PDA

View Full Version : ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ



lina3
04-12-2008, 04:12 PM
:unsure:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΟΡΟΣΚΟΠΟ ΛΕΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 19/5/1976 ΚΑΙ ΩΡΑ 12: 35 ΣΤΟ WEIDEN ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ Ο ΟΡΟΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ?ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ.ΓΙΑΤΙ?

Δείμων
05-12-2008, 01:31 AM
Λίνα καλησπέρα, σύμφωνα με την ώρα που μας δώσατε ο Ωροσκόπος σας είναι ο Λέων αλλά στη απώτερη άκρη του. Εάν έχετε γεννηθεί μόλις ένα λεπτό μετά, ο Ωροσκόπος σας είναι στην Παρθένο. Σε περιπτώσεις αμφιβολίας ένας επαγγελματίας αστρολόγος μπορεί να μελετήσει ανάστροφα τον χάρτη σας και σύμφωνα με σημαντικά γεγονότα στη ζωή σας να καθορίσει την θέση του επακριβώς. Σε κάθε περίπτωση όμως, η παρουσία του στο μεταίχμιο Λέοντος - Παρθένου επιβάλλει να συμβουλευόμαστε και τα δύο ζώδια γιατί υπάρχουν επηρρεασμοί.

lina3
05-12-2008, 02:36 PM
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΠΙΡΕΑΖΟΝΤΑΙ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ?ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ.

Τίνα Ζαχαριάδου
07-12-2008, 12:15 AM
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΠΙΡΕΑΖΟΝΤΑΙ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ?ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ.



Oσο αναφορα τις σχεσεις σου θα κοιτας τον γενεθλιο 5ο οικο που ειναι τα ερωτικα μας ( και οχι μονο τα ερωτικα), τον 7ο οικο που ειναι οι σχεσεις μας και ο γαμος μας και για τα επαγγελματικα σου τον 6ο οικο που ειναι η εργασια η καθημερινη και τον 10ο οικο που δειχνει την καριερα και την κοινωνικη μας καταξιωση. Επισης κοιτα και τον 2ο οικο που ειναι το προσωπικο μας πορτοφολι.Δες ποιοι ειναι οι κυβερνητες των οικων αυτων, που πηγαινουν και τι οψεις κανουν, επισης σημαντικο εινα να δεις που βρισκεται η Αφροδιτη σου και τι οψεις κανει.Μολις βρεις ολα αυτα ψαξε τι διελευσεις, τι σου πιανουν οι διελαυνοντες πλανητες απο οικο και γενεθλιους πλανητες. Ελπιζω να σε βοηθησα και οχι να σε μπερδεψα περισσοτερο.:icon_confused:

lina3
08-12-2008, 03:01 PM
SAS EYXARISTO POLY.