PDA

View Full Version : Κατι συμβαινει...



mania
28-03-2005, 10:28 AM
Καλη σας μερα!
... Και ενω, η αισθηματικη μου ζωη εδω και αρκετο καιρο ειχε πραγματικα αποτελματωθει, θα μπορουσε να πει κανεις οτι διαγω βιο οσιομαρτυρα(..!)εμφανιζοντα προτασεις απ το πουθενα οχι αποδεδειγμενα αξιολογες,εντουτοις με αφυπνιζουν απ το "ληθαργο".Ειμαι γεννημενη 30/7/78 ωρα..02.20πμ Αθηνα.Αναρωτιεμαι αν..αυτο το διαστημα ειναι ευνοϊκο για τα αισθηματικα μου και αν ναι ποσο θα διαρκεσει,ή... μηπως ο ποσειδωνας και ο ουρανος μου παιζουν κανενα παιχνιδακι με σκοπο να με προσγειωσουν ανωμαλα...? Γιατι στη συγκεκριμενη φαση ενδιαφερομαι για εναν τοξοτη και παρολο που εχουμε καλες προδιαγραφες ...κατι δεν μου παει...
Ο,τι μπορειτε να μου πειτε διαφωτιστικο...ειναι καλοδεχουμενο!
Με εκτιμηση
Μανια.

Λίλιαν Σίμου
30-03-2005, 01:22 AM
Αγαπητή mania

Κάποιος με τα στοιχεία του Τοξότη, θεωρητικά θα σας ταίριαζε, αλλά αυτό όπως καταλαβαίνετε δεν είναι μία πλήρης διερεύνηση μίας συναστρίας. Αλλά αν κάτι σας λέει να κρατηθείτε, ακούστε την εσωτερική σας φωνή. Είναι πάντα καλός σύμβουλος!
Αυτή τη περίοδο και για αρκετό χρονικό διάστημα, έχετε ένα μαγνητισμό στο κοινωνικό σας περιβάλλον κι ενδεχόμενα είναι ένα από τα ερεθίσματα που φέρνουν στη ζωή σας άτομα με ενδιαφέρον για σας. Το αν πρέπει ή όχι να προχωρήσετε, αυτό αφορά την έρευνα που θα κάνετε για την κάθε περίπτωση ξεχωριστά. Η εποχή ευνοεί να έρθει και κάτι σημαντικό, αλλά θα σας συνιστούσα να μη βιαστείτε να πάρετε αποφάσεις. Περισσότερο ψάξτε τις προοπτικές, πριν προχωρήσετε. Αφήστε να κυλήσει λίγος χρόνος.

φιλικά
Λίλιαν Σίμου