PDA

View Full Version : Σας ευχαριστούμε!



ScP
06-03-2005, 11:18 PM
Δεν έχουν ακόμα ολοκληρωθεί 4 μήνες από την πρώτη εγγραφή μέλους στο site και τα forums του Horoscope.gr. To πρώτο μέλος που έκανε επίσημη εγγραφή ήμουν εγώ.
Στην ουσία οι πρώτες 25 ημέρες ήταν ημέρες δοκιμών και θα έλεγα δεν προσμετρώνται. Δεν ήμασταν ακόμα λειτουργικό site και μερικοί φίλοι έκαναν εγγραφές απλώς για δοκιμή.

Από το σημείο εκείνο και μετέπειτα χωρίς καμία διαφήμιση, χωρίς καμία προβολή, χωρίς κανέναν χορηγό αλλά μόνο με τη δική σας συμμετοχή φτάσαμε σήμερα, Κυριακή 6 Μαρτίου τα 1000 και 1 εγγεγραμμένα μέλη.
Ας μην "ευλογήσουμε τα γένια μας" και αρχίσουμε να σας προβάλλουμε τα στατιστικά μας και τα ρεκόρ επισκεψιμότητας χρηστών που για τους λόγους τους δεν κάνουν εγγραφή. Ας παραμείνουμε σεμνοί και ταπεινοί, φίλοι της γνώσης και της Αστρολογίας μακριά από επάρσεις που δεν αρμόζουν στην ιδιοσυγκρασία μας.

Επιτρέψτε μου με αισθήματα συγκίνησης να εκφράσω τις ευχαριστίες μου από καρδιάς
στους συνεργάτες μου Αστρολόγους για την άμεση ανταπόκριση στις απορίες σας και στα θέματα που σας απασχολούν,
στην Ομάδα σύνταξης για τον συνεχή εμπλουτισμό με αρθογραφία εξειδικευμένη και μη,
στους εξωτερικούς συνεργάτες του Horoscope -κυρίως από το εξωτερικό- που χωρίς κόμπλεξ και χωρίς καμία άρνηση διαθέτουν τα κείμενά τους για μετάφραση στην Ελληνική γλώσσα,
όλους τους ανθρώπους που δεν κρύβουν ή δεν πουλάνε τη γνώση άλλα απλόχερα μας την χαρίζουν χωρίς μικροψυχία,
στους Διαχειριστές που σπατάλησαν και συνεχίζουν να σπαταλούν μαζί μου άπειρες εργατώρες για το τεχνικό και το αισθητικό αποτέλεσμα (ιδιαιτέρως στον φίλο μου Μηνά),
στους Συντονιστές των φόρουμς που ανιδιοτελώς προσφέρουν και κρατάνε με απόλυτη ευγένεια τις ισορροπίες...
μα περισσότερο απ' όλους τους προαναφερόμενους ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤIΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΕΛΗ του Horoscope που το κρατήσατε και το κρατάτε ζωντανό και γίνατε αρωγοί μοιραζόμενοι μαζί μας το όνειρο της επιτυχίας.

Το Horoscope είναι δικό σας. Εσείς το χτίσατε και συνεχίζετε να το χτίζετε καθημερινώς λιθαράκι λιθαράκι. Και τα θεμέλια που βάλατε όπως διαπιστώνουμε είναι υγιέστατα!

Σας Ε-Υ-Χ-Α-Ρ-Ι-Σ-Τ-Ω.
Να είστε καλά!

lena
06-03-2005, 11:43 PM
1000 και 1 μέλη! Συγχαρητήρια και μπράβο σε όλους όσοι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, συνέβαλαν και συνεχίζουν να συμβάλλουν στην πραγματοποίηση του ονείρου. Πάνω από όλα, όμως, ένα μεγάλο μπράβο στον εμπνευστή και ιδιοκτήτη του Horoscope που τόλμησε να ονειρευτεί.

Και αφού δεν ταιριάζει πια η ευχή "να τα χιλιάσουμε", εύχομαι σύντομα να έρθει και η επόμενη, και η επόμενη κ.λπ. χιλιάδα μελών!

gdimop
07-03-2005, 10:46 AM
Εμείς σας ευχαριστούμε για το ατελειώτο της προσπάθειας και την ειλικρίνεια που σας διακατέχει. Προσωπικά, από την πρώτη μέρα της εγγραφής μου αισθάνομαι μέσα στο χώρο σαν να βρίσκομαι στο σπίτι μου και ότι είναι και δικός μου.

Πάντα επιτυχίες!

fillenia
07-03-2005, 07:34 PM
Μέρα με τη μέρα μετρούσαμε τα μέλη να αυξάνονται και να πληθύνονται.
Μέρα τη μέρα πλησίαζαν την πρώτη χιλιάδα.
Συγχαρητήρια!!!
Από τη μέχρι σήμερα δραστηριότητά σας μπορώ να πω, κι ας φαίνεται "τραβηγμένο" πως προσεγγίζετε περισσότερο προς την "ανιδιοτελή" προσφορά γνώσης.

Καλή συνέχεια

Φυλλένια

wind
08-03-2005, 12:36 AM
1000+1 μέλη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μπράβο σ' εσάς και όχι σ' εμας. Εμείς πρέπει να σας ευχαριστήσουμε για τις ατελείωτες ώρες ανιδιοτελούς δουλειάς που προσφέρετε για να μπορούμε εμείς να χανόμαστε με τις ώρες μέσα στο site μας. Κάνετε πράγματι μία καταπληκτική δουλειά και σας ευχαριστούμε θερμά.Εύχομαι να είστε όλοι πάντα καλά, το ίδιο κεφάτοι, για να γιορτάσουμε μαζί σύντομα καινούριες νίκες. Και στο εκατομμυριοστό μέλος!
Με όλη μου την εκτήμηση και αγαπη,
Wind

madcat
08-03-2005, 03:17 PM
Σας ευχαριστούμε για τις γνώσεις που μοιράζεστε μαζί μας!
Σας ευχαριστούμε για το ήθος και το επίπεδο της σελίδας!
Σας ευχαριστώ που μ'αφήνετε να πάρω λίγο απο την σοφία σας!

Καλή και δημιουργική συνέχεια!!
Να είστε καλά παιδιά!! :flowers1:

ginaki_s
09-03-2005, 11:21 AM
Συγχαρητήρια και σε ανώτερα.
Να είστε καλά και να δουλεύετε με την ίδια διακριτικότητα προσφέροντας και σε εμάς τα μέλη σας και γενικότερα στον Ελληνικό χώρο γνώση και συμβουλές.

vickynaf2004
12-04-2005, 07:16 PM
Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να συγχαρώ τους δημιουργούς της σελίδας γιατί πρόκειται πραγματικά για μια έγκυρη και αξιόπιστη σελίδα σε θέματα αστρολογίας και όχι μόνο. Έχω ψάξει αρκετά στο διαδίκτυο αλλά δεν έχω βρεί πιο ποιοτική σελίδα στο αντιείμενο αυτό.Μπράβο παιδιά συνεχίστε την καλή δουλειά.

jennoula
13-04-2005, 01:05 PM
...και απο εμένα πολλά μπράβο και συγχαρητήρια για το site! ελπίζω και εύχομαι μέρα με την ημέρα να αυξάνονται τα μέλη όλο και περισσότερο και να συνεχίσετε να μας ενημερώνετε με τα τόσο ενδιαφέροντα άρθρα σας!

DESTINATIONX
13-04-2005, 05:03 PM
Για καλή μου τύχη :) ανακάλυψα το site σας και ειλικρινά έχω ξετρελαθεί!
Υπάρχει ροή στις απαντήσεις και πολλά θέματα είτε απλά ή για προχωρημένους στην αστρολογία.Με λίγα λόγια είναι ένα πολύ ζωντανό site που διαρκώς ανανεώνει την ύλη του.
Ευχαριστούμε για την προσπάθεια που κάνετε και για την αγάπη που έχετε για την αστρολογία!

Maroulita
27-02-2007, 03:43 PM
Δεν έχουν ακόμα ολοκληρωθεί 4 μήνες από την πρώτη εγγραφή μέλους στο site και τα forums του Horoscope.gr. To πρώτο μέλος που έκανε επίσημη εγγραφή ήμουν εγώ.
Στην ουσία οι πρώτες 15 ημέρες ήταν ημέρες δοκιμών και θα έλεγα δεν προσμετρώνται. Δεν ήμασταν ακόμα λειτουργικό site και μερικοί φίλοι έκαναν εγγραφές απλώς για δοκιμή.

Από το σημείο εκείνο και μετέπειτα χωρίς καμία διαφήμιση, χωρίς καμία προβολή, χωρίς κανέναν χορηγό αλλά μόνο με τη δική σας συμμετοχή φτάσαμε σήμερα, Κυριακή 6 Μαρτίου τα 1000 και 1 εγγεγραμμένα μέλη.


πέρασαν 23 μήνες από τότε που ο Σωκράτης έγραψε τα παραπάνω. Δεν θεωρούμε σκόπιμο να ανοίξουμε νέο θέμα συζητησης διότι για το myHoroscope οι ευχές είναι πραγματοποιήσιμες και τετριμμένες…
και τα εκατοστίσαμε… και τα χιλιάσαμε… και τα δεκαχιλιάσαμε…!! Σήμερα γράφτηκε το δεκάκις χιλιοστό πρώτο μέλος μας!

Τι θα μας ευχηθούμε από δω και πέρα;

Ακόμη περισσότερη επιτυχία και απήχηση…
Ακόμη περισσότερη ενημέρωση για τα αστρολογικά δρώμενα…
Ακόμη περισσότερα αξιόλογα κείμενα και εφαρμογές…
Ακόμη περισσότερο κέφι και δημιουργικότητα…
Ακόμη περισσότερη συμμετοχή!


Σας ευχαριστούμε πολύ για την τιμή που μας κάνετε να μας επισκέπτεστε κάθε μέρα και που μένετε μαζί μας!!


Όλη η Ομάδα των Editors :bigsmile:

*Astropeleki*
27-02-2007, 05:25 PM
Να ευχηθώ να τα εικοσαχιλιάσουμε;;;;; :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: Ε να το ευχηθώ! Γιατί να μην το κάνω άλλωστε! Δεν είναι άδυνατον να συμβεί :toung:

¶ντε και στις 20.000 μέλη! Η επιτυχία είναι δεδομένη :clapping: : :banana :nana1: :nana:

Ζωή και Ζώδια
27-02-2007, 08:09 PM
¶ντε, να ...εικοσαχιλιάσουν :clapping:

Από την πλευρά μας, να σας ευχαριστήσουμε όλους για τον αγώνα που δίνετε για να έχουμε οι υπόλοιποι την δυνατότητα στην ενημέρωση και στην ψυχαγωγία Verneigung

Ας μην φανεί σε κάποιους υπερβολική η χρήση της λέξης αγώνας. Θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε και πιο πλούσιες ή κολακευτικές εκφράσεις, το ήθος της ομάδας σας όμως μας αποτρέπει. Ούτως ή άλλως όμως κάποια πράγματα δύσκολα εκφράζονται, εσείς το ξέρετε καλύτερα.

ΥΓ: Διαβάστε όλοι σας το άρθρο για το "μάτιασμα", θα σας χρειαστεί :laugh:

Dell Piero
27-02-2007, 08:21 PM
ΥΓ: Διαβάστε όλοι σας το άρθρο για το "μάτιασμα", θα σας χρειαστεί :laugh:

Τώρα που το λες είναι αργά για κάποιους :toung:
Προς γνώση και συμμόρφωση για να διαβάζουν όλα τα άρθρα και όχι να θέτουν εαυτόν στην υπηρεσία της "ρημάδας" :embarrest

Καλές και περισσότερες επιτυχίες παιδιά! Όσο για το τσούξιμο υπάρχουν ειδικές αλοιφές στο εμπόριο.

Υ.Γ. Συμβουλή χωρίς χρέωση!!! Αποφεύγετε τα κόκκινα χρώματα στα φόρουμς. Ομοιάζουν με chat dating astroΚΛΟΥΜΠΣ

Λίλιαν Σίμου
27-02-2007, 09:26 PM
Πολλές ευχές κι από εμένα, για ένα φόρουμ που ξεκίνησε με μεράκι για την αστρολογία και αγάπη για να προσεγγίσει κάθε αναγνώστη κι αναζητητή (έμπειρο ή άπειρο), χωρίς διακρίσεις και μεγάλα λόγια, αλλά μόνο πράξεις.

Πιστεύω αυτό αρέσει στους αναγνώστες, που έχουν το ένστικτο να ξεχωρίζουν.

Με εκτίμηση στον δημιουργό του, που το οραματίστηκε, το έστησε και το προόδευσε, με κόπο και κόστος μεγάλο.:clapping:

laziali
28-02-2007, 10:34 AM
Πολλά συγχαρητήρια στον δημιουργό του myhorosope και σε όλη την ομάδα που δουλεύει εθελόντικα και έχει φτάσει το σάιτ να ξεχωρίζει μακράν από τα όμοιά του σε αντικείμενο! Γιατί σε περιεχόμενο, ύλη και εμφάνιση όλοι οι υπόλοιποι βγαίνουν εκτός συναγωνισμού!
Είστε οι καλύτεροι και αυτό φαίνεται!

Σας ευχαριστώ προσωπικά για τις γνώσεις που μπορώ να λάβω μέσα από τις καταπληκτικές εργασίες σας και εύχομαι να τα εκαταστήσετε ... σε χιλιάδες πλέον!!!!!!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Μην με πείτε υπερβολική.... τα πάντα είναι δυνατά, πόσο μάλλον για το myhoroscope που είναι σάιτ επιτυχιών! :bigsmile: :bigsmile:

kiaRRa
28-02-2007, 10:50 AM
Tα δεκαχιλιάσαμε χάρη στο όνειρο του δημιουργού του πιο επιτυχημένου αστρολογικού χώρου στην Ελλάδα και στην σκληρή δουλέια όλων των συμμετεχόντων!!:clapping: :clapping: :clapping:


Βάζουμε πλώρη για μεγαλύτερους στόχους που όλοι μαζί θα τους πετύχουμε!!!Verneigung Verneigung

Τελικά ο κόσμος έχει καλό και αξιόπιστο ένστικτο και γι'αυτό εμπιστεύεται το :horoscope:

Να τα εκατονταχιλιάσουμεεεεεεεε εεεε :respect:

magikadespell
28-02-2007, 10:54 AM
Συγχαρητήρια σε όλη την σπουδαία δημιουργική ομάδα του site και στον ιδιοκτήτη του για την επιτυχία αυτής της σημαντικής προσπάθειας.:bigsmile:

Τις θερμότερες ευχές μου για συνεχόμενες επιτυχίες και καλή δύναμη για τη συνέχεια σε όλους σας:bigsmile:

Fotini Christodoulou
28-02-2007, 12:03 PM
Με το καλό και στις 50'000 μέλη!:nuts:


Τελικά ο κόσμος έχει καλό και αξιόπιστο ένστικτο και γι'αυτό εμπιστεύεται το :horoscope:
Συμφωνώ απολύτως!

Καλή δύναμη σε όλη την ομάδα και απο μένα -και μιλώντας σαν μέλος -ένα ευχαριστώ για όλες τις γνώσεις που έχω αποκομίσει απο αυτό το αγαπημένο σάιτ!:love:

ioni
28-02-2007, 06:43 PM
ότι αξίζει συνεχίζει
και αξίζετε όλοι σας γιατί αγαπάτε αυτό που κάνετε
για μένα είναι το διάλειμα απο τα προβλήματα της ημέρας
καλή συνέχεια

Alien
04-03-2007, 03:51 PM
Όλα έχουν μια αλληλουχία μέσα στο σύμπαν. Ουδέποτε η προχειρότητα, η αντιγραφή ή η λογοκλοπή επιβραβεύτηκαν. Μας προσφέρετε ένα μοναδικό χώρο τον οποίον εμπλουτίζετε συνεχώς και είιναι φυσικό επόμενο να τον προτιμούν οι επισκέπτες και να τον τιμούν.
Πολλές και καλές συνεχείς επιτυχίες στην αδιάκοπη προσπάθεια!

Alien1
04-03-2007, 07:40 PM
Όλα έχουν μια αλληλουχία μέσα στο σύμπαν. Ουδέποτε η προχειρότητα, η αντιγραφή ή η λογοκλοπή επιβραβεύτηκαν. Μας προσφέρετε ένα μοναδικό χώρο τον οποίον εμπλουτίζετε συνεχώς και είιναι φυσικό επόμενο να τον προτιμούν οι επισκέπτες και να τον τιμούν.
Πολλές και καλές συνεχείς επιτυχίες στην αδιάκοπη προσπάθεια!

OFFTOPIC
Και εσυ εχεις ψευδωνυμο σε Αlien και εισαι σκορπιος
Mπερδευτικα για μια στιγμη

Αυτο θα πει συμπτωση !!!!
:nuts: