PDA

View Full Version : Εντοπισμός της ¨έλξης¨!!!



mink
12-05-2008, 12:59 PM
καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα, θέλω να κάνω μια ερω΄τηση ειδικού και γενικού τύπου για όποιον μπορεί να ξέρει, γιατι οι γνώσεισ μου δεν βοηθάνε αρκετά...Λοιπον, σε μια συναστρία (γυναίκα 17-6-77, 12.00πμ) και (άντρα 25-9-67, 13.30 μμ) βλέπω μια πολύ ισχυρή έλξη που όμως δε μπορώ να εξηγήσω, πέρα από τα ζώδια που είναι αρμονικά.Ποιά νομίοζεται ότι είναι τα ισχυρές τις όψεις(καλέσ ή κακές)

ευχαριστώ θερμά

cancerian
12-05-2008, 04:57 PM
καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα, θέλω να κάνω μια ερω΄τηση ειδικού και γενικού τύπου για όποιον μπορεί να ξέρει, γιατι οι γνώσεισ μου δεν βοηθάνε αρκετά...Λοιπον, σε μια συναστρία (γυναίκα 17-6-77, 12.00πμ) και (άντρα 25-9-67, 13.30 μμ) βλέπω μια πολύ ισχυρή έλξη που όμως δε μπορώ να εξηγήσω, πέρα από τα ζώδια που είναι αρμονικά.Ποιά νομίοζεται ότι είναι τα ισχυρές τις όψεις(καλέσ ή κακές)

ευχαριστώ θερμά

Βαριεμαι να σου πω ολες τις οψεις ,
αλλα με λιγα λογια και απο οτι ειδα υπαρχει μια ιδιαιτερη χημεια μεταξυ σας.
Πρεπει να εισαστε και καιρο μαζι ! η λεξη που θα μπορουσε να εκφρασει την σχεση σας θα μπορουσε να ειναι η λεξη "σταθερος"
αυτα με τα λιγα που ειδα !!!!!!! :love:

black moon
12-05-2008, 06:35 PM
Όπως είπε ο Cancerian oι όψεις που δείχνουν έλξη είναι πολλές.Χαρακτηριστικά θα αναφέρω μερικές.Ας υποθέσουμε οτι η γυναίκα ειναι Α και ο άντρας Β.

Ο Ηλιος του Α σε εξάγωνο με Λιλίθ,Αφροδίτη
Η Σελήνη του Α σε εξάγωνο Αφροδίτη
Ό ¶ρης του Β σε σύνοδο με Ποσειδώνα του Α και εξάγωνο με τον Πλουτωνα του.
Η Λιλίθ του Α σε τρίγωνο με τον Ήλιο του Β.
Ο Ηλιος του Α σε εξάγωνο με τον Β.Δ.,Κρόνο του Β και σε σύνοδο με το Vx του B ΚΑΙ Κρόνος τρίγωνο Κρόνος(καρμίκή σχέση)
Amor A τρίγωνο με ¶ρη Β.
Eros B σύνοδος με Σελήνη + Ηλιο Α.
Eros Α στον Ωρ. του Β.
Orcus A σε σύνοδο με Σεληνη Β στον 7ο.
Τo DC του Β σε σύνοδο ακριβείας με την Σελήνη του Α(αυτό δείχνει και σταθερότητα και προοπτική).
Η Λιλίθ του Β πέφτει στον 8ο του Α.
Η Λιλίθ του Α πέφτει στον 5ο του Β.
Ο Ουρανός και Πλούτωνας του Β πέφτει στον 1ο του Α.

ΜΟΝΟ ΜΗ ρωτήσεις τι σημαίνουν όλα αυτά......:nuts:

mink
13-05-2008, 10:52 AM
...όχι βέβαια, θα τα βρώ μόνη μου, να μάθω και εγώ κάτι, αλλά ευχαριστώ θερμά και τους δύο.Μου έκανε εντύπωση ¨ πρέπει να είστε καιρό μαζί¨ , μου άρεσε γιατί μετράμε μόνο ένα μήνα, άρα αμ το ανάγω σε τύπο πρόβλεψησ τα πράγματα θα είναι θετικά....Α!ερωτική έλξη , δείχνουν οι λίλιθ??