PDA

View Full Version : Απορίες για ανάγνωση προβλέψεων.



ERMIA
08-05-2009, 05:18 PM
Γεια σας ειμαι αρχαρια στην αστρολογια και οι ερωτησεις μου μαλλον αστειες.
1.Ειμαι Αιγοκαιρως και ο ηλιος μου στον 3 οικο με ωροσκοπο ζυγο. Στις γενικες προβλεψεις π.χ. για οικονομικα θα βλεπω πλανητες στον υδροχοο η στον σκορπιο που
ειναι στον 2 οικο μου?

2.Ειμαι στην 0,11 μοιρα του Αιγωκερου και ο πλουτωνας μου δωσε καταλαβα !!!!!!!
τον περασμενο χρονο .Θα ηθελα να μαθω και την σημασια της καθε μοιρας στα ζωδια

ευχαριστω για οποιον μπει στον κοπο να απαντησει.

Μητσάκος
08-05-2009, 05:33 PM
Γεια σας ειμαι αρχαρια στην αστρολογια και οι ερωτησεις μου μαλλον αστειες.
1.Ειμαι Αιγοκαιρως και ο ηλιος μου στον 3 οικο με ωροσκοπο ζυγο. Στις γενικες προβλεψεις π.χ. για οικονομικα θα βλεπω πλανητες στον υδροχοο η στον σκορπιο που
ειναι στον 2 οικο μου?

2.Ειμαι στην 0,11 μοιρα του Αιγωκερου και ο πλουτωνας μου δωσε καταλαβα !!!!!!!
τον περασμενο χρονο .Θα ηθελα να μαθω και την σημασια της καθε μοιρας στα ζωδια

ευχαριστω για οποιον μπει στον κοπο να απαντησει.
1. Δεν υπάρχουν αστείες ερωτήσεις.
2. Στις γενικές προβλέψεις, μπορείς να κοιτάς τον Αιγόκερω και σίγουρα τον Ζυγό (με βάση αυτόν, κοιτάς και τα οικονομικά, αφού ο 2ος ηλιακός Οίκος του Ζυγού αντιστοιχεί στο ζώδιο του Σκορπιού
3. Αυτό το είδες; Αστρολογία για όλους - View Single Post - Το Νέο υπολογιστικό αστρολογικό μας πρόγραμμα! (http://www.myhoroscope.gr/83251-post3.html)
4. Η ερμηνείες των μοιρών των ζωδίων είναι υποκειμενικές, πολλές και διαφορετικές μεταξύ τους, έχουν μεταφυσική χροιά και εν τέλει αποτελούν ...τεταρτεύον πεδίο ανάλυσης. Ξεκίνα με κάτι πιο πρακτικό.:bigsmile:

ERMIA
08-05-2009, 06:16 PM
Ευχαριστω, θελω πολυ μελετη και βιαζομαι να μαθω.Τρελενομαι οταν ακουνε για αστρολογια να
ρωτανε μονο αισθηματικα και οικονομικα και δεν ψαχνουν πως δουλευει αυτη η επιστημη που σου
φερνει το συμπαν στα χερια σου.
Ο ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ γαληνευει ψυχες.

kalliopi41070
31-05-2009, 10:59 PM
εχω γεννηθει στις 23.30 στις 21 ιουνιου με οροσκοπο Ιχθεις .Ποιο ζωδιο διαβαζω ,ΔΥΔΥΜΟ ,ΚΑΡΚΙΝΟ η ΙΧΘΥΣ