PDA

View Full Version : αφροδιτη κρονος



astria1969
09-08-2008, 10:34 AM
Ο γενεθλιος κρονος στον 1ο μου(κριο) κανει τριγωνο με την Αφροδιτη τρανς στις τελευταιες μοιρεςστον 5ο (παρθενος) και η γενεθλια Αφροδιτη μου στον 7ο (σκορπιο) κανει εξαγωνο με Κρονο τρανς στον 6ο (παρθενο), τι μας λεει αυτο?
επισης η σεληνη μου στον 12ο ιχθεις κανει αντιθεση με Κρονο τρανς στον 6ο παρθενο, αυτο με ανησυχει λιγακι, βγαζει κατι αλλο εκτος απο θεματα υγειας?????????????????

ευχαριστω

Μητσάκος
09-08-2008, 11:44 AM
Ο γενεθλιος κρονος στον 1ο μου(κριο) κανει τριγωνο με την Αφροδιτη τρανς στις τελευταιες μοιρεςστον 5ο (παρθενος) και η γενεθλια Αφροδιτη μου στον 7ο (σκορπιο) κανει εξαγωνο με Κρονο τρανς στον 6ο (παρθενο), τι μας λεει αυτο?
επισης η σεληνη μου στον 12ο ιχθεις κανει αντιθεση με Κρονο τρανς στον 6ο παρθενο, αυτο με ανησυχει λιγακι, βγαζει κατι αλλο εκτος απο θεματα υγειας?????????????????

ευχαριστω

Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά εδώ: http://www.myhoroscope.gr/transits.php :bigsmile:

astria1969
09-08-2008, 01:16 PM
σ ευχαριστω πολυ, δεν την ηξερα αυτη την δυνατοτητα, αλλα δεν τα εξηγει ολα, και αυτη η αντθεση με ανησυχει, μιας και επαιξε θεμα υγειας τους περασμενους μηνες και τωρα βλεπω και μια συνοδο αρη τρανς με πλουτωνα ναταλ στον 6 μου, παρθενος.
επισης ενα τριγωνακι χειρωνα ναταλ στον 12ο μου κριο με την αφρο στις τελευταιες μοιρες του 5ου μου, τι μπορει να βγαλει??????????????????
ευχαριστω