PDA

View Full Version : Ώρα να συστηθούμε (3)



Pages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ORFEASS
02-10-2010, 03:10 PM
Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .
Λοιπόν για να μην σας κουράσω και άλλο χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ελπίζω σε ένα παραγωγικό διάλογο και μια παραγωγική ανταλλαγή απόψεων .:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-10-2010, 03:15 PM
Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .

Kαλως μας ηρθες λοιπον!!
σου ευχομαι καλη πλοηγηση στο :horoscope:
και ολες τις αποριες και τις σκεψεις σου να τις μοιραστεις μαζι μας
απο τις καταλληλες ενοτητες του σαιτ!!

meelia
02-10-2010, 06:38 PM
Καλησπέρα σας! Συγχαρητήρια για το σάιτ σας. Βρήκα πλούσια ύλη και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα που προσφέρονται για ατελείωτη μελέτη.

aktina
02-10-2010, 06:49 PM
Καλησπέρα σας! Συγχαρητήρια για το σάιτ σας. Βρήκα πλούσια ύλη και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα που προσφέρονται για ατελείωτη μελέτη.

Καλώς ήρθες Μέλια! Ελπίζω να μάθεις πολλά και να έχεις κίνητρο για περισσότερα!
:bigsmile::love:

Υ.Γ. Ωραίο όνομα έχεις!!!

katiakiss
02-10-2010, 09:20 PM
Καλησπέρα καλησπέρα... σε όλη την ....αστρολογική παρέα , που από ότι εχω παρατηρήσει κυριαρχείται από το ωραίο φύλο .
Η αστρολογία θεωρείται προκαλεί το ενδιαφέρον κυρίως των γυναίκων , αλλά πιστεύω μιας και παρατηρώ φίλους και συναδελφους , ότι τελικά η διαφορά είναι ότι εμείς οι άνδρες απλά δεν ομολογούμε το ενδιαφέρον αυτό , δεν το κοινοποιούμε .
¶λλωστε απο μικρός είχα μια ΄περίεργη έλξη προς την αστρολογία με πολλά ερωτήματα , π.χ. πως είναι δυνατο να επηρρεάζουν τα άστρα τις ζωές ανθρώπων ; πως είναι δυνατόν να καταδικάζεται η αστρολογία ως αγυρτία από την εκκλησία , ενώ οι πρώτοι που προσκύνησαν ήταν οι Μάγοι (έτσι έλεγαν τους αστρολόγους ), επιπλέον πως είναι δυνατό η εκκλησίες να βρίθουν αστρολογικών συμβολισμών ;
Τέλος έχω πολλά ερωτήματα που αφορούν και το άτομο μου , να γνωρίσω τις τάσεις που μου υποδεικνύονται από την θέση των άστρων στην ζωή μου . Έχοντας στο νου αυτο που έλεγε ο Σολομώντας ότι σοφός είναι αυτός που κυβερνάει τα άστρα του .
Έτσι λοιπόν , μετά απο μεγάλο διάστημα προσωπικων πειραματισμών με ζητηματα αστρολογίας (ομολογώ βέβαια την αποτυχία μου χε χε ), σκέφτηκα να εγγραφώ εδώ σε ένα site , σε μια κοινότητα που άπτεται των ενδιαφερόντων μου με σκοπό την αναταλλαγή απόψεων και συζητήσεων για θέματα που μας ενδιαφέρουν .
Λοιπόν για να μην σας κουράσω και άλλο χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ελπίζω σε ένα παραγωγικό διάλογο και μια παραγωγική ανταλλαγή απόψεων .:bigsmile:ORFEASS βλέπω ότι ήρθες στην κοινότητα φορτσάτος και καλά κάνεις!
Μου αρέσουν οι απορίες σου και η διάθεσή σου να βλέπεις τα πράγματα με ανοιχτό μυαλό.
Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα έχεις πλησιάσει την προσωπική σου αλήθεια.
Καλωσόρισες και καλή συνέχεια.

evi78
03-10-2010, 03:07 AM
καλησπερα.Μου αρεσε παρα πολυ η παρεα που εχετε φτιαξει οπως επισης και τα θεματα που δημοσιευετε εδω ετσι αποφασισα και μπηκα και εγω,ευχομαι σε ολους τα αστρα να ειναι ευνοικα σε ολους τους τομεις για τον καθε εναν ξεχωριστα αλλα κυριως για την υγεια που πραγματικα φετος καταλαβα ακομα πιο πολυ ποσο σημαντικη ειναι ...

katiakiss
03-10-2010, 03:25 AM
καλησπερα.Μου αρεσε παρα πολυ η παρεα που εχετε φτιαξει οπως επισης και τα θεματα που δημοσιευετε εδω ετσι αποφασισα και μπηκα και εγω,ευχομαι σε ολους τα αστρα να ειναι ευνοικα σε ολους τους τομεις για τον καθε εναν ξεχωριστα αλλα κυριως για την υγεια που πραγματικα φετος καταλαβα ακομα πιο πολυ ποσο σημαντικη ειναι ...

Καλωσόρισες στην κοινότητά μας. Πόσο δίκιο έχεις! Η υγεία είναι το υπέρτατο αγαθό και το μόνο που εκτιμάς, μόνο αφού το χάσεις. Όσο έχουμε την υγεία μας, δεν δικαιούμαστε να έχουμε παράπονο από τη ζωή.
Σου εύχομαι τα καλύτερα!

xjazz
03-10-2010, 10:28 AM
Γειά σας κι από μένα, φαίνεστε πολύ ενδιαφέρουσα παρέα και θα μάθω αρκετά από σας.Προκαταβολικά,ευχαριστ ώ.

aktina
03-10-2010, 10:38 AM
Γειά σας κι από μένα, φαίνεστε πολύ ενδιαφέρουσα παρέα και θα μάθω αρκετά από σας.Προκαταβολικά,ευχαριστ ώ.

Γεια σου και σ΄εσένα! :welcome:

zw_epimenontas
03-10-2010, 12:50 PM
ΩΩΩΩ! Πολυ καλημερα σας . Τι κανετε? Εγω υπομονη απο την αφροδιτη :cheesy::cheesy::cheesy:

katharmataki1986
03-10-2010, 03:29 PM
sygxaritiria .. kanete eksairetiki douleia

παλίρροια
03-10-2010, 03:36 PM
sygxaritiria .. kanete eksairetiki douleia

:bigsmile:Καλώς ηρθες :horoscope:!!!!:bigsmile: Καλή περιήγηση!.....Ομως πες οχι:nogrgl!!!!!
Μας αρέσει να διαβάζουμε ξεκάθαρα:cheesy:

aktina
03-10-2010, 03:38 PM
sygxaritiria .. kanete eksairetiki douleia


:welcome::nogrgl;)

DIVYA
03-10-2010, 10:49 PM
τα χαιρετισματα μου σε ολα τα μελη :bigsmile:χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας

kiaRRa
03-10-2010, 10:58 PM
τα χαιρετισματα μου σε ολα τα μελη :bigsmile:χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας

Και εμείς χαιρόμαστε που ερχεσαι στην παρέα μας!


Καλώς ήρθες!:bigsmile:

aggeliki d.
04-10-2010, 12:46 AM
γεια!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσάνθη
04-10-2010, 01:26 AM
Γειά σου Αγγελική ! Καλώς ήρθες στο Myhoroscope!! Καλή περιήγηση!!!!!

ΑΙΩΝΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ
04-10-2010, 04:18 AM
γεια σας εμαι νεο μελος κ πιστευω να ενταχτω οσο το δυνατον γρηγοροτερα ...

aktina
04-10-2010, 09:23 AM
γεια σας εμαι νεο μελος κ πιστευω να ενταχτω οσο το δυνατον γρηγοροτερα ...

Γεια σου ΑΙΏΝΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ.:love::bigsmile: Καλώς ήρθες στο :horoscope: :bigsmile:

ipanema
05-10-2010, 03:49 AM
Καλημέρα σε όλους! Πολύ ενδιαφέρον το site και ελπίζω σιγά σιγά να βγάλω κάποια άκρη με τον χάρτη μου. Ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-10-2010, 08:15 AM
Καλημέρα σε όλους! Πολύ ενδιαφέρον το site και ελπίζω σιγά σιγά να βγάλω κάποια άκρη με τον χάρτη μου. Ευχαριστώ

Καλημερα και σε εσενα:bigsmile:
καλως ορισες στο μεγαλυτερο αστρολογικο φορουμ!!!

Sunmo
05-10-2010, 03:23 PM
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙ ΑΥΤΟ!

zwhk
05-10-2010, 05:06 PM
Γεια σας...ειμαι καινουρια εδω....μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να βρω τους πλανητες μου????

ευχαριστω πολυ,,,,=]

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-10-2010, 05:22 PM
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙ ΑΥΤΟ!

Kαλωσηρθες !
θα μαθεις αν μπαινεις τακτικα μεσα στο σαιτ
και διαβαζεις τα αρθρα!!!!!:bigsmile:



Γεια σας...ειμαι καινουρια εδω....μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να βρω τους πλανητες μου????

ευχαριστω πολυ,,,,=]

καλως ηρθες στην παρεα μας!!:bigsmile:
ακριβως πανω αριστερα λεει Δωρεαν Ωροσκοπιο
στην εφαρμογη'' οι χαρτες μου''
θα βαλεις τα στοιχεια σου
και θα δεις τον χαρτη σου με τις θεσεις ολων των πλανητων
και μια μεγαλη αναλυση τι σημαινουν ολα αυτα απο κατω!!!
καλη συνεχεια λοιπον!!:bigsmile:

SUGAR82
06-10-2010, 02:20 AM
:bigsmile:

gold soul
06-10-2010, 02:28 AM
:bigsmile:


:bigsmile: :love: :bigsmile:

katiakiss
06-10-2010, 04:26 PM
gold soul; :bigsmile: :love: :bigsmile:

:lol: Γέλασα τόσο πολύ με αυτή την... συζήτηση.... :respect:

gold soul
06-10-2010, 05:05 PM
Θέλαμε να διατηρήσουμε την ησυχία της νύχτας..:toung:

Ιχθείς η SUGAR82, Καρκίνος εγώ... μίλησαν τα συναισθήματα.. χαμογελάκια, αγαπούλες κλπ..:cheesy:

πάντως το σίγουρο είναι πως συνεννοηθήκαμε!:toung:

gima..
07-10-2010, 09:10 AM
Καλημέρα ,

ονομάζομαι Μαρίνα και είμαι καινούργιο μέλος , δεν ξέρω πολλά αλλά προσπαθω να διαβαζω γιατί μου αρέσει πολύ. Το site σας είναι πολύ καλό και φαίνεστε πολύ καλή παρέα .

καλή συνέχεια
jasas sass sinqero ja tin dhulia sas.pu mas anigete ta matia,ja na katalavume tasis zois..latrevo tin astrologjia,.

gima..
07-10-2010, 09:33 AM
jasas ime i gima.thelo na dhoso sinkaritiria stus anthropus pu skeftikan ja tin istoselidha.elpizo me ta kronia i anthropi na vlepun tin astrologjia san epistimi opos ola tala ke oqi san kati pu prepi na pistevis i dhen prepi na pistevis.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-10-2010, 09:35 AM
jasas sass sinqero ja tin dhulia sas.pu mas anigete ta matia,ja na katalavume tasis zois..latrevo tin astrologjia,.

καλωσορισες στο καλυτερο σαιτ αστρολογιας:bigsmile:
χαιρομαι που την λατρευεις
καλη συνεχεια σου ευχομαι
και καλο διαβασμα στα αρθρα !!!


ΜΟΝΟ....
:nogrgl

stellicious
07-10-2010, 09:36 AM
Hello there everybody!!!!!!
Einai para polles plirofories gia arxi.....briskomai se orgasmo periergias....k anazitisis....
alla einai oti pio dieukrinistiko exw sinantisei ever!!!!!!!!!!!!!!!
Well done!
Stella

gima..
07-10-2010, 09:43 AM
jasas ime i gima.thelo na dhoso sinkaritiria stus anthropus pu skeftikan ja tin istoselidha.elpizo me ta kronia i anthropi na vlepun tin astrologjia san epistimi opos ola tala ke oqi san kati pu prepi na pistevis i dhen prepi na pistevis.

katarina6
07-10-2010, 10:37 AM
καλημερα σε ολους ασχολουμαι λιγο με τα ζωδια ομως δεν ξερω καθολου να διαβαζω γενεθλιο χαρτη και εχω αρκετες αποριες,ελπιζω για καποια βοηθεια
καλημερα και παλι
το site φαινεται πολυ καλο

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-10-2010, 11:44 AM
καλημερα σε ολους ασχολουμαι λιγο με τα ζωδια ομως δεν ξερω καθολου να διαβαζω γενεθλιο χαρτη και εχω αρκετες αποριες,ελπιζω για καποια βοηθεια
καλημερα και παλι
το site φαινεται πολυ καλο

Καλημερα και καλως ηρθες στο:horoscope:
ακριβως πανω αριστερα στην σελιδα λεει Δωρεαν Ωροσκοπιο
θα πατησεις την εφαρμογη'' οι χαρτες μου''
θα βαλεις τα στοιχεια σου και θα δεις τον αστρολογικο σου χαρτη
με μια μεγαλη αναλυση ,
ελπιζω να λυσεις πολλες απο αποριες σου .

καλη συνεχεια σου ευχομαι λοιπον!!!:bigsmile:

alexpal
07-10-2010, 09:44 PM
καλησπέρα απο μια σκορπινα

katiakiss
07-10-2010, 10:22 PM
καλησπέρα απο μια σκορπινα

Καλώς μας ήρθες! :welcome: Καλησπέρα από μια Ιχθύ! Έλα, καλά ξεκίνησες! Στα νερά έπεσες! Οι θάλασσες δικές σου!:bigsmile:

zw_epimenontas
07-10-2010, 10:29 PM
καλησπερα σε ολο τον κοσμο του :horoscope: !!!!!1
τι κανετε?

να ρωτησω! πως κανουμε νεο θεμα στο :horoscope: ?????????????? .....

kiaRRa
07-10-2010, 11:52 PM
καλησπερα σε ολο τον κοσμο του :horoscope: !!!!!1
τι κανετε?

να ρωτησω! πως κανουμε νεο θεμα στο :horoscope: ?????????????? .....

Βρίσκοντας την κατάλληλη ενότητα για αρχή (διαβασε τα επισημασμένα και τσέκαρε μήπως υπάρχει ήδη σχετικο θεμα με αυτό που θες να βάλεις)
Κατόπιν στην καταλληλη ενότητα, βρίσκεις στην πάνω από τα θέματα μπάρα μια επιλογή που λέει "Νέο Θέμα" και ξεκινάς!

ΜΙ_ΚΑ
08-10-2010, 01:02 AM
Καλημερούδια σας!:)Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω, για υποβολή ερώτησης θα πρέπει να δημιουργήσω θέμα?

gold soul
08-10-2010, 03:08 AM
Καλημερούδια σας!:)Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω, για υποβολή ερώτησης θα πρέπει να δημιουργήσω θέμα?

Γεια σου ΜΙ_ΚΑ, καλώς μας ήρθες!

Πρώτα θα πρέπει να κοιτάξεις στην ενότητα Εραστές της αστρολογίας, (http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9-%E5%F1%E1%F3%F4%DD%F2-%F4%E7%F2-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1%F2) εάν υπάρχει ήδη ανοιχτό θέμα σχετικό με την ερώτησή σου και μπορεί να βρεις εκεί την απάντηση που ζητάς, αν δεν υπάρχει ανάλογο θέμα, τότε μπορείς να ανοίξεις ένα νέο, πάνω αριστερά στη σελίδα της συγκεκριμένης ενότητας. Διάβασε και αυτό (http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9-%E5%F1%E1%F3%F4%DD%F2-%F4%E7%F2-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1%F2/9286-%F0%FE%F2-%F3%F5%E6%E7%F4%DC%EC%E5-%EA%E1%E9-%F4%DF-%F1%F9%F4%DC%EC%E5-%F3%F4%EF%F5%F2-%E5%F1%E1%F3%F4%DD%F2-%F4%E7%F2-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1%F2.html#post96050) ριν θέσεις την ερώτησή σου

Αν θες, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τη μηχανή αναζήτησης που θα βρεις πάνω δεξιά στην κεντρική σελίδα βάζοντας λέξεις-κλειδιά(τονισμένες) για να βρεις τα θέματα που θέλεις να διαβάσεις.

Καλή συνέχεια :love:

wisper...
10-10-2010, 03:41 PM
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!!!!!!!

Ξεκίνησα ψάχνοντας την Ήρα μου και κατέληξα μέλος!!!!! Χα'ιρομαι ιδιαίτερα για αυτό και ελπίζω να μάθω πολλά από ολους σας!!! Ζητώ προκαταβολική συγνώμη για τυχών λάθοι αλλά έχω συνηθήσει 4 χρόνια τώρα να γράφω μόνο αγγλικά (ντροπή μου το ξέρω)....για να μην μακριγρώ λοιπόν..... ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!! :-D

zw_epimenontas
10-10-2010, 03:45 PM
καλησπερα σε ολους

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-10-2010, 08:03 PM
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!!!!!!!

Ξεκίνησα ψάχνοντας την Ήρα μου και κατέληξα μέλος!!!!! Χα'ιρομαι ιδιαίτερα για αυτό και ελπίζω να μάθω πολλά από ολους σας!!! Ζητώ προκαταβολική συγνώμη για τυχών λάθοι αλλά έχω συνηθήσει 4 χρόνια τώρα να γράφω μόνο αγγλικά (ντροπή μου το ξέρω)....για να μην μακριγρώ λοιπόν..... ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!! :-D

Καλως μας ηρθες λοιπον!!!:bigsmile:

mimi_ka
11-10-2010, 02:46 PM
Γεια σας! Σας ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε!!!! Ελπίζω να με βοηθήσετε να μάθω περισσότερα γιατί έχω αρχίσει και μπερδεύομαι....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-10-2010, 02:55 PM
Γεια σας! Σας ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε!!!! Ελπίζω να με βοηθήσετε να μάθω περισσότερα γιατί έχω αρχίσει και μπερδεύομαι....

καλως ηρθες στο:horoscope:
μην αγχωνεσαι κανε την περιηγηση σου
δες...διαβασε ..
κοιτα πως ρωταμε και που ρωταμε δηλαδη στην καταλληλη ενοτητα
και εμεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε
και τα παιδια απο την διαχειρηση ειναι παντα ετοιμα σε καθε βοηθεια που θα ζητησεις:bigsmile:

καλη συνεχεια λοιπον!!!:bigsmile:

musa
11-10-2010, 03:21 PM
Γεια σας. Ονομαζομαι Ασπασια. Ειμαι καινουργιο μελος.Μπαινω συχνα στο site σας, γιατι εχει ενδιαφεροντα θεματα. Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-10-2010, 03:25 PM
Γεια σας. Ονομαζομαι Ασπασια. Ειμαι καινουργιο μελος.Μπαινω συχνα στο site σας, γιατι εχει ενδιαφεροντα θεματα. Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.

Καλωσορισες musa:bigsmile:
καλη συνεχεια σου ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο φορουμ!!!!

eternity72
11-10-2010, 06:13 PM
Γεια!πρώτη φορά ασχολούμαι με φόρουμ αλλά και αστρολογία.Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο Σκορπιό, τι συνδιασμός κι αυτός!
Μου άρεσαν πολύ τα θέματα σας,θα ήθελα να μάθω κάτι παραπάνω για την αστρολογία,όχι τόσο για προβλέψεις αλλά περισσότερο τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μας και πόσο μας καθορίζουν.

kiaRRa
11-10-2010, 06:50 PM
Γεια!πρώτη φορά ασχολούμαι με φόρουμ αλλά και αστρολογία.Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο Σκορπιό, τι συνδιασμός κι αυτός!
Μου άρεσαν πολύ τα θέματα σας,θα ήθελα να μάθω κάτι παραπάνω για την αστρολογία,όχι τόσο για προβλέψεις αλλά περισσότερο τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μας και πόσο μας καθορίζουν.

Καλώς μας ήρθες!

Όλοι οι συνδυασμοί είναι ενδιαφέροντες, πίστεψε με.
Είσαι στον κατάλληλο ιστοχώρο για να μάθεις όσα θες, μιας και υπάρχουν άπειρα άρθρα να διαβάσεις αλλά και συζητήσεις. :bigsmile:

Ariete79
11-10-2010, 11:29 PM
Καλησπέρα σε όλους! :-)

Είμαι η Αγγελική, γνωρίζω βασικά πράγματα στην Αστρολογία (πχ...ζώδια, οίκοι, πλανήτες, όψεις). Όταν τα βάλεις όμως όλα σ'ένα χάρτη τί διαβάζεις?....Δεν έχω ιδέα...Δεν βγάζω άκρη!...Ελπίζω μαζί σας ν'ανέβω "επίπεδο" ;-)

xoxoxo

zw_epimenontas
11-10-2010, 11:31 PM
Καλησπέρα σε όλους! :-)

Είμαι η Αγγελική, γνωρίζω βασικά πράγματα στην Αστρολογία (πχ...ζώδια, οίκοι, πλανήτες, όψεις). Όταν τα βάλεις όμως όλα σ'ένα χάρτη τί διαβάζεις?....Δεν έχω ιδέα...Δεν βγάζω άκρη!...Ελπίζω μαζί σας ν'ανέβω "επίπεδο" ;-)

xoxoxo

ΓΕΙΑ σου αγγελικη :welcome:

alekaki24
12-10-2010, 12:12 AM
Γειαααααααααααααααααααααα ααααααα σαςςςςςς...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-10-2010, 09:08 AM
Γειαααααααααααααααααααααα ααααααα σαςςςςςς...

Καλημερα :bigsmile:καλως ηρθες!!!!!:bigsmile:

isavelag
12-10-2010, 10:00 AM
Καλημέρα σε όλους:bigsmile

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-10-2010, 11:29 AM
Καλημέρα σε όλους:bigsmile




Καλημερα:bigsmile:
καλως μας ηρθες !
καλη συνεχεια σου ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!!!

zw_epimenontas
12-10-2010, 03:16 PM
γειΑ ΧΑΡΑ. ηθελα να ρωτησω για το βιβλιο που διαφημηζετε στην αρχικη σελιδα απο τις εκδοσεις νοηση αν ηθελα να παρω ενα βιβλιο πως θα δειξω οτι ειμαι μελος εδω? ισχυει η εκπτωση ?

Dell Piero
12-10-2010, 03:23 PM
Ένα τηλέφωνο στον Εκδοτικό Οίκο είναι αρκετό :bigsmile:

zw_epimenontas
12-10-2010, 03:35 PM
τωρα αληθεια χριαζεται τηλεφωνο ? :(:cry: η μου κανεις πλακιτσα :amuse:

Dell Piero
12-10-2010, 03:40 PM
Δεν σου κάνω πλακίτσα. Σκέψου. Ή πας στον Εκδοτικό Οίκο και το αγοράζεις ή τηλεφωνείς και στο στέλνουν.


Πλακίτσα θα σου κάνω τώρα χωρίς παρεξήγηση
Μπορείς επίσης να το σκέφτεσαι πολύ έντονα και να στο φέρει ο Μίστερ Σποκ ή μια σκεπτομορφή :toung:

pebbles
12-10-2010, 04:00 PM
γεια σας, είμαι καινούρια και ακόμα ψάχνομαι μέσα στο site...

zw_epimenontas
12-10-2010, 04:02 PM
Δεν σου κάνω πλακίτσα. Σκέψου. Ή πας στον Εκδοτικό Οίκο και το αγοράζεις ή τηλεφωνείς και στο στέλνουν.


Πλακίτσα θα σου κάνω τώρα χωρίς παρεξήγηση
Μπορείς επίσης να το σκέφτεσαι πολύ έντονα και να στο φέρει ο Μίστερ Σποκ ή μια σκεπτομορφή :toung:




ντελ πιεροο ? μαλλον αυτο το τελευταιο θα κανω :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
:embarrest:love:

zw_epimenontas
12-10-2010, 04:04 PM
γεια σας, είμαι καινούρια και ακόμα ψάχνομαι μέσα στο site...


γεια σου υδροχοακι :toung::toung: τελικα ειστε αρκετα ατομα με αυτο το ζωδιο αναζησης ζωης και επιστιμης:toung::toung::toung:

:welcome:

zippo
14-10-2010, 09:42 AM
Kαλημέρα και απο εμενα και καλως σας βρηκα!!!!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-10-2010, 09:54 AM
Kαλημέρα και απο εμενα και καλως σας βρηκα!!!!:bigsmile:

καλημερα zippo:bigsmile
καλως μας ηρθες!!

λευκη ινδιανα
15-10-2010, 09:30 PM
καλως ηρθε και η λευκη ινδιανα!!!!!!!:love::love:

kiaRRa
15-10-2010, 09:44 PM
καλως ηρθε και η λευκη ινδιανα!!!!!!!:love::love:

Καλώς μας ήρθες λευκή ινδιάνα!!! :love::love:

zippo
15-10-2010, 11:22 PM
Καλησπερα και απο εμενα...
Ειμαι ο Σπυρος και περναω την δυσκολοτερη φαση της ζωης μου....
Διαβαζοντας μερικα θεματα εδω μεσα περνω θαρρος για τα μελλουμενα..


Ειναι νεος στην Αστρολογια και μαθαινω πολλα για το ζωδιο μου.

sia2
16-10-2010, 02:48 AM
Hello!!!!το site σας ειναι super!!!!!Ασχολούμαι με αστρολογία και βρήκα πολλά ενδιαφέροντα θέματα και αναλύσεις!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-10-2010, 09:46 AM
Καλησπερα και απο εμενα...
Ειμαι ο Σπυρος και περναω την δυσκολοτερη φαση της ζωης μου....
Διαβαζοντας μερικα θεματα εδω μεσα περνω θαρρος για τα μελλουμενα..


Ειναι νεος στην Αστρολογια και μαθαινω πολλα για το ζωδιο μου.


Hello!!!!το site σας ειναι super!!!!!Ασχολούμαι με αστρολογία και βρήκα πολλά ενδιαφέροντα θέματα και αναλύσεις!!!!

καλημερα!:bigsmile:
καλως μας ηρθατε!!!!!

dicey
16-10-2010, 12:01 PM
Καλημέρα! Είμαι μια Καρκίνος με ωροσκόπο Υδροχόο και στις αναζητήσεις μου μέσα στην ομίχλη ενός άγνωστου μέλλοντος σας ανακάλυψα! Συν Αθηνά και χείρα κίνει...

kiaRRa
16-10-2010, 12:14 PM
Καλημέρα! Είμαι μια Καρκίνος με ωροσκόπο Υδροχόο και στις αναζητήσεις μου μέσα στην ομίχλη ενός άγνωστου μέλλοντος σας ανακάλυψα! Συν Αθηνά και χείρα κίνει...

Πολύ μου αρεσει το σκεπτικό σου!

Καλώς μας ήρθες, και να είσαι σίγουρη ότι εδώ θα βρεις πολλά θέματα και τροπους για να δίωξεις ελαφρα την ομίχλη του μέλλοντος (όχι και όλη γιατι χωρίς την ομίχλη τι αξία θα είχε?) :bigsmile:

appl
16-10-2010, 01:04 PM
εγω ειμαι καρκινοσ με ωροσκοπο παρθενο,ο χειροτεροσ συνδυασμοσ και αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι π'ωσ ξερουμε τι ειμαστε??ραχου η κετου(αν τα θυμαμαι καλα)??η όλα οι ανθρωποι εχουμε και τα δυο χαρακτηριστικα??,σορυ για τουσ χαρακτηρεσ.

kiaRRa
16-10-2010, 01:09 PM
εγω ειμαι καρκινοσ με ωροσκοπο παρθενο,ο χειροτεροσ συνδυασμοσ και αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι π'ωσ ξερουμε τι ειμαστε??ραχου η κετου(αν τα θυμαμαι καλα)??η όλα οι ανθρωποι εχουμε και τα δυο χαρακτηριστικα??,σορυ για τουσ χαρακτηρεσ.

Καλώς μας ήρθες και επισήμως!:bigsmile:

Μην υποτιμάς καθόλου το ηλιακό σου ζώδιο με τον ωροσκόπο σου!
Αυτό που ζητάς τώρα εχει να κάνει με τον γενέθλιο χάρτη του καθενός μας κατά την βεδική αστρολογία. Αυτά τα δύο στοιχεία συνυπάρχουν σε κάθε άνθρωπο, είτε με καλές επιρροες είτε με δύσκολες επιρροές. Το αιτούμενο είναι να επιφέρουμε εμεις με τη ζωή και τις πράξεις μας την ισορροπία σε αυτά τα δύο.

nonh
16-10-2010, 03:57 PM
γεία σας....χαίρομαι που είμαι μαζί σας...λέγομαι νονη κι ελπίζω να μάθω πολλά κοντά σας...

kiaRRa
16-10-2010, 07:04 PM
γεία σας....χαίρομαι που είμαι μαζί σας...λέγομαι νονη κι ελπίζω να μάθω πολλά κοντά σας...

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Νόνη!

Να είναι σίγουρη ότι θα μάθεις πολλά εδώ, αρκεί να έχεις όρεξη. :bigsmile:

docker
16-10-2010, 11:04 PM
Γεια σας. Λέγομαι Docker και προσπαθώ να εμπλουτίσω ολοένα και περισσότερο τις γνώσεις μου στην αστρολογία, την οποία λατρεύω, διαβάζοντας τα ενδιαφέροντα θέματά σας. Καλώς σας βρήκα.

katiakiss
16-10-2010, 11:10 PM
Γεια σας. Λέγομαι Docker και προσπαθώ να εμπλουτίσω ολοένα και περισσότερο τις γνώσεις μου στην αστρολογία, την οποία λατρεύω, διαβάζοντας τα ενδιαφέροντα θέματά σας. Καλώς σας βρήκα. Καλώς μας ήρθες λοιπόν! :welcome::clapping: Εδώ σε περιμένει μπόλικο διάβασμα! Όρεξη να έχεις...

Aqua2Virgo
18-10-2010, 12:14 AM
γεια σας! κ εγω ειμαι καινουργια....!
μια νεα υδροχοοινα στν παρεα ;)

kiaRRa
18-10-2010, 12:20 AM
γεια σας! κ εγω ειμαι καινουργια....!
μια νεα υδροχοοινα στν παρεα ;)

Καλώς μας ήρθες στην παρέα μας!


Ελπίζω να περάσεις όμορφα κοντά μας και να μάθεις πολλά πράγματα!:bigsmile:

nikol-k87
18-10-2010, 01:13 AM
Καλησπέρα σας, ευχαριστω πολύ που με δεχτήκατε, ευχομαι να περασουμε τελεια..... συγχαρητηρια για τη καλή δουλειά που κάνετε:bigsmile :bigsmile:

aktina
18-10-2010, 01:32 AM
Καλησπέρα σας, ευχαριστω πολύ που με δεχτήκατε, ευχομαι να περασουμε τελεια..... συγχαρητηρια για τη καλή δουλειά που κάνετε:bigsmile :bigsmile:

Όλοι οι καλοί χωράνε!:bigsmile: Καλοδεχούμενη!
Τι ανασφάλεια είναι αυτή....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-10-2010, 02:22 AM
Καλησπέρα σας, ευχαριστω πολύ που με δεχτήκατε, ευχομαι να περασουμε τελεια..... συγχαρητηρια για τη καλή δουλειά που κάνετε:bigsmile :bigsmile:

καλως ορισες στο :horoscope:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι!!!!:bigsmile:

scorpina88
18-10-2010, 03:17 PM
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΑΣΚΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΗΤΕΙΑ.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-10-2010, 05:00 PM
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΑΣΚΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΗΤΕΙΑ.

Καλως μας ηρθες scorpina:bigsmile:
καλη συνεχεια
ευχομαι!!!!

GAZELA GEYLAN
18-10-2010, 10:25 PM
kalispera sas ! eimai i gazela geylan! merhaba! sta toyrkika simainei geia sas !

katiakiss
18-10-2010, 10:32 PM
kalispera sas ! eimai i gazela geylan! merhaba! sta toyrkika simainei geia sas !Γεια σου GAZELA GEYLAN! Καλώς μας ήρθες και ελπίζουμε να αρχίσεις να γράφεις με Ελληνικά γράμματα για να μπορούμε να επικοινωνούμε ευχάριστα και ξεκούραστα. Τα Ελληνικά είναι το "ταμάμ" μας! :nogrgl:welcome: :love:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-10-2010, 10:56 PM
kalispera sas ! eimai i gazela geylan! merhaba! sta toyrkika simainei geia sas !

καλωσορισες!!
''γκελ-μπουρταρ'':bigsmile:
''οτουρ ''GAZELA GEYLAN στο myhoroscope:bigsmile:
''ασκολσουμ ''που μας διαλεξες για παρεα!!!!
εδω περναμε ''μπερεκετ''


ουαου!!!μια χαρα τα λεω!!:laugh::bigsmile:

GIAMAMPOUR
19-10-2010, 05:44 AM
Καλώς σας βρήκα! Ομολογώ ότι ανακάλυψα πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για το χάρτη μου .. και προφανώς μαζεύτηκαν ήδη αρκετές αποριες :cheesy:

χάρηκα!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-10-2010, 09:27 AM
Καλώς σας βρήκα! Ομολογώ ότι ανακάλυψα πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για το χάρτη μου .. και προφανώς μαζεύτηκαν ήδη αρκετές αποριες :cheesy:

χάρηκα!

Καλημερα GIAMAMPOYR:bigsmile:
καλωσορισες στο καλυτερο αστρολογικο φορουμ!!!!

ZOELINA
19-10-2010, 06:20 PM
Ειναι μερικοι ανθρωποι που δεν μπορεσαν ποτε να διαβασουν το μυστικο σημειωμα που αφησε μεσα τους ο Θεος...Δεν ειχαν το απαιτουμενο φως για
να το διαβασουν..Και τ αφησαν διπλωμενο να κιτρινιζει σ ενα κρυφο
συρταρακι της ψυχης τους... Ειναι κατι ανθρωποι που οι μερες τους ερχονται
και φευγουν χωρις ν αφησουν πισω τους ενα σημαδι..μια μυρωδια ..ενα ηχο..

[ Αλκυονη Παπαδακη }

Την καλησπερα μου σε ολους. :love:

Kyriaki111
19-10-2010, 08:24 PM
Καλησπέρα!
Είμαι η Κυριακή, ζώδιο Αιγόκερως με ωροσκόπο Καρκίνο, Δία, Αφροδίτη και ¶ρη στον Σκορπιό καθώς και Σελήνη στους Ιχθύεις. Νομίζω αυτά ίσως είναι αρκετά για να συστηθώ. Δυστυχώς είμαι αρχάρια και δεν μπορώ να καταλάβω αν το γενέθλιο Ωροσκόπιο μου είναι καλό. Πάντως δεν νιώθω Αιγόκερως.
Ελπίζω στο μέλλον να μπορώ να έχω άποψη.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-10-2010, 08:52 PM
Καλησπέρα!
Είμαι η Κυριακή, ζώδιο Αιγόκερως με ωροσκόπο Καρκίνο, Δία, Αφροδίτη και ¶ρη στον Σκορπιό καθώς και Σελήνη στους Ιχθύεις. Νομίζω αυτά ίσως είναι αρκετά για να συστηθώ. Δυστυχώς είμαι αρχάρια και δεν μπορώ να καταλάβω αν το γενέθλιο Ωροσκόπιο μου είναι καλό. Πάντως δεν νιώθω Αιγόκερως.
Ελπίζω στο μέλλον να μπορώ να έχω άποψη.

Καλησπερα και σε εσενα Kyriakii :bigsmile:
καλως μας ηρθες λοιπον!
καλη συνεχεια σου ευχομαι:bigsmile:

τοτα
19-10-2010, 09:19 PM
γεια και χαρα. ειμαι πολυ χαρουμενη που εγινα μελος στο site.

παλίρροια
19-10-2010, 10:54 PM
γεια και χαρα. ειμαι πολυ χαρουμενη που εγινα μελος στο site.

:bigsmile:Καλώς μας ήρθες!!!1:bigsmile: Καλή περιήγηση στη συναρπαστική γνώση :nuts:!!!

astromaniac
20-10-2010, 05:27 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΖΥΓΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ

παλίρροια
20-10-2010, 06:54 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΖΥΓΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ

:bigsmile::welcome: στην παρέα μας!!!! Μόνο μην γράφεις με κεφαλαία.....
Ζυγός είπαμε? Καλή περιήγηση!!!:cheesy:

aktina
20-10-2010, 09:01 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΖΥΓΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ

Καλώς ήρθες :bigsmile: .
Κι εγώ Ωροσκόπο Καρκίνο έχω, κι απο ότι είδα έχουμε και την ίδια ηλικία! :nuts: :love:

lensko
20-10-2010, 09:41 PM
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι η lensko και ο λόγος που μπήκα στην ομάδα σας είναι φυσικά η αγάπη μου για την αστρολογία. Ασχολούμαι όσο περισσότερο μπορώ και ανακαλύπτω διαρκώς ότι η γνώση αυτή δεν τελειώνει.....Πιστεύω ότι υπάρχει αλήθεια, απλα δεν εχουμε όλα τα στοιχεία για να την κατανοήσουμε ή απλα δεν μπορούμε.

Να είστε όλοι καλα.

παλίρροια
20-10-2010, 10:10 PM
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι η lensko και ο λόγος που μπήκα στην ομάδα σας είναι φυσικά η αγάπη μου για την αστρολογία. Ασχολούμαι όσο περισσότερο μπορώ και ανακαλύπτω διαρκώς ότι η γνώση αυτή δεν τελειώνει.....Πιστεύω ότι υπάρχει αλήθεια, απλα δεν εχουμε όλα τα στοιχεία για να την κατανοήσουμε ή απλα δεν μπορούμε.

Να είστε όλοι καλα.

:bigsmile:Καλώς ηρθες και πάλι στην παρέα μας!!!:cheesy: Η αρχή λένε είναι το πάν.....το σημαντικό είναι η θέληση μας να αποκαλύψει ο καθένας την προσωπική του αλήθεια....:embarrest αργά η γρήγορα λοιπόν θα την ανακαλυψουμε αρκεί να εχουμε και το θάρρος αρχικά να την ψάξουμε:unsure: και το κυριότερο να την αντιμετωπίσουμε......:embarrest

aggelikitsa
21-10-2010, 12:42 PM
γεια σας, είμαι η Αγγελική , καλώς σας βρήκα

είμαι 32 ετών, η αστρολογία με γοήτευσε 10 χρόνια πριν και άρχισα να διαβάζω κάποια πράγματα μέσω περιοδικών περισσότερο. Φέτος αποφάσισα να την κατανοήσω σε βάθος κι έτσι εδώ και μερικούς μήνες κάνω μαθήματα σε ένα γκρουπ τα οποία όμως θα είναι πολύ περιεκτικά γιατί η δασκάλα μας έρχεται από την επαρχία. Ευελπιστώ να πάρω σημαντικές πληροφορίες που θα με βοηθήσουν στη μελέτη μου και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Συγγνώμη που καθυστέρησα να σας απαντήσω αλλά έχω ένα πρόβλημα όσον αφορά στην περιήγηση στο site ακόμη.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-10-2010, 12:47 PM
γεια σας, είμαι η Αγγελική , καλώς σας βρήκα

είμαι 32 ετών, η αστρολογία με γοήτευσε 10 χρόνια πριν και άρχισα να διαβάζω κάποια πράγματα μέσω περιοδικών περισσότερο. Φέτος αποφάσισα να την κατανοήσω σε βάθος κι έτσι εδώ και μερικούς μήνες κάνω μαθήματα σε ένα γκρουπ τα οποία όμως θα είναι πολύ περιεκτικά γιατί η δασκάλα μας έρχεται από την επαρχία. Ευελπιστώ να πάρω σημαντικές πληροφορίες που θα με βοηθήσουν στη μελέτη μου και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Συγγνώμη που καθυστέρησα να σας απαντήσω αλλά έχω ένα πρόβλημα όσον αφορά στην περιήγηση στο site ακόμη.

Καλως ορισες Αγγελικη στο:horoscope:
σου ευχομαι τα καλυτερα στην μελετη σου
καλη περιηγηση να εχεις εδω
ειναι αρκετα ευκολα παντως να βρεις αυτα που θελεις!!!!!

Χρυσάνθη
21-10-2010, 03:05 PM
γεια σας, είμαι η Αγγελική , καλώς σας βρήκα

είμαι 32 ετών, η αστρολογία με γοήτευσε 10 χρόνια πριν και άρχισα να διαβάζω κάποια πράγματα μέσω περιοδικών περισσότερο. Φέτος αποφάσισα να την κατανοήσω σε βάθος κι έτσι εδώ και μερικούς μήνες κάνω μαθήματα σε ένα γκρουπ τα οποία όμως θα είναι πολύ περιεκτικά γιατί η δασκάλα μας έρχεται από την επαρχία. Ευελπιστώ να πάρω σημαντικές πληροφορίες που θα με βοηθήσουν στη μελέτη μου και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Συγγνώμη που καθυστέρησα να σας απαντήσω αλλά έχω ένα πρόβλημα όσον αφορά στην περιήγηση στο site ακόμη.

Καλώς ήρθες στο MyHoroscope!! Καλή έρευνα σου εύχομαι ! ! Υπομονή, και όλα θα τα βρεις!!!

GEOELLIKA
21-10-2010, 11:37 PM
ευχαριστω πολυ που με κανατε νεο μελος στην κοινοτητα σας ,ειμαι αδαης με την αστρολογια αλλα με ενδιαφερει πολυ να μαθαινω καινουργια πραγματα,να στε ολοι καλα και καλη δυναμη και κουραγιο στους διαχειρριστες

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-10-2010, 11:42 PM
ευχαριστω πολυ που με κανατε νεο μελος στην κοινοτητα σας ,ειμαι αδαης με την αστρολογια αλλα με ενδιαφερει πολυ να μαθαινω καινουργια πραγματα,να στε ολοι καλα και καλη δυναμη και κουραγιο στους διαχειρριστες

καλως μας ηρθες GEOELLIKA:bigsmile:
να εισαι σιγουρος οτι εισαι στο καταλληλο μερος
για να μαθεις ολα οσα θελεις για την αστρολογια!!!!
καλη συνεχεια στο :horoscope:σου ευχομαι!!!

elena glwssou
22-10-2010, 02:07 PM
καλησπερα καλως σας βρηκα θελω λιγη βοηθεια ειμαι πολυ ασχετη ευχαριστω....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
22-10-2010, 03:00 PM
καλησπερα καλως σας βρηκα θελω λιγη βοηθεια ειμαι πολυ ασχετη ευχαριστω....

καλως ηρθες !!!
κανε μια περιηγηση στις σελιδες
και θα δεις οτι ειναι πολυ ευκολα!!!:bigsmile:
και αν χρειαστεις βοηθεια εδω ειμαστε!!!!

Elde
24-10-2010, 04:22 PM
Καλησπέρα σας, καλώς σας βρήκα
Για να πω την πικρή μου αλήθεια έχω ψιλό χαθεί
Πως μπορώ να βρω "προσωπικές προβλέψεις"; Το μόνο που βρήκα είναι ο γενέθλιος χάρτης τον οποίο τον ενημέρωσα αλλά αυτά που μου έβγαλε είναι κινέζικα για μένα.
Υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου δώσει τα φώτα του;

Elde
24-10-2010, 05:05 PM
Ώρα να συστηθούμε (3)...τι σημαίνει το 3 που εμφανίζεται μέσα στην παρένθεση...είμαι άσχετη

katiakiss
24-10-2010, 05:12 PM
Ώρα να συστηθούμε (3)...τι σημαίνει το 3 που εμφανίζεται μέσα στην παρένθεση...είμαι άσχετηΓια αρχή...:welcome: Τώρα για το 3... Τι να σου πω; Υποθέτω ότι κάποιος ηλεκτρονικός κορεσμός αρχείου του θέματος, το έκανε να βγει σε τεύχη τύπου 1… 2… 3… Σε κάθε άλλη περίπτωση, το 3 παραπέμπει σε όχι και τόσο ευχάριστες καταστάσεις… :laugh:

Elde
24-10-2010, 05:40 PM
χαχαχαχαχα, με έκανες και γέλασα. Πάντως ευχαριστώ

dafnidask
24-10-2010, 05:51 PM
γεια σας ειμαι καινουριο μελος στην παρεα!θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε που μπορω να βρω την ηρα μου που βρισκεται!

gold soul
24-10-2010, 05:51 PM
Καλησπέρα σας, καλώς σας βρήκα
Για να πω την πικρή μου αλήθεια έχω ψιλό χαθεί
Πως μπορώ να βρω "προσωπικές προβλέψεις"; Το μόνο που βρήκα είναι ο γενέθλιος χάρτης τον οποίο τον ενημέρωσα αλλά αυτά που μου έβγαλε είναι κινέζικα για μένα.
Υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου δώσει τα φώτα του;

Elde, για τα κινέζικα που λες, σχετικά με τον γενέθλιο χάρτη σου, διάβασε τη δωρεάν ανάλυση που παρέχεται από το myhoroscope. gr, για να πάρεις μια ιδέα αρχικά για τις θέσεις και τις όψεις των πλανητών που έχεις στον χάρτη σου. Διάβασε και τα ενδιαφέροντα άρθρα που υπάρχουν στο forum και σιγά σιγά θα δεις πως θα εξοικειωθείς με τα κινέζικα! :toung:

Για την ερώτησή σου σχετικά με τις προσωπικές προβλέψεις, μπορείς να ενημερωθείς εδώ (http://www.myhoroscope.gr/subscriptions.php), για γενικές προβλέψεις διάβασε εδώ. (http://www.myhoroscope.gr/?page=portal) Τις διελεύσεις σου μπορείς να τις δεις από το δωρεάν πρόγραμμα εδώ. (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/view_records.php)

Για το ώρα να συστηθούμε (3), με κάλυψε η προλαλήσασα :nuts: :love:

gold soul
24-10-2010, 05:54 PM
γεια σας ειμαι καινουριο μελος στην παρεα!θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε που μπορω να βρω την ηρα μου που βρισκεται!

Γεια σου dafnidask, καλώς ήρθες στο :horoscope:

Την Ήρα μπορείς να τη βρεις εδώ (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/view_records.php)( με το όνομα juno) :love:

evpanyd
24-10-2010, 07:15 PM
Καλησπέρα!
Ευχαριστώ για τα υπέροχα θέματα που μας προσφέρετε!:bigsmile:

κοκετα
24-10-2010, 09:51 PM
καλησπερα σας

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
24-10-2010, 10:51 PM
καλησπερα σας

Καλως μας ηρθες!!:bigsmile:
καλη συνεχεια ευχομαι!!!!!

φ αννιτα
25-10-2010, 12:08 PM
Γεια σας. ειμαι καινουργια στην παρεα αλλα διαβαζω συχνα θεματα σχετικα με την αστρολογια.Θεωρω την αναλυση του χαρτη μου εξαιρετικη!

παλίρροια
25-10-2010, 12:39 PM
Γεια σας. ειμαι καινουργια στην παρεα αλλα διαβαζω συχνα θεματα σχετικα με την αστρολογια.Θεωρω την αναλυση του χαρτη μου εξαιρετικη!

:welcome:Καλή περιήγηση!!!!:bigsmile:

anthoulita
25-10-2010, 02:22 PM
Δηλωνω και εγω παρουσα αν και ασχετη με την αστρολογια. Παρολ' αυτα προσπαθω και ενημερωνομαι τουλαχιστον για τα σπουδαια αστρολογικα φαινομενα, οταν καποιο απο τα μελη κανει καποιο ποστ. Παντως, απο ολες τις σελιδες σχετικα με την αστρολογια που εχω επισκεφθει θεωρω οτι το myhoroscope ειναι η πληρεστερη, η πιο ενημερωμενη και με τη πιο ζεστη συντροφια και παρεα.
Καλη συνεχεια σε ολους, καλο αστρολογικο χειμωνα, τουλαχιστον για εμας τα ταυρακια με τον Δια στο πλευρο μας θα ειναι καλος ;-)...ελπιζω
Φιλια πολλα

maik-eak
25-10-2010, 03:07 PM
...καλησπερααα...ακουει κανενας?...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-10-2010, 03:34 PM
...καλησπερααα...ακουει κανενας?...

Ολοι σε ακουμε!!!:cheesy::bigsmile:
καλως μας ηρθες λοιπον!!!

katerinakiaigokeraki
25-10-2010, 10:44 PM
Καλησπέρα σε όλους!

Είστε καταπληκτικοί, δεν έχω ξαναδεί παρόμοια ιστοσελίδα αστρολογίας με πληθώρα θεμάτων και αναλυτικούς χάρτες για τόσα πολλά θέματα.

Ευχαριστώ που με δεχτήκατε κι ελπίζω να περάσουμε υπέροχα, φιλιά.

Aquaries
25-10-2010, 11:07 PM
Χαίρετε.. κι εγώ καινούρια εδώ.. δεν ξέρω και πολλά από αστρολογία, τώρα τελευταία έχω αρχίσει να ασχολούμαι.. πιστεύω πως θα βρώ πολλά εδω μέσα :bigsmile:

kiaRRa
25-10-2010, 11:15 PM
Καλησπέρα σε όλους!

Είστε καταπληκτικοί, δεν έχω ξαναδεί παρόμοια ιστοσελίδα αστρολογίας με πληθώρα θεμάτων και αναλυτικούς χάρτες για τόσα πολλά θέματα.

Ευχαριστώ που με δεχτήκατε κι ελπίζω να περάσουμε υπέροχα, φιλιά.


Χαίρετε.. κι εγώ καινούρια εδώ.. δεν ξέρω και πολλά από αστρολογία, τώρα τελευταία έχω αρχίσει να ασχολούμαι.. πιστεύω πως θα βρώ πολλά εδω μέσα :bigsmile:

Καλώς μας ήρθατε και οι δυο σας!
Να είστε σίγουρες ότι θα βρείτε άπειρα θεματα και συζητήσεις για να εμπλουτίσετε τις γνώσεις σας. :bigsmile:

Καλό διάβασμα λοιπόν

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-10-2010, 11:17 PM
Καλησπέρα σε όλους!

Είστε καταπληκτικοί, δεν έχω ξαναδεί παρόμοια ιστοσελίδα αστρολογίας με πληθώρα θεμάτων και αναλυτικούς χάρτες για τόσα πολλά θέματα.

Ευχαριστώ που με δεχτήκατε κι ελπίζω να περάσουμε υπέροχα, φιλιά.


Χαίρετε.. κι εγώ καινούρια εδώ.. δεν ξέρω και πολλά από αστρολογία, τώρα τελευταία έχω αρχίσει να ασχολούμαι.. πιστεύω πως θα βρώ πολλά εδω μέσα :bigsmile:

καλως μας ηρθατε!!!!
καλη συνεχεια στο :horoscope:

παλίρροια
26-10-2010, 11:03 AM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ, ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΞΟΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΣΤΟ ΖΥΓΟ(ΑΦΡΟΔΗΤΗ, ΔΙΑ, ΚΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΩΝΑ) ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 2004 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΒΑ. ΑΠΌΣΟ ΞΕΡΩ Ο ΚΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΖΥΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012, ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2012 ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΗ; ΤΟ 2013 ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΡΟΝΟΣ; ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΒΑΛΙΤΣΑ ;;;;;; ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ !!!!

:bigsmile:Καλημέρα!!:bigsmile: Είναι πολύ γενικά όλα αυτά.....:embarrest καταλαβαίνεις πως είναι θέμα προσωπικού ωροσκοπίου και κανένας δεν μπορεί να σου δώσει απάντηση γενικά και αόριστα ,γίνε ποιό συγκεκριμένη και θέσε το ερώτημα σου στην κατάλληλη ενότητα...:bigsmile:
Καλύτερα θα ήταν.....να μην φωνάζεις....:toung: τα μικρά γράμματα είναι καλύτερα!!:bigsmile:

inertia
28-10-2010, 02:30 PM
Γεια σας και από μένα. Είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συμβάλουν στη διαμόρφωση αυτού του site. Πραγματικά κάνετε όλοι εξαιρετική δουλειά! Συγχαρητήρια!

kiaRRa
28-10-2010, 05:36 PM
Γεια σας και από μένα. Είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συμβάλουν στη διαμόρφωση αυτού του site. Πραγματικά κάνετε όλοι εξαιρετική δουλειά! Συγχαρητήρια!

Καλώς μας ήρθες!
Χαιρόμαστε να ακούμε καλά σχόλια για την εθελοντική προσπάθεια τόσων ατόμων και τόσων ετών! :bigsmile:

manmanousos
30-10-2010, 02:45 AM
γεια σας και απο εμενα...η αστρολογια ειναι μια ευφανταστη και γεματη μυστηρια ενασχοληση....!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-10-2010, 10:05 AM
γεια σας και απο εμενα...η αστρολογια ειναι μια ευφανταστη και γεματη μυστηρια ενασχοληση....!!!

Καλημερα
καλως ορισες στο:horoscope:

astromaniac
30-10-2010, 11:59 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ . ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΑΤΕ ΝΕΑ .ΣΟΥΠΕΡ

Χρυσάνθη
31-10-2010, 12:49 AM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ . ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΑΤΕ ΝΕΑ .ΣΟΥΠΕΡ

Καλώς μας ήρθες!!! ελπίζω να τις λύσεις σιγά σιγά!!!!!!!!τις άλυτες!! καλή περιήγηση και καλή συμμετοχή!

μελμορ
31-10-2010, 02:53 PM
καλημέρα σε όλους! να έχετε μια όμορφη κυριακή!! διαβάζω τα πολύ ενδιαφέροντα άρθρα σας και έχω πλέον καταλάβει ότι ελάχιστα ξέρω για την αστρολογία!!! το παλεύω όμως στον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο μου!!! σιγά σιγά μαθαίνω και τον τρόπο λειτουργίας του προγράμματος! ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες!!!:love:

sofiahp
31-10-2010, 03:58 PM
Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
31-10-2010, 04:10 PM
Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest

μην το λες αυτο..
οι περισσοτεροι απο εμας δεν ξεραμε σχεδον τιποτα οταν γραφτηκαμε
σιγα -σιγα διαβαζοντας θα μαθεις ..:bigsmile:
και θα λυνεις τις αποριες σου μονη σου,
ομως θα πρεπει να στρωθεις στο διαβασμα αγαπητο μελος
καλη συνεχεια σου ευχομαι
και καλως ορισες στο :horoscope:

kiaRRa
31-10-2010, 04:12 PM
Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest

Ως προς τι?:blink:

aniger
03-11-2010, 04:54 PM
:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile: :bigsmile:
Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο (http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope/5297-%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-2-a.html) είχε μεγαλώσει πολύ.
Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
Από εδώ θα διαγράφονται!


Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" :) ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=374)
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1091)
Παρόντες και παρούσες... (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1053)
Απο που μάθατε για το myhoroscope; (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1042)
Πολλοί φίλοι και μέλη μας πιστεύουν ότι είναι προνόμιο να είσαι μέλος στα fora του MyHoroscope για πολλούς λόγους. Ίσως και να έχουν δίκιο. Το σίγουρο είναι ότι μέσα από το διάλογο και μέσα από την ενεργή συμμετοχή υπάρχει πάντα κέρδος για όλους.


Σημεία που πρέπει να προσέξετε:

Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.

aniger
03-11-2010, 05:05 PM
γεια σας! εχω ενα προβλημα, θελω να φτιαξω χαρτη και μου ζητα γεωγρ. πλατος και μηκος. γνωριζετε που θα τα βρω;ευχαριστω!!!!

aktina
03-11-2010, 05:24 PM
γεια σας! εχω ενα προβλημα, θελω να φτιαξω χαρτη και μου ζητα γεωγρ. πλατος και μηκος. γνωριζετε που θα τα βρω;ευχαριστω!!!!

Γεια σου! Όταν γράψεις την πόλη γέννησης βγαίνει αυτόματα το γεωγρ. πλατος - μήκος.

vampiretta
04-11-2010, 02:29 PM
γεια σας ! ειμαι η Δεσποινα και δεν ξερω πολλα για τα αστρα και για ωροσκοπο!

zw_epimenontas
04-11-2010, 02:43 PM
καλημερα δεσποινα . τι κανεισ? τι θα ηθελεσ να μαθεις ? :cheesy:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-11-2010, 03:21 PM
γεια σας ! ειμαι η Δεσποινα και δεν ξερω πολλα για τα αστρα και για ωροσκοπο!

Kαλως ηρθες στο :horoscope:
εχουμε και το ιδιο ονομα!!!:bigsmile:
Λοιπον για αρχη θα περιηγηθεις στις σελιδες του σαιτ
πανω αριστερα εχει την εφαρμογη
Δωρεαν Ωροσκοπιο πατησε εκει που λεει οι χαρτες μου
βαλε τα στοιχεια σου και θα δεις τον αστρολογικο σου χαρτη
εκει φυσικα θα δεις και τον ωροσκοπο σου
και μια μεγαλη αναλυση που σε αφορα!!!!:bigsmile:

καλη συνεχεια !

leainaki
04-11-2010, 11:29 PM
Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!!!

Αμαν παιδια γραφτηκα ..και τωρα θα κολλησωωωωω....

whisperer
05-11-2010, 12:38 AM
γειά σου και εσένα και καλώς μας ήρθες!!! :bigsmile:

Μάγος είσαι??? :toung:

καλή περιήγηση στις σελίδες μας και καλό κόλλημα....! :bigsmile:


Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!!!

Αμαν παιδια γραφτηκα ..και τωρα θα κολλησωωωωω....

ELEFTHEROTRIA
06-11-2010, 08:16 AM
:bigsmile:

ELEFTHEROTRIA
06-11-2010, 08:22 AM
θέλω να μάθω κάτι..Ο γιός μου γεννήθηκε στις 8/4/2008,ώρα: 00:52 (ξημερώματα Τρίτης), κριαράκι (λίγο ζόρικο), με ωροσκόπο Τοξότη...Τί σημαίνει αυτό για την προσωπικότητα του και τις σχέσεις του με τον κοινωνικό του περίγυρο..γιατί όχι αργότερα (πολύ αργότερα) με το αντίθετο φύλο?
Γενικότερα πάντως είναι ένα παιδί που μοιάζει να θέλει να τα καταφέρνει όλα ο ίδιος, χρησιμοποιεί αρκετές φορές το "ΕΓΩ", εννοώντας πως θα το κάνει ο ίδιος και είναι λίγο καταφερτζής (σίγουρα μεμενα)..Με τα κορίτσια μεγάλα μικρά τον βλέπω πολύ κοινωνικό..!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
06-11-2010, 11:02 AM
θέλω να μάθω κάτι..Ο γιός μου γεννήθηκε στις 8/4/2008,ώρα: 00:52 (ξημερώματα Τρίτης), κριαράκι (λίγο ζόρικο), με ωροσκόπο Τοξότη...Τί σημαίνει αυτό για την προσωπικότητα του και τις σχέσεις του με τον κοινωνικό του περίγυρο..γιατί όχι αργότερα (πολύ αργότερα) με το αντίθετο φύλο?
Γενικότερα πάντως είναι ένα παιδί που μοιάζει να θέλει να τα καταφέρνει όλα ο ίδιος, χρησιμοποιεί αρκετές φορές το "ΕΓΩ", εννοώντας πως θα το κάνει ο ίδιος και είναι λίγο καταφερτζής (σίγουρα μεμενα)..Με τα κορίτσια μεγάλα μικρά τον βλέπω πολύ κοινωνικό..!

καλως ηρθες στο :welcome:
για αυτα που ρωτας
θα σου προτεινα να διαβασεις τα αρθρα του σαιτ
και θα λυσεις πολλες αποριες σου!!!
καλη συνεχεια σου ευχομαι!!:bigsmile:

kita
06-11-2010, 05:11 PM
καλησπέρα και από εμένα!συγχαρητήρια για το site είναι εκπληκτικό!το μόνο μου ''θέμα'' είναι οτι εδώ και δυο μέρες περίπου μου βγάζει το παρακαάτω μήνυμα ενώ τον 'εχω ήδη ενεργοποιήσει το λογαριασμό μου και μάλιστα έχω ήδη βρει τον χάρτη μου:

Δεν έχετε την δυνατότητα να συνεχίζετε στις επόμενες σελίδες.

Αυτό συμβαίνει γιατί ο διαχειριστής απενεργοποίησε την εισαγωγή δεδομένων, ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΩΝ.


όποιος μπορεί ας βοηθήσει!ευχαριστώ προκαταβολικά!!!:bigsmile:

παλίρροια
06-11-2010, 06:12 PM
καλησπέρα και από εμένα!συγχαρητήρια για το site είναι εκπληκτικό!το μόνο μου ''θέμα'' είναι οτι εδώ και δυο μέρες περίπου μου βγάζει το παρακαάτω μήνυμα ενώ τον 'εχω ήδη ενεργοποιήσει το λογαριασμό μου και μάλιστα έχω ήδη βρει τον χάρτη μου:

Δεν έχετε την δυνατότητα να συνεχίζετε στις επόμενες σελίδες.

Αυτό συμβαίνει γιατί ο διαχειριστής απενεργοποίησε την εισαγωγή δεδομένων, ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΩΝ.


όποιος μπορεί ας βοηθήσει!ευχαριστώ προκαταβολικά!!!:bigsmile:

:welcome: Eιμαι σίγουρη πως οι διαχειριστές σύντομα θα σε βοηθήσουν!!!:cheesy:

stefania1
06-11-2010, 07:42 PM
Καλησπέρα σε όλους τους εραστές της αστρολογιας!!

Ονομάζομαι Στεφανια και οι γνώσεις μου στην αστρολογια ειναι ελαχιστες.

Το site σας ειναι καταπληκτικο!!!!!!!!!!! με πολυ ενδιαφεροντα θεματα !!!! και ειμαι σιγουρη πως μαζι σας θα μαθω αρκετα.

παλίρροια
06-11-2010, 09:54 PM
:
Καλησπέρα σε όλους τους εραστές της αστρολογιας!!

Ονομάζομαι Στεφανια και οι γνώσεις μου στην αστρολογια ειναι ελαχιστες.

Το site σας ειναι καταπληκτικο!!!!!!!!!!! με πολυ ενδιαφεροντα θεματα !!!! και ειμαι σιγουρη πως μαζι σας θα μαθω αρκετα.

Στεφανία :welcome: !!!Θα μάθεις πολλά πράγματα εδώ:cheesy: να είσαι σίγουρη!!! Ορεξη να έχεις για γνώση :bigsmile:
Η Αστρολογία είναι πολύ συναρπαστική και αξίζει να ασχοληθεί κανείς.....
Καλή περιήγηση στη γνώση!!!!:bigsmile::cheesy:

steeve877
07-11-2010, 02:34 AM
καλησπερα σε ολους.ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ ενδιαφερον η παρεα σας.:bigsmile:

gold soul
07-11-2010, 06:24 AM
καλησπερα σε ολους.ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ ενδιαφερον η παρεα σας.:bigsmile:

Kαλημέρα steeve877, ναι το σίγουρο είναι πως δεν θα βαρεθείς μαζί μας :bigsmile: :love:

Καλώς ήρθες στο :horoscope:

maria...m
07-11-2010, 04:23 PM
καλημερα ειμαι καινουρια στο forum σας αλλα εχω ενθουσιαστει με ολα αυτα που διαβαζω......δεν γνωριζω βεβαια καλα τα ''κατατοπια σας''αλλα ευχομαι να τα μαθω γρηγορα....η αληθεια ειναι οτι απο περιεργεια γραφτηκα,για τι ετυχε να πεσω στην σελιδα της χαρτομαντειας απο την maraki_1975.συνεχιστηκε κ σε αλλη σελιδα μετα γιατι ειδα οτι κλειδωθηκε το θεμα.κ θα ηθελα να διαβασω της ερμηνειες που δινει για τα σχεδια που εχει παραθεση....οπως κ να εχει σας αξιζει ενα μεγαλο μπραβο για την ωραια κ ευχαριστη σελιδα που εχετε δημιουργησει αλλα κ για την ευχαριστη παρεα που κρατατε....να στε καλα.....

thano
07-11-2010, 07:17 PM
kalispera se oloys. Prwti fora grafw , alla parakoloythw ola ta themata sas me endiaferon

παλίρροια
08-11-2010, 11:29 AM
kalispera se oloys. Prwti fora grafw , alla parakoloythw ola ta themata sas me endiaferon

Καλώς μας ήρθες και πάλι!!!!....Ομως:nogrgl Καλή περιήγηση......

Σούκη
08-11-2010, 05:07 PM
γεια σας παιδιά καλώς σας βρήκα και σας ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε.

Fotini Christodoulou
08-11-2010, 05:11 PM
γεια σας παιδιά καλώς σας βρήκα και σας ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε.

Kαλωσήρθες στο :horoscope:

semiramisgr
08-11-2010, 05:28 PM
Καλησπέρα σας.
Καλώς σας βρήκα . Λέτε να τα καταφέρω να μπω στα άδυτα? Ακρχισα να ψαχουλεύω και χάνομαι. Εσείς το βρήκατε ενδιαφέρον?
Λυδία

kiaRRa
08-11-2010, 09:16 PM
Καλησπέρα σας.
Καλώς σας βρήκα . Λέτε να τα καταφέρω να μπω στα άδυτα? Ακρχισα να ψαχουλεύω και χάνομαι. Εσείς το βρήκατε ενδιαφέρον?
Λυδία

Καλώς μας ήρθες!

Δεν ειναι δύσκολο να προσαρμοστείς. Εμείς δεν το βρηκαμε απλά ενδιαφέρον αλλά παθαμε εθισμό :bigsmile:

Αστερία
09-11-2010, 09:56 AM
Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο (http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope/5297-%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-2-a.html) είχε μεγαλώσει πολύ.
Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
Από εδώ θα διαγράφονται!


Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" :) ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=374)
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1091)
Παρόντες και παρούσες... (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1053)
Απο που μάθατε για το myhoroscope; (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1042)
Πολλοί φίλοι και μέλη μας πιστεύουν ότι είναι προνόμιο να είσαι μέλος στα fora του MyHoroscope για πολλούς λόγους. Ίσως και να έχουν δίκιο. Το σίγουρο είναι ότι μέσα από το διάλογο και μέσα από την ενεργή συμμετοχή υπάρχει πάντα κέρδος για όλους.


Σημεία που πρέπει να προσέξετε:

Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.



Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!

Είμαι Υδροχόος με ωροσκόπο... Λέων, ή τουλάχιστον έτσι νομίζω.

Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως μπορώ να βρώ την ακριβή ώρα γέννησης;

Ευχαριστώ!

maria...m
09-11-2010, 12:35 PM
καλημερα αν ειναι ευκολο μπορει καποιος να μου απαντηση στην ερωτηση μου.ευχαριστω!!!

nohopeleme
09-11-2010, 04:53 PM
Πολυ καλο σαιτ! Ειμαι καινουργια και εχω ενθουσιαστει!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-11-2010, 06:08 PM
Πολυ καλο σαιτ! Ειμαι καινουργια και εχω ενθουσιαστει!

καλως ορισες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!
σου ευχομαι καλη συνεχεια στο :horoscope:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-11-2010, 06:10 PM
:
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!

Είμαι Υδροχόος με ωροσκόπο... Λέων, ή τουλάχιστον έτσι νομίζω.

Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως μπορώ να βρώ την ακριβή ώρα γέννησης;

Ευχαριστώ!

καλως ηρθες στο :horoscope:
καλη συνεχεια!

kiaRRa
09-11-2010, 06:52 PM
καλημερα ειμαι καινουρια στο forum σας αλλα εχω ενθουσιαστει με ολα αυτα που διαβαζω......δεν γνωριζω βεβαια καλα τα ''κατατοπια σας''αλλα ευχομαι να τα μαθω γρηγορα....η αληθεια ειναι οτι απο περιεργεια γραφτηκα,για τι ετυχε να πεσω στην σελιδα της χαρτομαντειας απο την maraki_1975.συνεχιστηκε κ σε αλλη σελιδα μετα γιατι ειδα οτι κλειδωθηκε το θεμα.κ θα ηθελα να διαβασω της ερμηνειες που δινει για τα σχεδια που εχει παραθεση....οπως κ να εχει σας αξιζει ενα μεγαλο μπραβο για την ωραια κ ευχαριστη σελιδα που εχετε δημιουργησει αλλα κ για την ευχαριστη παρεα που κρατατε....να στε καλα.....

Kαλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:

Η περιέργεια δίνει ώθηση στην ανθρωπότητα να ερευνά και να μαθαίνει.
Μιλάς γι'αυτό το θέμα (http://www.myhoroscope.gr/42-%EC%E1%ED%F4%E9%EA%DD%F2-%F4%DD%F7%ED%E5%F2/2332-%EC%DD%E8%EF%E4%EF%F2-%F7%E1%F1%F4%EF%EC%E1%ED%F4%E5%DF%E1%F2.html);
Δεν εχω καταλάβει ποια είναι η ερώτηση σου ωστόσο, σχετικά με αυτό. Είναι βέβαια και λάθος ενότητα για να θέσεις κάποια ερώτηση. Εδώ απλά συστηνόμαστε!:embarrest

αβεβαιος
09-11-2010, 07:19 PM
καλησπερα σας

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-11-2010, 07:54 PM
καλησπερα σας

καλωσηρθες στο :horoscope:

BAGIRA
10-11-2010, 04:48 PM
Καλώς σας βρήκα με μία πρωτη ματιά το site φαίνεται πολύ καλό καλή δύναμη στη συνέχεια.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-11-2010, 04:59 PM
Καλώς σας βρήκα με μία πρωτη ματιά το site φαίνεται πολύ καλό καλή δύναμη στη συνέχεια.

καλως ηρθες στο:horoscope:

maria...m
10-11-2010, 07:14 PM
[QUOTE=kiaRRa;112838]Kαλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:

Η περιέργεια δίνει ώθηση στην ανθρωπότητα να ερευνά και να μαθαίνει.
Μιλάς γι'αυτό το θέμα (http://www.myhoroscope.gr/42-%EC%E1%ED%F4%E9%EA%DD%F2-%F4%DD%F7%ED%E5%F2/2332-%EC%DD%E8%EF%E4%EF%F2-%F7%E1%F1%F4%EF%EC%E1%ED%F4%E5%DF%E1%F2.html);
Δεν εχω καταλάβει ποια είναι η ερώτηση σου ωστόσο, σχετικά με αυτό. Είναι βέβαια και λάθος ενότητα για να θέσεις κάποια ερώτηση. Εδώ απλά συστηνόμαστε!:emb






εχεις δικιο....που μπορω να κανω καποιες ερωτησεις που εχω?παντως αυτο το θεμα εννοω αν συνεχιστηκε καπου αλλου,γιατι εκλεισε αποτομα....ευχαριστω.....

elendimop
10-11-2010, 07:23 PM
geia sas!!!!:bigsmile:

kiaRRa
10-11-2010, 07:36 PM
Kαλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:

Η περιέργεια δίνει ώθηση στην ανθρωπότητα να ερευνά και να μαθαίνει.
Μιλάς γι'αυτό το θέμα (http://www.myhoroscope.gr/42-%EC%E1%ED%F4%E9%EA%DD%F2-%F4%DD%F7%ED%E5%F2/2332-%EC%DD%E8%EF%E4%EF%F2-%F7%E1%F1%F4%EF%EC%E1%ED%F4%E5%DF%E1%F2.html);
Δεν εχω καταλάβει ποια είναι η ερώτηση σου ωστόσο, σχετικά με αυτό. Είναι βέβαια και λάθος ενότητα για να θέσεις κάποια ερώτηση. Εδώ απλά συστηνόμαστε!:emb






εχεις δικιο....που μπορω να κανω καποιες ερωτησεις που εχω?παντως αυτο το θεμα εννοω αν συνεχιστηκε καπου αλλου,γιατι εκλεισε αποτομα....ευχαριστω.....
Κάποια θέματα όταν δεν τηρούν τους όρους λειτουργίας ή ξεφεύγουν από το θέμα, αναγκάζεται η διαχείριση να τα κλειδώσει προκειμένου να διατηρηθεί η εύρυθμη λειτουργία του ιστοχώρου.
Έχουμε ένα ολοκληρο forum συζητήσεων, μπορείς να δείς εκει πού ταιριάζει να θέσεις τις απορίες σου, αλλά πρώτα χρησιμοποίησε την αναζήτηση, μιας και μπορεί ήδη να υπάρχει αντίστοιχη συζήτηση.


geia sas!!!!:bigsmile:
Καλώς μας ήρθες!:bigsmile:

γραφουμε ελληνικά όμως:embarrest

attavyros
11-11-2010, 02:35 AM
Γεια σας !!! Είμαι πολύ χαρούμενη που με δεχτήκατε στην παρέα σας !!! Σας ευχαριστώ !!! :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-11-2010, 08:54 AM
Γεια σας !!! Είμαι πολύ χαρούμενη που με δεχτήκατε στην παρέα σας !!! Σας ευχαριστώ !!! :bigsmile:

και εμεις χαιρομαστε!!!
καλως μας ηρθες λοιπον!!!:bigsmile:

eirini2
11-11-2010, 05:07 PM
kalispera se oles kai olous:bigsmile:

παλίρροια
11-11-2010, 06:51 PM
kalispera se oles kai olous:bigsmile:

:welcome:Καλή περιήγηση!!!!
:nogrgl :bigsmile:

krinoula
14-11-2010, 12:33 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-11-2010, 12:52 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλως ηρθες στο :horoscope:

liak
14-11-2010, 05:31 PM
Καλησπερα

καλως σας βρηκα.
Ευχομαι να επικοινωνουμε συχνα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-11-2010, 05:58 PM
Καλησπερα

καλως σας βρηκα.
Ευχομαι να επικοινωνουμε συχνα.

και εμεις το ευχομαστε !:bigsmile:
καλως μας ηρθες λιοιπον!!!

ufo_chips
14-11-2010, 06:51 PM
γεια, ναυσικα εδω! γνωριζω αρκετα πραγματα αλλα θα ηθελα να εμβαθύνω κ αλλο!! ειναι μυστηριωδεις η αστρολογια

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-11-2010, 08:41 PM
γεια, ναυσικα εδω! γνωριζω αρκετα πραγματα αλλα θα ηθελα να εμβαθύνω κ αλλο!! ειναι μυστηριωδεις η αστρολογια

καλωσορισες στην καλυτερη αστρολογικη παρεα!:bigsmile:

elrojo
15-11-2010, 01:30 AM
(Υ)γειά σε όλους!!!! Είμαι κατ'ενθουσιασμένη με το side! Συγχαρητήρια στους administrators και γενικότερα σε όλους όσους συμβάλουν εδώ! Προσθήκη στα αγαπημένα σιγουρα! :bigsmile:

παλίρροια
15-11-2010, 02:53 AM
(Υ)γειά σε όλους!!!! Είμαι κατ'ενθουσιασμένη με το side! Συγχαρητήρια στους administrators και γενικότερα σε όλους όσους συμβάλουν εδώ! Προσθήκη στα αγαπημένα σιγουρα! :bigsmile:

:welcome:!!!!Καλή περιήγηση...:bigsmile:

elenitcaa
15-11-2010, 11:56 AM
γεια σαςςςςςςςςςς
καλημεραααααααααααα........ :bigsmile:

lupetta
15-11-2010, 03:16 PM
Γεια σας, ονομαζομαι μαργαριτα, ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-11-2010, 04:57 PM
γεια σαςςςςςςςςςς
καλημεραααααααααααα........ :bigsmile:


Γεια σας, ονομαζομαι μαργαριτα, ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.

καλως ηρθατε στο :horoscope:

zw_epimenontas
15-11-2010, 06:39 PM
καλως ηρθατεΕλενιτσα και μαργαρητα.

καλησπερα παιδια..

Δεσποινα :ban: χαχαχαχααχ πλακιτσα :bigsmile::cheesy::amuse: τελειο το ημοτικον

parmaria1994
15-11-2010, 07:02 PM
γεια σασ και απο εμενα!!!!!

kiaRRa
15-11-2010, 07:03 PM
γεια σασ και απο εμενα!!!!!

Καλώς μας ήρθες!:bigsmile:

RIARO
15-11-2010, 09:13 PM
Καλησπέρα σας,είμαι καινούργια στην παρέα σας.Μου αρέσει πολύ που αυτό το σάιτ είναι απίστευτα οργανωμένο και πλήρης καταρτισμένο,ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα του'' my horoscope''.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-11-2010, 11:01 PM
Καλησπέρα σας,είμαι καινούργια στην παρέα σας.Μου αρέσει πολύ που αυτό το σάιτ είναι απίστευτα οργανωμένο και πλήρης καταρτισμένο,ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα του'' my horoscope''.

καλως ηρθες στο:horoscope:

saturnus
16-11-2010, 03:31 AM
Γεια χαρα σε ολους σας!!!!
Ενα εχω να πω για να μην μακρυγορω απο την πρωτη κι ολας μερα μου εδω,αυτη η σελιδα ειναι πολυ καλη και εχει πολυ καλες αναλυσεις σε σχεση με αλλες...αυτα τα καλα..!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-11-2010, 09:52 AM
Γεια χαρα σε ολους σας!!!!
Ενα εχω να πω για να μην μακρυγορω απο την πρωτη κι ολας μερα μου εδω,αυτη η σελιδα ειναι πολυ καλη και εχει πολυ καλες αναλυσεις σε σχεση με αλλες...αυτα τα καλα..!!!!

καλωσορισες στο μεγαλυτερο
και καλυτερο αστρολογικο σαιτ λοιπον!!!:bigsmile:
καλη περιηγηση ευχομαι!!!

spiros-g
17-11-2010, 10:40 AM
Καλημέρα σε όλους!
Με λένε Σπύρο και είμαι επίσης νέο μέλος!

georgios158
17-11-2010, 12:07 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ SITE

ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-11-2010, 01:20 PM
Καλημέρα σε όλους!
Με λένε Σπύρο και είμαι επίσης νέο μέλος!


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ SITE

ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ
Σπυρος και Γιωργος
καλως ηρθατε στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!!
σας ευχομαι καλη συνεχεια !!!:bigsmile:


δυο αντρες ε;μωρε μπραβο!!!!
αντε φιλοι μου να σας βλεπουμε συχνα
στο φορουμ!!!

herc1960
18-11-2010, 11:15 AM
Καλημέρα,τις ευχές μου για ότι καλλίτερο για την συνέχεια,με δύναμη και υγεία, και διάθεση για τα πιο όμορφα. Ηρακλής από Χανιά.

kiaRRa
18-11-2010, 11:21 AM
Καλημέρα,τις ευχές μου για ότι καλλίτερο για την συνέχεια,με δύναμη και υγεία, και διάθεση για τα πιο όμορφα. Ηρακλής από Χανιά.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ηρακλή!
Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και ανταποδίδουμε ευχόμενοι κοντά μας να βρεις όλα όσα αναζητάς από την Αστρολογία.:bigsmile:

Lady Gaga
18-11-2010, 12:25 PM
Kαλημέρα σε όλους νέο μέλος!!! πολύ φρέσκια δεν ξέρω τι να πω.. Να παρατηρείτε τις συμπτώσεις τίποτα δεν είναι τυχαίο.

mardie
18-11-2010, 01:13 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΑΣ!!!

pswnio
18-11-2010, 01:26 PM
γεια σας !!!!

kiaRRa
18-11-2010, 01:34 PM
Kαλημέρα σε όλους νέο μέλος!!! πολύ φρέσκια δεν ξέρω τι να πω.. Να παρατηρείτε τις συμπτώσεις τίποτα δεν είναι τυχαίο.


ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΑΣ!!!


γεια σας !!!!

Kαλώς ηρθατε στην παρέα μας όλοι!!!:bigsmile:

ria 92
18-11-2010, 02:38 PM
γεια σας παιδια!!! :bigsmile:
συνχαρητηρια για το site !! πολυ καλο!!! διαβασα καποια θεματα που με διαφωτισαν αρκετα μπορω να πω... βεβαια εχω πολλα ακομα αλλα οκ ευτηχως που ειστε εδω εσεις να μαθαινω... :clapping:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-11-2010, 03:57 PM
γεια σας παιδια!!! :bigsmile:
συνχαρητηρια για το site !! πολυ καλο!!! διαβασα καποια θεματα που με διαφωτισαν αρκετα μπορω να πω... βεβαια εχω πολλα ακομα αλλα οκ ευτηχως που ειστε εδω εσεις να μαθαινω... :clapping:

καλως την!!!:bigsmile:
καλη συνεχεια λοιπον
και καλο διαβασμα!!!!

magiorka
19-11-2010, 12:08 PM
geia sas k apo mena.....poly wraio site!mpravo!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-11-2010, 12:58 PM
geia sas k apo mena.....poly wraio site!mpravo!

magiorka καλως ηρθες!!!:bigsmile:

:nogrgl

Ολγαπαπακι
19-11-2010, 03:57 PM
Καλησπέρα σας παιδιά! :bigsmile: Τι ωραίο αστρολογικό site!!!:amazed: Γνωρίζω λίγα πράγματα περι αστρολογίας , αλλά πιστεύω στην αστρολογία και εχω παρατηρήσει ότι πέφτει μεσα σε πολλά θέματα...!

zw_epimenontas
19-11-2010, 04:07 PM
καλως ηρθατε νεα μελη μας ;):cheesy:

lara3
19-11-2010, 11:57 PM
Γεια σας!!!!!!

παλίρροια
19-11-2010, 11:59 PM
Γεια σας!!!!!!

:bigsmile:Καλώς μας ήρθες........και πάλι.....:cheesy:
Καλή περιήγηση!!!:bigsmile:

tonis1989
20-11-2010, 06:56 PM
geia sas kai apo emena...xairomaii pou itha stin parea sas......
exww para polles aporiess.....poios mporei na me voithisei??

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-11-2010, 07:44 PM
geia sas kai apo emena...xairomaii pou itha stin parea sas......
exww para polles aporiess.....poios mporei na me voithisei??

καλωσορισες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!
καλη περιηγηση ευχομαι!!!



:nogrgl

tonis1989
20-11-2010, 07:46 PM
mporeis na me voithiseiss genika pou mporw na kanw to xarti m....eimai teliws asxeti...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-11-2010, 07:58 PM
mporeis na me voithiseiss genika pou mporw na kanw to xarti m....eimai teliws asxeti...

αγαπητο νεο μελος
ακριβως πανω αριστερα στην σελιδα
γραφει Δωρεαν Ωροσκοπιο
πατας εκει
και σου βγαζει διαφορες εφαρμογες
θα πατησεις την εφαρμογη οι χαρτες μου
θα βαλεις λοιπον τα στοιχεια σου και θα δεις τον χαρτη σου
με μια μεγαλη αναλυση !

:nogrgl

tesoro2002
20-11-2010, 08:33 PM
Καλησπέρα σας. Αρκετά ενδιαφέρον το site. Eλπίζω να τα λέμε συχνά....

παλίρροια
20-11-2010, 10:32 PM
Καλησπέρα σας. Αρκετά ενδιαφέρον το site. Eλπίζω να τα λέμε συχνά....

:welcome:Καλή περιήγηση στο συναρπαστικό κόσμο της γνώσης....:bigsmile:

vanillia61
21-11-2010, 07:45 AM
Επιτέλους μπορώ να πω ένα γεια στην μεγαλη παρέα σας.Δυσκολευτηκα να βρω τον τροπο επικοινωνιας και δεν ξερω αν αυτο ειναι μονο δικο μου προβλημα.:bigsmile:

Μητσάκος
21-11-2010, 08:15 AM
Επιτέλους μπορώ να πω ένα γεια στην μεγαλη παρέα σας.Δυσκολευτηκα να βρω τον τροπο επικοινωνιας και δεν ξερω αν αυτο ειναι μονο δικο μου προβλημα.:bigsmile:
Καλώς ήρθες στη μεγαλύτερη και εγκυρότερη ελληνική αστρολογική κοινότητα :bigsmile:

(μην ανησυχείς, είμαστε πολλοί με προβλήματα επικοινωνίας -και όχι μόνο στο διαδίκτυο :cheesy: )

Λέλε 18
22-11-2010, 07:51 PM
Γειά σας. Είμαι η Λέλε 18 και είμαι καινούργια.Πρώτη φορά επικοινωνώ και είμαι στην προσπάθεια..Είμαι σύμβουλος αριθμολογίας και θέλω να αρχίσω μαθήματα αστρολογίας.Μου αρέσει η μελέτη και η συζήτηση.Περιμένω κατευθυντήριες ερωτήσεις και υποδείξεις σας,και μπορώ να απαντήσω και σε δικές σας.Ευχαριστώ.

kiaRRa
22-11-2010, 07:57 PM
Γειά σας. Είμαι η Λέλε 18 και είμαι καινούργια.Πρώτη φορά επικοινωνώ και είμαι στην προσπάθεια..Είμαι σύμβουλος αριθμολογίας και θέλω να αρχίσω μαθήματα αστρολογίας.Μου αρέσει η μελέτη και η συζήτηση.Περιμένω κατευθυντήριες ερωτήσεις και υποδείξεις σας,και μπορώ να απαντήσω και σε δικές σας.Ευχαριστώ.

Καλώς μας ήρθες!
Σίγουρα στην παρέα μας θα βρεις πολλά άρθρα για να ξεκινήσεις την μελέτη αλλά και συζητήσεις για να θέσεις και τις απορίες σου!:bigsmile:

Νερο
22-11-2010, 09:26 PM
ο κόσμος της αστρολογίας είναι "φανταστικός" διαβάζω 3 ώρες τώρα και δεν έχω δει καλύτερο site.

kiaRRa
22-11-2010, 09:35 PM
ο κόσμος της αστρολογίας είναι "φανταστικός" διαβάζω 3 ώρες τώρα και δεν έχω δει καλύτερο site.

Καλώς μας ήρθες!
Οι 3 ώρες ειναι μόνο η αρχη! Καλή μελέτη.:bigsmile:

elenisp1987
24-11-2010, 11:23 AM
paidia kalimera!!! kalimera stin pio omorfi parea!!!!!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
24-11-2010, 03:05 PM
paidia kalimera!!! kalimera stin pio omorfi parea!!!!!!!!!!!

καλως ηρθες στην παρεα μας λοιπον!
καλη συνεχεια να εχεις:bigsmile:


:nogrgl

scorpios34
24-11-2010, 03:19 PM
Καλησπέρα κι από 'μένα.Είμαι νέο μέλος και μια φίλη μου σύστησε το site.
Θέλω λίγο καιρό να προσαρμοστώ, αλλά μου φαίνεται ιδιαιτέρως εύκολο,
μιας και ο χώρος εδώ είναι πολύ φιλικός! :bigsmile:

παλίρροια
24-11-2010, 07:18 PM
Καλησπέρα κι από 'μένα.Είμαι νέο μέλος και μια φίλη μου σύστησε το site.
Θέλω λίγο καιρό να προσαρμοστώ, αλλά μου φαίνεται ιδιαιτέρως εύκολο,
μιας και ο χώρος εδώ είναι πολύ φιλικός! :bigsmile:

:welcome: :bigsmile: Καλή περιήγηση!!!:cheesy:

ΠΑΝΤΕΛΗΣ
24-11-2010, 11:10 PM
γεια
γεια

kiaRRa
24-11-2010, 11:11 PM
γεια
γεια

Γεια σου και γεια σου!

Καλώς μας ήρθες! :bigsmile:

ΛΕΟΝΤΙΟΣ
25-11-2010, 11:48 AM
Γεια σας.Με λένε Γιάννη και είμαι νέο μέλος.Έχω κι εγώ ένα ψώνιο με την αστρολογία.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-11-2010, 02:02 PM
Γεια σας.Με λένε Γιάννη και είμαι νέο μέλος.Έχω κι εγώ ένα ψώνιο με την αστρολογία.

καλωσηρθες ΛΕΟΝΤΙΕ :bigsmile:

καλη συνεχεια στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!

Ftoukaivgainw
25-11-2010, 09:13 PM
Γειά σας κι από εμένα :)

kiaRRa
25-11-2010, 09:19 PM
Γειά σας κι από εμένα :)

Καλώς μας ήρθες!!!:bigsmile:

artemis75
26-11-2010, 11:26 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

kiaRRa
26-11-2010, 12:02 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.:bigsmile:
Μην γράφεις όμως με κεφαλαία, είναι σαν να μας φωνάζεις.


Καλή εξερεύνηση!:bigsmile:

lenamak
26-11-2010, 12:05 PM
καλημερα σας ειμαι η ελενη...καινουργιο μελος και εγω...προσπαθω να μαθω λιγο το φορουμ.....

παλίρροια
26-11-2010, 12:25 PM
καλημερα σας ειμαι η ελενη...καινουργιο μελος και εγω...προσπαθω να μαθω λιγο το φορουμ.....

:welcome: Ελένη!!!! Θα μάθεις πολλά πράγματα!!!:cheesy:
Καλή περιήγηση!!:bigsmile:

rose71
28-11-2010, 10:30 AM
kαλημερα.ειμαι και εγω καινουρια εδω και επειδη δεν εχω εμπειρια στα φορουμ μπερδευομαι λιγο....λιγα πραγματα γνωριζω κι εγω και επειδη ειναι πλουσια η υλη και οι γνωσεις σας ειπα να μαθω κι εγω κατι απο σας...μια ερωτηση που θα ηθελα να κανω ειναι η εξης:ακουω για κρονιους η πλουτωνιους τυπους..τι ειναι αυτο και απο που προκυπτει?εγω τι τυπος ειμαι?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-11-2010, 11:29 AM
kαλημερα.ειμαι και εγω καινουρια εδω και επειδη δεν εχω εμπειρια στα φορουμ μπερδευομαι λιγο....λιγα πραγματα γνωριζω κι εγω και επειδη ειναι πλουσια η υλη και οι γνωσεις σας ειπα να μαθω κι εγω κατι απο σας...μια ερωτηση που θα ηθελα να κανω ειναι η εξης:ακουω για κρονιους η πλουτωνιους τυπους..τι ειναι αυτο και απο που προκυπτει?εγω τι τυπος ειμαι?

καλημερα και καλως ορισες στο :horoscope:
θα σου προτεινα να κανεις την πλοηγηση σου στο σαιτ
να διαβασεις μερικα αρθρα για να καταλαβεις ετσι για αρχη λιγα πραγματα
και να κανεις τον αστρολογικο σου χαρτη επισης
ειναι ακριβως πανω αριστερα εκει που λεει Δωρεαν Ωροσκοπιο
θα πατησεις πανω στην εφρμογη οι χαρτες μου
θα βαλεις τα στοιχεια σου να διαβασεις την αναλυση σου
καλο διαβασμα λοιπον

kamarado
28-11-2010, 04:07 PM
Καλησπερα κι απο εμενα, με λενε Ευγενια και ευχομαι να μαθω πολλα μαζι σας :embarrest

Κίρα
28-11-2010, 04:42 PM
γεια σας ! ειμαι και γω καινουριο μελος!καλως σας βρηκα!!

Κίρα
28-11-2010, 04:48 PM
παιδια μηπως ξερετε πως θα βρω σε ποιο ζωδιο εχω την ηρα???

dim88.
28-11-2010, 05:50 PM
Γεια σας!!
Σας βρήκα ψαχνοντας στο ιντερνετ για διαφορα αστρολογικα,και το site σας μου φαινεται πολυ καλο,εχω βρει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα!
Καλη συνεχεια!

whisperer
28-11-2010, 07:04 PM
Καλώς ήρθατε στο πιο ενημερωμένο και δραστήριο αστρολογικό site! :bigsmile:
Καλή περιήγηση σας εύχομαι! :bigsmile:

Κίρα....σε ότι αφορά την Ήρα που ρωτας αν κάνεις από το δωρέαν ωροσκόπιο (επάνω στη σελιδα μας) το γενέθλιο χάρτη σου βάζοντας τα προσωπικά σου στοιχεία, μπορείς εν συνεχεία στη δωρεάν γενέθλια ανάλυση να επιλέξεις να δεις και την θέση της Ήρας (Juno) :bigsmile:
.........όπως επίσης και πολλά πολλά ακόμα πραγματάκια....



Καλησπερα κι απο εμενα, με λενε Ευγενια και ευχομαι να μαθω πολλα μαζι σας :embarrest


γεια σας ! ειμαι και γω καινουριο μελος!καλως σας βρηκα!!


Γεια σας!!
Σας βρήκα ψαχνοντας στο ιντερνετ για διαφορα αστρολογικα,και το site σας μου φαινεται πολυ καλο,εχω βρει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα!
Καλη συνεχεια!

go19mar
29-11-2010, 08:34 AM
πολύ καλή ιστοσελίδα! αντε καλως σας βρήκα:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
29-11-2010, 09:01 AM
πολύ καλή ιστοσελίδα! αντε καλως σας βρήκα:bigsmile:

καλωσορισες στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!!

καλη συνεχεια σου ευχομαι!!:bigsmile:

maxbialistok
29-11-2010, 06:55 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ

Fotini Christodoulou
29-11-2010, 06:59 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ

Kαλησπέρα και καλωσήρθες στο :horoscope: