PDA

View Full Version : ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ !!!



STEFFANELO
28-03-2005, 06:45 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΙΣ 28/2/1979 ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΖΩΗΣ.
ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΑΣΤΡΑ .ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΡΡΙΨΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ( ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ ) .

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

STEFFANELO
29-03-2005, 06:43 AM
ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΕΠΑΡΚΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΙΣ 28/2/1979 ΚΑΙ ΩΡΑ 23:30 ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ .(ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΖΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ )
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΜΟΥ,ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΤΕ ΑΠΟΡΡΙΨΕΙ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ (ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ) .
ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΒΛΕΠΕΤΕ !
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ,.

Λίλιαν Σίμου
30-03-2005, 01:52 AM
Αγαπητή stefanello

Δεν μπορώ να σας πω για κάποιον που δεν έχω τα στοιχεία. Για σας, εκείνο που φαίνεται με μία γενική ματιά πάνω στο ετήσιο ωροσκόπιό σας, είναι πως ενδιαφέρεστε ιδιαίτερα για μία σχέση και μάλιστα περισσότερο για κάτι νέο που θα σας ανανεώσει. Κάνετε υπομονή, καθώς περνάτε μία περίοδο με πολλές αλλαγές, και μέσα σε αυτές, θα είναι μία μεγάλη διαφοροποίηση που θα υποστείτε στην προσωπική σας έκφραση. Θα θέλετε να αλλάξετε και να δείτε τα πάντα με νέο πρίσμα.
Αυτό που απαιτείται πριν προχωρήσετε σε αποφάσεις αισθηματικής φύσης, είναι να κατανοήσετε τις παραλείψεις ή τα λάθη του χθες και να αναγνωρίσετε τις ανάγκες για να χτίσετε μία σωστή σχέση στο μέλλον. Αν δεν κάνετε αυτή την μελέτη μέσα σας, δεν θα έχετε πολλές πιθανότητες επιτυχίας σε κάθε περίπτωση που θα φανεί. Έχετε την τάση να είστε πολύ ροματνική κι ιδεαλίστρια φέτος, προσγειωθείτε λίγο, γιατί ενώ μπορείτε να κάνετε μία σχέση, κινδυνεύετε να μην την έχετε σταθερή. Σ' αυτό συντελεί στο οτι αλλάζετε με απρόοπτες εξελίξεις και στο ότι είσαι πολύ ονειροπόλα.
Έχετε πολλές ενδείξεις στο χάρτη που φέρνουν άτομα κοντά σας, θα αρέσετε και θα είστε ελκτική. Κινδυνεύετε όμως να επαναλάβετε λάθη του χθες, γι' αυτό πάνω απ' όλα η ενδοσκόπηση που σας ανέφερα πρέπει να προηγηθεί οποιασδήποτε σχέσης.

φιλικά
Λίλιαν Σίμου

STEFFANELO
30-03-2005, 06:39 AM
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ !!!