκα, και βλεπω οτι ειναι ενα -ενεργο- σαιτ...αυτο μ'αρεσει πολυ...γιαυτο εδω θα μεινω..επειδη οι ανθρωποι επικοινωνουν κι'ανταποκρινοντε..
Ομως, 2 λογια για μενα καλο θα ηταν..
ειμαι -ενα μεγαλο παιδι- με ψαρισιο χαρακτηρα...πολυ κλειστη, στην απομονωση θα ελεγα, (και λογω υγειας) γι'αυτο προτιμω την επικοινωνια και την παρεα του υπολογιστη μου...
με την αστρολογια ασχολουμαι 20 χρονια, ομως το οτι ειμαι ψαρι, αυτο τα λεει ολα..
δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στον εαυτο μου..και δεν μπορω να ερμηνευσω αυτα που λεει ο χαρτης μου...δηλαδη, εχω παντα αμφιβολια αν το ειδα σωστα η οχι...
Ομως, εδω...θα ειναι...σαν να ρωταω τον γιατρο για μια δευτερη γνωμη...
κατα τα αλλα, χαιρομαι να επικοινωνω με τους ανθρωπους..κυριως απο τον υπολογιστη μου...γιατι ειναι μια σιωπηλη επικοινωνια..και η σιωπη με εκφραζει..
Καλως σας βρηκα λοιπον, και ....χρειαζομαι....την παρεα σας

sasablink
16-03-2011, 01:07 AM
καλως μας ηρθες λοιπον γλυκο και μοναχικο ψαρακι!!!
ευχομαι να βρεις εδω πραγματα και ανθρωπους που σε εκφραζουν!!!
και πανω απ ολα να σου πηγαινουν ολα κατ ευχην!!! και να εχεις αυτοπεποιθηση, απο ενα ποστ και μονο καταφερες να γινεις συμπαθης (σε μενα και στους υπολοιπους φανταζομαι) !!!!
:love:

riana 57
16-03-2011, 01:47 AM
να'στε καλα...ευχαριστω για τις ευχες σου...
-να καποιος- που απαντα.. και δειχνει την ενεργεια του σαιτ...χαιρομαι!!!
νομιζω βρηκα φιλους και φιλες..
ο γιος μου μπαινει στο σαιτ σαν επισκεπτης, και μου'λεγε συνεχως να γραφτω...τελικα ειχε δικιο
παιδια ευχαριστω....τα λεμε

SAGIVI
16-03-2011, 02:38 AM
Καλησπερα και καλως σας βρηκα
μολις γραφτηκα, και βλεπω οτι ειναι ενα -ενεργο- σαιτ...αυτο μ'αρεσει πολυ...γιαυτο εδω θα μεινω..επειδη οι ανθρωποι επικοινωνουν κι'ανταποκρινοντε..
Ομως, 2 λογια για μενα καλο θα ηταν..
ειμαι -ενα μεγαλο παιδι- με ψαρισιο χαρακτηρα...πολυ κλειστη, στην απομονωση θα ελεγα, (και λογω υγειας) γι'αυτο προτιμω την επικοινωνια και την παρεα του υπολογιστη μου...
με την αστρολογια ασχολουμαι 20 χρονια, ομως το οτι ειμαι ψαρι, αυτο τα λεει ολα..
δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στον εαυτο μου..και δεν μπορω να ερμηνευσω αυτα που λεει ο χαρτης μου...δηλαδη, εχω παντα αμφιβολια αν το ειδα σωστα η οχι...
Ομως, εδω...θα ειναι...σαν να ρωταω τον γιατρο για μια δευτερη γνωμη...
κατα τα αλλα, χαιρομαι να επικοινωνω με τους ανθρωπους..κυριως απο τον υπολογιστη μου...γιατι ειναι μια σιωπηλη επικοινωνια..και η σιωπη με εκφραζει..
Καλως σας βρηκα λοιπον, και ....χρειαζομαι....την παρεα σας
Γεια σου ψαρακι. Νομιζω θα βρεις πολλους να ταυτιστεις μαζι τους για σιωπηλη..η μη παρεα,
Στην διαθεση σου για οτι θελεις.
Η μεγαλη πλειοψηφια ειμαστε ερασιτεχνες, οποτε ουδεν προβλημα:bigsmile:

fot06
16-03-2011, 07:36 PM
καλησπερα!

θελω να ρωτησω Οι πλανήτες και οι αστρολοφγικές όψεις τους αυτή τη στιγμή που εμφανιζονται
στο δωρεαν ωροσκοπιο αν ειναι γενικα για ολα τα ζωδια ,αν ναι πως μπορω να εχω ειδικα για το δικο μου ωροσκοπιο

fot06
16-03-2011, 07:39 PM
[QUOTE=fot06;123743]καλησπερα!

vanna8
16-03-2011, 07:57 PM
παρακαλώ πως μπορώ να γινω συνδρομιτης;

SAGIVI
16-03-2011, 09:07 PM
[QUOTE=fot06;123743]καλησπερα!
Καλησπερα, καλως ηρθες.

Θα κλικαρεις δεωρεαν ωροσκοπιο. Μετα γεμεθλιο ωροσκοπιο. Εκει θα δωσεις τα στοιχεια της γεννησης σου και θα εχεις το πρωσοπικο σου ωροσκοπιο.
Ειναι πολυ ευκολο αν διαβασεις τις οδηγιες.

ioessa
17-03-2011, 09:54 AM
Καλημερα σας

SAGIVI
17-03-2011, 10:11 AM
Καλημερα σας
Καλημερα σου
Κλαως ορισες και καλη πλοηγηση

riana 57
18-03-2011, 01:05 AM
ειπα να πω μια καλησπερα....φιλοι φιλες..να'στε καλα....και καλες επιρροες στα αστρα σας

sasablink
18-03-2011, 01:07 AM
ειπα να πω μια καλησπερα....φιλοι φιλες..να'στε καλα....και καλες επιρροες στα αστρα σας

σε ευχαριστουμε πολυ!!!
να σαι πάντα καλα :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
και σε σένα :love::love::love:

και επι τη ευκαιρια καλως ορισαν και τα νεα μελη :cheesy:

riana 57
18-03-2011, 01:25 AM
και......βρε παιδια....δεν ξεκολαω απο το σαιτ....ενω ξερω πολλα απο αστρα, θελω να διαβαζω εδω ευκολα..οπως παραδειγμα διαβασα για τον σεισμο της Ιαπωνιας..εβγαλα και γω χαρτη, αλλα στις 2.46 τοπικη ωρα..
παντως ειναι ενας τοπος εδω..που καλυπτει τη θεληση μας να........μαθουμε....αλλα να μαθουμε σωστα..
μπραβο στους συντελεστες...
και ας λενε καποιοι -εγω δεν πιστευω στ'αστρα- ολο και καποιες επισκεψεις κρυφες θα κανουν προς τα εδω..

dawn27
18-03-2011, 03:33 AM
Γεια σας!...Πολυ λεπτομερειακό σαιτ!Συγχαρητήρια για την δουλεια που κανετε!

elvelon
18-03-2011, 03:38 AM
kalhspera!!!
uperoxo site!!!

SNAKEYES
18-03-2011, 09:14 AM
Καλημερα ειμαι ο Ακης ειμαι νεο μελος στην ομορφη κοινωτητα σας!!Πραγματικά ειναι μια πολυ αξιόλογη δουλειά που έχετε κάνει όλοι εδω μέσα, και θα είναι χαρά μου να αποτελέσω και εγω μέλος εδώ!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-03-2011, 10:16 AM
Γεια σας!...Πολυ λεπτομερειακό σαιτ!Συγχαρητήρια για την δουλεια που κανετε!


kalhspera!!!
uperoxo site!!!


Καλημερα ειμαι ο Ακης ειμαι νεο μελος στην ομορφη κοινωτητα σας!!Πραγματικά ειναι μια πολυ αξιόλογη δουλειά που έχετε κάνει όλοι εδω μέσα, και θα είναι χαρά μου να αποτελέσω και εγω μέλος εδώ!!

καλως ηρθατε στο μεγαλυτερο
και πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!
καλη πλοηγηση στο :horoscope:ευχομαι!

voutakas
18-03-2011, 09:50 PM
γεια σας ειμαι νεο μελος και ακομα προσπαθω να μαθω το site. Μεχρι τωρα το βρεισκω πολυ καλο.

nikol22
18-03-2011, 10:34 PM
δεν επιθυμω την παρακολουθηση του θέματος στο ε μαιλ μου ευχαριστώ :bigsmile:

SAGIVI
18-03-2011, 10:41 PM
γεια σας ειμαι νεο μελος και ακομα προσπαθω να μαθω το site. Μεχρι τωρα το βρεισκω πολυ καλο.
Καλησπερα.
καλως μας ηρθες. Νομιζω οτι αφου μας συστηθηκες τα πας μια χαρα.
Καλη πλοηγηση:bigsmile:

SAGIVI
18-03-2011, 10:43 PM
δεν επιθυμω την παρακολουθηση του θέματος στο ε μαιλ μου ευχαριστώ :bigsmile:
Γεια σου.
Θα κανεις την ρυθμιση αφου μπεις στο προφιλ σου.:bigsmile:

http://www.myhoroscope.gr/subscription.php

riana 57
19-03-2011, 02:35 AM
γεια σας νεοι εραστες της αστρολογιας....νεα και γω εδω...αλλα ομοιοπαθης...και βλεπω οτι..για να διαβασω οοολα τα αρθρα του σαιτ, θα κανω ισως ενα χρονο...
Τοσα πολλα αρθρα βρισκει κανεις εδω...δηλαδη, εχουμε μια αστρολογικη εγκυκλοπαιδια στο σπιτι μας... τουλαχιστον εκδηλωθηκαμε...ΝΑΙ αγαπουμε τον ουρανο με τ'αστρα...πιστευει καποιος οταν ερχετε σε επαφη με τον γεννεθλιο χαρτη του, και νοιωθη την αληθεια που λεει.....
γι'αυτο γραφτηκα και γω....αφου τακτικα ημουν επισκεπτης..γιατι να μην γραφτω;....
Εσεις ομως που ερχεστε σαν επισκεπτες, και ακομα αμφιβαλετε για την αστρολογια, γραφτητε, και καντε μια εξερευνηση εδω......θα ανακαλυψετε........πραγματικα ......τον ουρανο με τ'αστρα... διαφορετικα.. χανετε
ειμαι νεο μελος... και εδω διαβαζω απεριοριστα...οοοοοοχι...δεν προσπαθω να μαθω την μοιρα μου.... ΦΟΒΑΜΑΙ να μαθω για το παρακατω της ζωης μου.. ομως θα ηθελα να ξερω τα -γιατι- και βρηκα αυτον τον τοπο...για να μπορεσω να βρω απαντησεις για τον εαυτο μου...και μονο εδω μπορω να μαθω...... πουθενα αλλου....εδω λοιπον....
συγνωμη αν εγραψα πολλα...αλλα ειμαι -γκρινιαρικο ψαρι, με ωροσκοπο αιγοκερω-

SOFIT
19-03-2011, 11:23 AM
Καλημερα

Με λενε Σοφία. Ξέρω πολύ λίγα πραγματα για την αστρολογία και θα μ' ενδιέφερε να μάθω.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-03-2011, 11:49 AM
Καλημερα

Με λενε Σοφία. Ξέρω πολύ λίγα πραγματα για την αστρολογία και θα μ' ενδιέφερε να μάθω.

καλημερα Σοφια:bigsmile:
καλως ορισες στην παρεα μας!

voutakas
19-03-2011, 10:22 PM
γεια σας νεοι εραστες της αστρολογιας....νεα και γω εδω...αλλα ομοιοπαθης...και βλεπω οτι..για να διαβασω οοολα τα αρθρα του σαιτ, θα κανω ισως ενα χρονο...
Τοσα πολλα αρθρα βρισκει κανεις εδω...δηλαδη, εχουμε μια αστρολογικη εγκυκλοπαιδια στο σπιτι μας... τουλαχιστον εκδηλωθηκαμε...ΝΑΙ αγαπουμε τον ουρανο με τ'αστρα...πιστευει καποιος οταν ερχετε σε επαφη με τον γεννεθλιο χαρτη του, και νοιωθη την αληθεια που λεει.....
γι'αυτο γραφτηκα και γω....αφου τακτικα ημουν επισκεπτης..γιατι να μην γραφτω;....
Εσεις ομως που ερχεστε σαν επισκεπτες, και ακομα αμφιβαλετε για την αστρολογια, γραφτητε, και καντε μια εξερευνηση εδω......θα ανακαλυψετε........πραγματικα ......τον ουρανο με τ'αστρα... διαφορετικα.. χανετε
ειμαι νεο μελος... και εδω διαβαζω απεριοριστα...οοοοοοχι...δεν προσπαθω να μαθω την μοιρα μου.... ΦΟΒΑΜΑΙ να μαθω για το παρακατω της ζωης μου.. ομως θα ηθελα να ξερω τα -γιατι- και βρηκα αυτον τον τοπο...για να μπορεσω να βρω απαντησεις για τον εαυτο μου...και μονο εδω μπορω να μαθω...... πουθενα αλλου....εδω λοιπον....
συγνωμη αν εγραψα πολλα...αλλα ειμαι -γκρινιαρικο ψαρι, με ωροσκοπο αιγοκερω-

Συμφωνώ μαζί σου!!! και ας είμαι Ταυρίνα με ωροσκόπο Παρθένο.

riana 57
20-03-2011, 02:27 AM
Αχ...καλη μου Ταυρινα.....σας φοβαμαι εσας τους Ταυρους..επισης τους Λεοντες, και Υδροχοους...
εχετε εναν αερα ανωτεροτητας.. σαν να ειστε για μενα -εξουσια- εχετε τολμη, αποφασιστικοτητα, ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ, ακομα και να πονατε, δεν θα το δειξετε, εμεις τα δειλα ψαρια, σκυβουμε το κεφαλι στην υπεροχη σας....θα θελαμε ισως να εχουμε τη δυναμη σας, αλλα....η φυση μας δεν μας κανει τη χαρη..
γιαυτο...επειδη δεν μπορω να τα βγαλω περα με τα ζωδια αυτα...εχω τον φοβο ενος παιδιου, που το μαλωνει ενας γιγαντας... αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω γνωστους και φιλους στα ζωδια αυτα...το ξερω οτι δεν -δαγκωνετε- αλλα παντα για μενα θα ειστε οι τολμηροι, οι δυνατοι, και οι ανωτεροι......σαν να λεμε .....εσεις το αφεντικο, και γω ο εργατης....
εισε λοιπον μια τυχερη Ταυρινα φιλη μου καλη.... και μ'αυτο το δωρο, σου ευχομαι να φτασης την κορυφη....

antonas
20-03-2011, 03:48 AM
Γεια σας,

θέλω να μάυω τον ωροσκόπο και το ζώδιο μου.

γεννήθηκα 17/6/1984, κυριακή, 4 η ώρα το πρωι

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-03-2011, 03:59 AM
Γεια σας,

θέλω να μάυω τον ωροσκόπο και το ζώδιο μου.

γεννήθηκα 17/6/1984, κυριακή, 4 η ώρα το πρωι

καλως ορισες στο:horoscope:
ακριβως πανω στην σελιδα λεει Δωρεαν Ωροσκοπιο
καλη συνεχεια σου ευχομαι!

παντως Διδυμος εισαι:bigsmile:
τα υπολοιπα θα τα βρεις πολυ ευκολα μονος σου!

Ksanthiatoxotina
20-03-2011, 05:08 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!
Εδώ και λίγους μήνες ξεκίνησα να ενδιαφέρομαι έντονα για την αστρολογία και είμαι σίγουρη ότι σε αυτό το πολύ καλό site θα μάθω πολλά και θα απολαύσω τις συζητήσεις μας!!:laugh:

SAGIVI
20-03-2011, 05:24 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!
Εδώ και λίγους μήνες ξεκίνησα να ενδιαφέρομαι έντονα για την αστρολογία και είμαι σίγουρη ότι σε αυτό το πολύ καλό site θα μάθω πολλά και θα απολαύσω τις συζητήσεις μας!!:laugh:
Γεια σου ξανθοτοξοτινα.
καλως ηρθες.

Σιγουρα θα καλυψεις ολες τις αναζητησεις σου εδω:bigsmile:

ρενα παπαδοπουλου
20-03-2011, 11:48 PM
γεια σας, τυχαία μπήκα στην ιστοσελίδα ψάχνοντας για ζωδιακούς χάρτες και τη σημασία τους στη ζωή μας ,την καθημερινότητα μας και το μέλλον μας!