PDA

View Full Version : Παρθένος vs παρθένος (διλλημμα...)



stabie
17-04-2008, 08:42 AM
Παιδιά μια φίλη μου είναι ανάμεσα σε δύο παρθένους και εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί παρθένος μου την έκανε και δεν θέλω να είμαι υποκειμενική και αρνητική...
Τους έχει γνωρίσει μέσω ίντερνετ ο ένας κοντά στην ηλικία της και ο άλλος πιο μεγάλος, ο πρώτος την κάνει να γελάει και της αρέσει εμφανισιακα ο άλλος την εξιτάρει εγκεφαλικά...
Δεν ξέρει με ποιον να βγει και τι να κάνει τελικά...η κοπέλα Δίδυμος(μα γιατί μας κυνηγάει αυτό το ζώδιο??????:cry:)

τι να της πω? με τι κριτήριο να διαλέξει?

(χτες βλέπαμε SINGLES και κάνοντας συνειρμό είχαμε σκάσει στα γέλια...:laugh::laugh::laugh:)

sagimoon
17-04-2008, 10:14 AM
Να πάρει τα στοιχεία τους και να κάνει μελέτη επί χάρτου στις συναστρίες.
Αν κάποιος της ρίχνει ΔΙΑ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ αυτόν να διαλέξει, χεχε:laugh:

spiman
17-04-2008, 11:05 AM
Εγώ λέω να τους παρατήσει και τους δυό και να ψάξει για κανένα ζυγό με ωροσκόπο ζυγό. Απ τους παρθένους μακρυά όσο πιό πολύ τόσο το καλύτερο. [ μου έχουν κάψει την γούνα πολύ μα παρα πολύ άσχημα ].

maria-zoi
17-04-2008, 11:59 AM
μπα δεν το ήξερα ότι έχουμε κάνει τόσο κακό ? :toung:

Παρθένοι ενωθείτε ως συνήθως μας κατηγορούν :cry:

BlackOrWhat
17-04-2008, 12:04 PM
μπα δεν το ήξερα ότι έχουμε κάνει τόσο κακό ? :toung:

Παρθένοι ενωθείτε ως συνήθως μας κατηγορούν :cry:

Λές να είναι συμπτωματικο???!!:unsure::toung::toung :

zeta1987
17-04-2008, 12:06 PM
Ας μην γενικεύουμε.Πιστεύω ότι όταν είσαι σε ένα δίλλημα ανάμεσα σε δύο άντρες και στο μέν σου αρέσει το ένα και στον δε σου αρέσει το άλλο,τότε δεν θέλεις κανέναν πραγματικά.Πρέπει να βρεί έναν που να της τα καλύπτει όλα.Γιατί αν νιώθει μισά αυτά που δίνει,θα χάσει άδικα τον χρόνο της.:weird:

maria-zoi
17-04-2008, 12:08 PM
Λές να είναι συμπτωματικο???!!:unsure::toung::toung :

ζηλεύουν την τελειότητά μας!! :unsure::cry:

pecora nera
17-04-2008, 12:11 PM
Οι Δίδυμοι αυτήν την εποχή είναι μέσα στα διλήμματα τα αισθηματικά :toung:

Δεν είναι κακό..... πολύ ενδιαφέρον έως και συναρπαστικό ενίοτε αφού είναι σαφώς καλύτερα να είσαι ο θύτης και όχι το θύμα.
Φέτος έχουμε (οι Δίδυμοι) αυτή τη χαρά επιτέλους!!

Μην προβληματίζεστε απλά γλεντήστε το:toung::toung:

Ενημερωτικά να σας πω από ότι έχω διαβάσει, φέτος τα μαθήματα μας από το Σύμπαν αφορούν σε δύο τομείς: οικονομικά, αισθηματικά

Το πρώτο, με πολύ προσοχή και πολύ μυαλό λύστε το, διεκδικήστε το, αναζητήστε το
Το δεύτερο, ξεκάθαρα και χωρίς να πληγώνουμε κόσμο, διασκεδάστε το

Όσο για τους Παρθένους πες της να διαλέξει άλλο ζώδιο αφενός γιατί αυτοί έχουν Κρόνο τώρα (που επηρεάζει και εμάς) και δε θα βγάλει άκρη, αφετέρου γιατί στην αρχή μας αρέσουν και τους αρέσουμε στην πορεία τους βαριόμαστε θανάσιμα

BlackOrWhat
17-04-2008, 12:12 PM
ζηλεύουν την τελειότητά μας!! :unsure::cry:

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!! Τ' άλλο με τον Τοτό καλύτερο...:laugh::toung:

colibri
17-04-2008, 12:25 PM
Καλά τα έλεγε η Μπήλιου σήμερα το πρωί για διλλήματα αισθηματικών που φέρνει η αντίθεση Δία- Αρη.... Για πες έχει η φίλη σου τίποτα σε αυτές τις μοίρες???Εεεε?
Και σε δεύτερη φάση τους έχει γνωρίσει από κοντά ή απλά υπάρχει διαδυκτυακό παιχνιδάκι- φλερτάκι μόνο?:bigsmile::toung::bigsmile::toung::bigsmi le::toung:

stabie
17-04-2008, 12:51 PM
Καλά τα έλεγε η Μπήλιου σήμερα το πρωί για διλλήματα αισθηματικών που φέρνει η αντίθεση Δία- Αρη.... Για πες έχει η φίλη σου τίποτα σε αυτές τις μοίρες???Εεεε?
Και σε δεύτερη φάση τους έχει γνωρίσει από κοντά ή απλά υπάρχει διαδυκτυακό παιχνιδάκι- φλερτάκι μόνο?:bigsmile::toung::bigsmile::toung::bigsmi le::toung:

προς το παρον μονο online αλλα σκέφτεται να τους γνωρισει...κι εκει μπερδευεται ακομα περισσότερο

εχουμε στοιχεια για τον εναν
31/8/82 7:15 πμ ΑΘΗΝΑ

zeta1987
17-04-2008, 12:55 PM
προς το παρον μονο online αλλα σκέφτεται να τους γνωρισει...κι εκει μπερδευεται ακομα περισσότερο

Tότε ας δοκιμάσει να βγεί και με τους δύο και εκεί θα καταλάβει.Από το internet μπερδεύονται λίγο τα πράγματα!Και μην επηρεάζεται επειδή είναι Παρθενοι,εκτός του ότι δεν έχει τίποτα απολύτως το ζωδιάκι,η καθαρή και σίγουρη γνώμη θα βγεί από κοντά.:bigsmile::toung:

colibri
17-04-2008, 12:56 PM
προς το παρον μονο online αλλα σκέφτεται να τους γνωρισει...κι εκει μπερδευεται ακομα περισσότερο

Ίσως εκει είναι το πιο απλό..... Δεν έχουμε δίλλημα αν δεν υπάρχει προσωπική επαφή ακόμα....

colibri
17-04-2008, 12:59 PM
προς το παρον μονο online αλλα σκέφτεται να τους γνωρισει...κι εκει μπερδευεται ακομα περισσότερο

εχουμε στοιχεια για τον εναν
31/8/82 7:15 πμ ΑΘΗΝΑ

Εχει γενέθλια ίδια ώρα,χρονιά και μέρα με εμένα!!!!
Είναι παρθένος με ωροσκόπο υδροχόο!!!!! Είμαστε ίδιοι!!!!
(Psycho!!!!)

Λάθος.... Το αντίστροφο είναι... παρθένος με λέων...
Αχ ανάδρομε ερμή.....

stabie
17-04-2008, 01:09 PM
Εχει γενέθλια ίδια ώρα,χρονιά και μέρα με εμένα!!!!
Είναι παρθένος με ωροσκόπο υδροχόο!!!!! Είμαστε ίδιοι!!!!
(Psycho!!!!)

μα της βγηκε ωροσκοπος Παρθένος....:weird::wacko:
ειναι καλος για δωσε τα φωτα σου??????

colibri
17-04-2008, 01:15 PM
Έχεις δίκιο... Παρθένος με παρθένο είναι και σελήνη στον αιγόκερο... Διαφέρουμε τελικά...

stabie
17-04-2008, 02:05 PM
μαθαμε και για τον αλλον!

9/9/77 αλλα δεν ξέρουμε ώρα δυστυχώς...

τα συμπεράσματα...δικά σας...

pigasos
17-04-2008, 02:16 PM
Καλά είναι να τους γνωρίσει πρώτα και ύστερα είμαι σίγουρη ότι θα ξεκαθαρίσει το τοπίο. Το λέω αυτό επειδή με γραπτά μηνύματα δε μπορείς να καταλάβεις και πολλά για το τι άνθρωπος είναι κάποιος. Ανεξαρτήτως ζωδίου...:bigsmile:

aries engineer
17-04-2008, 02:35 PM
αχαααχαχχα!!!!!Διδυμος με Παρθενο!!!!Αν τους βαλεις μαζι σε ενα κρεββατι πιο ευκολο ειναι να βρεθει λυση για το Μακεδονικο(δεν θα το κλεινουν το ρημαδι το στομα..θα ανοιξουν κουβεντααααα και εκει),παρα να βαλουν τη καλτσα στο συρταρι..:love::love::laugh::laugh::toung:: toung:Αν ψαχνει ευχαριστο συνομιλητη ας διαλεξει εναν απο τους δυο τυχαια..αν ψαχνει για σχεση ...ας κινηθει σε κατι αλλο ...:cheesy:

stabie
17-04-2008, 02:39 PM
φρεσκοχωρισμενοι και οι 2
τι στο καλο? εμενα με χωρισε οι αλλοι τις χωρισαν...μα καλα η εποχή τους είναι????:laugh::laugh::laugh:

erefiam
22-05-2008, 11:18 AM
Πάντως (αν και άσχετο με το θέμα...) πολύς χωρισμός δεν έχει πέσει τελευταία;
Τουλάχιστον στο δικό μου ευρύτερο περιβάλλον έτσι γίνεται. Ή τουλάχιστον τσακωμός προς χωρισμό.

Σχετικά τώρα, η κολλητή μου (δίδυμος) ήταν με έναν παρθένο για 3-4 μήνες. Περνούσαν ωραία στην αρχή (φιλικά καθώς το αντιμετώπιζαν). Αλλά μετά, την έβλεπα, ότι κάτι δεν τη γέμιζε. Αλλά κι ο ίδιος, της έλεγε ότι ήθελε να πάνε με τα νερά του στην ουσία, κι εκεινής της κοβόταν ο ενθουσιασμός.

Τελικά το άφησε το θέμα, γιατί πνευματικά (και εμφανισιακά λίγο) την προσέλκυσε ένας... Καρκίνος.

stabie
22-05-2008, 01:19 PM
καλα τελικά και εκείνη διαλεξε άλλο ζώδιο και άφησε τους Παρθένους στα ψυχολογικά τους...:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile ::bigsmile:

starfish
22-05-2008, 02:13 PM
καλα τελικά και εκείνη διαλεξε άλλο ζώδιο και άφησε τους Παρθένους στα ψυχολογικά τους...:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile ::bigsmile:

Μ αρεσουν οι ανθρωποι που διαλεγουν με βαση μια ταμπελιτσα!!!:toung::toung:
**Κι επειτα λενε εμας μανιακ με την ταξινομηση.....:toung::nuts:

Addicted
22-05-2008, 02:35 PM
Ξερουμε πως η φίλη σου είναι δίδυμος και μόνο αυτό.Για τους 2 άλλους έχουμε ημερομηνίες,μάλιστα για τον πρώτο και ώρα.
Ο πρώτος έχει πιο πολύ έμφαση στη γη - ηλιος και ωροσκόπος στη Παρθένο και σελήνη στον Αιγόκερω.Δία και Αρη στο Σκορπιό.Ερμή κυβερνήτη στο Ζυγό.
Ο δεύτερος που δεν έχουμε ώρα ηλιο-ερμή στη Παρθένο και Σελήνη-Δια-Αρη στον Καρκίνο.Η με τον ένα η με τον άλλο τη γείωση θα την φάει κάτι που μπορεί να της φανεί και χρήσιμο.( Αέρας γαρ)
Προτού γυρίσει ο Ερμής ανάδρομος και πάρει και άλλη φόρα ο Κρόνος στα μεταβλητά ας προσπαθήσει.Η προσωπική μου εμπειρία για Διδυμο- Παρθένο είναι ότι έχουν να μάθουν πολλά ο ένας στον άλλο με κοινό κυβερνήτη τον Ερμή για όσο θα προσπαθήσουν να είναι μαζί....γιατί συνήθως μετά από ένα σημείο εγκαταλείπουν την προσπάθεια...

Toksotaki
22-05-2008, 02:35 PM
Ποια τα στοιχεια της φιλης σου?

stabie
22-05-2008, 03:25 PM
μην ασχολειστε παιδια τους γειωσε αυτη και τους 2 δεν διαλεξε κανεναν και διαλεξε ενα Ζυγο
εκεινη 13/6/86 1:00πμ ιδια με μενα αλλα ενα χρονο μικροτερη
εκεινος 19/10/72 αυτο ξερουμε μονο
αλλα παλι καταδικασμενο το βλέπω...


τώρα για τη σχέση Διδύμων-Παρθένων πιστεύω πως όσα φαινομενικα τους ενώνουν άλλα τόσα τους χωρίζουν. Ήμουν με Παρθένο και είμαι Δίδυμος και μπορώ να πω πως όσο περίεργο κι ακούγεται εκείνος ο γήινος σταθερος εγκατέλειψε την προσπάθεια και όχι η επιπόλαια Δίδυμος που βαριέται γρήγορα...μια και αναφέρθηκατε και σε ταμπέλες:bigsmile:

alexb
22-05-2008, 04:36 PM
Από τη δική μου εμπειρία πάντως με Παρθένο, όπου Ηλιος, ωροσκόπος, ερμής στην παρθένο και Δία και ΜC στους Διδύμους, είναι ότι μιλούσε και ανέλυε ....ακατάπαυστα!!!!!!!!!!!!!!!!! Και γω λατρεύω την επικοινωνία αλλά ο λόγος εδώ φαντάζει υπερβολικός....

Πιστεύω πάντως ότι αυτό που κάνει δύσκολο έναν Παρθένο στις σχέσεις είναι ότι έχουν πολύ συγκεκριμένα πρότυπα στο κεφάλι τους και αν κάποιος δεν πληρεί τις προδιαγραφές που θέλει, τον περνάνε μέσα από κόσκινο και βεβαίως...ουδείς τέλειος....

starfish
22-05-2008, 10:47 PM
......
τώρα για τη σχέση Διδύμων-Παρθένων πιστεύω πως όσα φαινομενικα τους ενώνουν άλλα τόσα τους χωρίζουν. Ήμουν με Παρθένο και είμαι Δίδυμος και μπορώ να πω πως όσο περίεργο κι ακούγεται εκείνος ο γήινος σταθερος εγκατέλειψε την προσπάθεια και όχι η επιπόλαια Δίδυμος που βαριέται γρήγορα...μια και αναφέρθηκατε και σε ταμπέλες:bigsmile:

Συμφωνω οτι δεν ταιριαζουμε παρα μονο στον κυβερνητη του ζωδιου μας! Αν θυμαμαι βεβαια καλα, εμεις οι Π ανηκουμε στα μεταβλητα παρ ολη την εικονα περι σταθεροτητας, που ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ εχουν δημιουργησει οι Οχτροι μας!!!:toung::toung:
Κι εγω τα ειχα καποτε με εναν Διδυμο και εγκατελειψα την προσπαθεια..... Και θα το ξανακανα με τα χιλια, παρ' ολο που απο σχετικα ασφαλη ... αποσταση σας συμπαθω και σας θαυμαζω!!
**Η αναφορα σε ταμπελιτσες ηταν πειραγμα για την φραση "διαλεξε αλλο ζωδιο" ....

zeta1987
23-05-2008, 12:26 AM
Πιστεύω πως όσον αφορά τις ίδιας ποιότητας με τους Παρθένους (μεταβλητό στοιχείο),μόνο ένας τοξότης μπορεί να τους συνεπάρει κάπως και να τους βγάλει από την επιφύλαξη που έχουν ορισμένες φορές.

(Με βάση περιπτώσεις που μου έχουν τύχει μιλάω φυσικά!):)

BlackOrWhat
23-05-2008, 09:28 AM
Πιστεύω πως όσον αφορά τις ίδιας ποιότητας με τους Παρθένους (μεταβλητό στοιχείο),μόνο ένας τοξότης μπορεί να τους συνεπάρει κάπως και να τους βγάλει από την επιφύλαξη που έχουν ορισμένες φορές.

(Με βάση περιπτώσεις που μου έχουν τύχει μιλάω φυσικά!):)

Ελπίζω να μιλάς οτι συνέβη αυτό καθαρά από φιλική σκοπιά...:scared:

starfish
23-05-2008, 09:43 AM
Ελπίζω να μιλάς οτι συνέβη αυτό καθαρά από φιλική σκοπιά...:scared:

Δεν εχει σημασια!! :bigsmile::bigsmile:
Παντως, μπορει οι Τ να συνεπαιρνουν τους Π αλλα δεν ξερω αν συμβαινει το αντιθετο!!:bigsmile::toung::nuts:

may
23-05-2008, 12:17 PM
Μ αρεσουν οι ανθρωποι που διαλεγουν με βαση μια ταμπελιτσα!!!:toung::toung:
**Κι επειτα λενε εμας μανιακ με την ταξινομηση.....:toung::nuts:

Προς Θεού....!!! :blink:

Ποιος το είπε αυτό το ακραίο για τους Παρθένους;;; :blink:

starfish
23-05-2008, 12:26 PM
Προς Θεού....!!! :blink:

Ποιος το είπε αυτό το ακραίο για τους Παρθένους;;; :blink:

Οποιον το ειπε τον καλω για καφε στο σπιτι μου!!! [Αν βρει που ειναι ο καφες, η ζαχαρη και το μπρικι!!!:bigsmile::embarrest:embarrest]

friary
23-05-2008, 12:28 PM
Οποιον το ειπε τον καλω για καφε στο σπιτι μου!!! [Αν βρει που ειναι ο καφες, η ζαχαρη και το μπρικι!!!:bigsmile::embarrest:embarrest]


Ελα καλέ κι εσύ, στην τσάντα σου τα χα δει τις προάλλες. Μην αγχώνεσαι :laugh:

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 12:29 PM
Οποιον το ειπε τον καλω για καφε στο σπιτι μου!!! [Αν βρει που ειναι ο καφες, η ζαχαρη και το μπρικι!!!:bigsmile::embarrest:embarrest]

Καλέ ντροπή μπροστά σε όλους:embarrest





αλλα μια και και το ειπες...φραπέ μέτριο με γάλα:toung:

BlackOrWhat
23-05-2008, 12:31 PM
Οποιον το ειπε τον καλω για καφε στο σπιτι μου!!! [Αν βρει που ειναι ο καφες, η ζαχαρη και το μπρικι!!!:bigsmile::embarrest:embarrest]

¶σε κανονίζουμε για όξω...:toung::love:

may
23-05-2008, 12:32 PM
Οποιον το ειπε τον καλω για καφε στο σπιτι μου!!! [Αν βρει που ειναι ο καφες, η ζαχαρη και το μπρικι!!!:bigsmile::embarrest:embarrest]

Ερχομαι!! :laugh:

Μαρία_Δ
23-05-2008, 01:03 PM
Προσκαλώ κι εγώ..που έχω και ωροσκόπο παρθένο..:laugh:

starfish
23-05-2008, 01:04 PM
Ειστε πολυ καλες ολες!!! :bigsmile::love:
Ελπιζω να μην εχετε καμια μανια με την ταξη και την αποστειρωση γιατι, εκτος που δεν ξερω που παν τα τεσσερα μεσα στο σπιτι, εχω και σκυλο!!! :toung::love:

stabie
23-05-2008, 01:20 PM
αυτο κι αν ειναι νεο!!!!!!
Παιδια μια προδοτρια αναμεσα σας Παρθενοι!!!!!!

starfish
23-05-2008, 01:26 PM
αυτο κι αν ειναι νεο!!!!!!
Παιδια μια προδοτρια αναμεσα σας Παρθενοι!!!!!!

Επειδη εχω σκυλο;;; :nuts::nuts: Το παιδι δινει ποντους;
**Μη φωναζεις κακια!!! Θα σε ακουσουν και θα με κυνηγανε!!! Κι αν με πιασουν, τι θ απογινουν το παιδι κι ο σκυλος;;; :embarrest:unsure:

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 01:30 PM
Προσκαλώ κι εγώ..που έχω και ωροσκόπο παρθένο..:laugh:

Ο χριστός και η παναγία:nuts:



εγω σκιάχτηκα λίγο πάντως:embarrest....θα μας απολυμάνεις κιολας στην εισοδο;:toung:

may
23-05-2008, 01:32 PM
Προσκαλώ κι εγώ..που έχω και ωροσκόπο παρθένο..:laugh:

A ωραία!!!! :nuts:

Aπό εσένα δε περιμένω το γνωστό slogan "alles n orden" κ zen deco φυσικά!!!

:wink2:

may
23-05-2008, 01:34 PM
Ο χριστός και η παναγία:nuts:



εγω σκιάχτηκα λίγο πάντως:embarrest....θα μας απολυμάνεις κιολας στην εισοδο;:toung:

Mπάνιο με Betadine κ αποστείρωση με γ-rays!! Kαι αφού φύγουμε όλο το σπίτι θα περάσει από κλίβανο πλάσματος!!

:wacko::wacko::wacko:

may
23-05-2008, 01:35 PM
Κι αν με πιασουν, τι θ απογινουν το παιδι κι ο σκυλος;;;[/SIZE] :embarrest:unsure:

Παίρνω το σκυλο... τον πρόλαβα!!! :nuts:

stabie
23-05-2008, 01:35 PM
ετσι ετσι :laugh::laugh::laugh::laugh:

starfish
23-05-2008, 01:39 PM
Προσκαλώ κι εγώ..που έχω και ωροσκόπο παρθένο..:laugh:

Θα ερχομουν για να θαυμασω αυτο που μου λειπει Παρθενο-Παρθενιτσα!!:toung:
:love:

may
23-05-2008, 01:41 PM
Θα ερχομουν για να θαυμασω αυτο που μου λειπει Παρθενο-Παρθενιτσα!!:toung:
:love:
:nuts:
Oύπς!!!

zeta1987
23-05-2008, 01:56 PM
Δεν το λέω μόνο από φιλική σκοπιά,αλλά και από ερωτική...!Υπάρχει ένα σασπένς σε μία μίξη Παρθένου με Τοξότη...Και πιστεύω πως καταβάθος οι Παρθένοι τους θαυμάζουν τους τοξότες και τους κάνει καλό μία τέτοια επιρροή:nuts:

starfish
23-05-2008, 01:56 PM
:nuts:
Oύπς!!!

Την ταξη και την οργανωση εννοωω!!! Εσυ τι εννοΑς;;;:nuts::toung:

maria-zoi
23-05-2008, 01:58 PM
τελικά καταλήγουμε στο ότι μας θέλουν όλοι :love:

starfish
23-05-2008, 01:59 PM
Δεν το λέω μόνο από φιλική σκοπιά,αλλά και από ερωτική...!Υπάρχει ένα σασπένς σε μία μίξη Παρθένου με Τοξότη...Και πιστεύω πως καταβάθος οι Παρθένοι τους θαυμάζουν τους τοξότες και τους κάνει καλό μία τέτοια επιρροή:nuts:

Και που τα ξερεις ολα αυτα ε;;;:nuts::toung:

zeta1987
23-05-2008, 02:06 PM
Και που τα ξερεις ολα αυτα ε;;;:nuts::toung:

Το έχω παρατηρήσει σε αρκετά ζευγάρια με αυτόν το συνδυασμό,που μάλιστα έχουν και αρκετές επιρροές από το ζώδιο τους και όχι από το προηγούμενο ή το επόμενο..Βέβαια δεν είναι στάνταρ πάντα αυτό:bigsmile:

Μαρία_Δ
23-05-2008, 02:06 PM
Το πολύ πολύ να σας ξυπολήσω για τα μικρόβια..:nuts:αν όμως μπορέσετε να περάσετε καθώς όλα θα είναι σαν να έπεσε βόμβα!
Τάξη και οργάνωση??Τί είναι αυτά???:wacko:

Επίσης θα συμφωνήσω με τη Ζέτα για τους παρθενοτοξότες..:love:

BlackOrWhat
23-05-2008, 02:08 PM
Δεν το λέω μόνο από φιλική σκοπιά,αλλά και από ερωτική...!Υπάρχει ένα σασπένς σε μία μίξη Παρθένου με Τοξότη...Και πιστεύω πως καταβάθος οι Παρθένοι τους θαυμάζουν τους τοξότες και τους κάνει καλό μία τέτοια επιρροή:nuts:

Ο Χριστός και η Παναγία και οι ¶γιοι Απόστολοι και τα Σεραφείμ και τα Χερουβίμ και θα μπορούσα να πώ κι άλλα...:cry::cry:

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 02:11 PM
Το πολύ πολύ να σας ξυπολήσω για τα μικρόβια..:nuts:αν όμως μπορέσετε να περάσετε καθώς όλα θα είναι σαν να έπεσε βόμβα!
Τάξη και οργάνωση??Τί είναι αυτά???:wacko:

Επίσης θα συμφωνήσω με τη Ζέτα για τους παρθενοτοξότες..:love:


Είμαι μαθημένη:embarrest:laugh:


Για να επιστρεψουμε στο αρχικό ερώτημα δλδ παρθένος ή παρθένος δεν νομίζω είναι δίλημμα.Απλουστατη η λύση.Ψηφίζω ψάρεμα στην Γροιλανδία.:toung:

zeta1987
23-05-2008, 02:13 PM
Ο Χριστός και η Παναγία και οι ¶γιοι Απόστολοι και τα Σεραφείμ και τα Χερουβίμ και θα μπορούσα να πώ κι άλλα...:cry::cry:




Είδες;;;Και μόνο στην σκέψη σου ήρθε ένας...ντουβρουΤΖας και αυτό είναι το θέμα.:toung:
Η σχέση αυτή είναι πρόκληση για να συνυπάρξει!:nuts:

may
23-05-2008, 02:26 PM
Την ταξη και την οργανωση εννοωω!!! Εσυ τι εννοΑς;;;:nuts::toung:

Aυτό, αυτό κ εγώ!!! :laugh::laugh:
* κ αφήστε τη σελήνη μου στον 9ο να τρέχει...!!:embarrest

may
23-05-2008, 02:28 PM
Ο Χριστός και η Παναγία και οι ¶γιοι Απόστολοι και τα Σεραφείμ και τα Χερουβίμ και θα μπορούσα να πώ κι άλλα...:cry::cry:



Σε φαντάζομαι αγαπητή μου με παρθένο αγκαλίτσα κ να μη ξέρεις τι να κάνεις το Zυγό σου!!! :nuts::bigsmile::nuts:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-05-2008, 02:36 PM
Δεν το λέω μόνο από φιλική σκοπιά,αλλά και από ερωτική...!Υπάρχει ένα σασπένς σε μία μίξη Παρθένου με Τοξότη...Και πιστεύω πως καταβάθος οι Παρθένοι τους θαυμάζουν τους τοξότες και τους κάνει καλό μία τέτοια επιρροή:nuts:

Ζετακι μου ετσι ειναι ,εχω κορη με ωροσκοπο και σεληνη στην παρθενο ,δεν μας αφηνει να αγγιζουμε τιποτα τα θελει ολα να ειναι τελεια αν δειτε την ντουλαπα της λες και εχει βαλει χαρακα τοσο ευθεια ειναι ολα .:bigsmile:ασε που το ντετολ αυτο το απολυμαντικο μπουκαλια λεμε..αλλα τα παμε τοσο καλα οι δυο μας την πειραζω και της λεω βρε;; σε λιγο θα μας βαλεις να πεταμε στο σπιτι για να μην λερωνουμε!!εκει γελαει και καταλαβαινει την υπερβολη της !!!:bigsmile:

stabie
23-05-2008, 02:39 PM
ουφ εχουμε ξεφυγει από το θέμαααααα:weird::wacko::wacko:

Pirate Jenny
23-05-2008, 02:41 PM
...αρχιζω να πιστευω οτι κανανε καποιο λαθος στο ληξιαρχειο.....
...και παρεπιπτοντως...ΕΥΤΥΧΩΣ που ζω με τοξοτη και κανει αυτος τις πιο πολλες δουλειες...γιατι αλλιως....δεν θα μπορουσαμε να περπατησουμε εδω μεσα.:nuts:

BlackOrWhat
23-05-2008, 02:43 PM
Σε φαντάζομαι αγαπητή μου με παρθένο αγκαλίτσα κ να μη ξέρεις τι να κάνεις το Zυγό σου!!! :nuts::bigsmile::nuts:

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση...με μισείτε...θέλετε να με τρελάνετε...αλλά δεν θα σας περάσει...:evil::evil:

ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩΩΩΩΩΩΩ!!!

starfish
23-05-2008, 02:43 PM
Aυτό, αυτό κ εγώ!!! :laugh::laugh:
* κ αφήστε τη σελήνη μου στον 9ο να τρέχει...!!:embarrest

Αλλα απ οτι φαινεται, ουτε η Μαρια ανηκει στο αρχετυπο του Παρθενου!!!:cry::cry:
**Παρεπιπτοντως, ο μονος ανυποφορα μανιακος με την καθαριοτητα ανδρας που ξερω ηταν [ειναι] Τοξοτης!!!!!:nuts::nuts:
Ο μονος δε μανιακος με την ταξη Διδυμος!!! [ο πατερας μου!] :nuts::nuts:

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 02:44 PM
Και μετά απο όλα τα ,διαφωτιστικά μεν:toung:, αλλα off topic ποστ ας επιστρέψουμε στο θέμα.:bigsmile:

black moon
23-05-2008, 02:46 PM
Αλλα απ οτι φαινεται, ουτε η Μαρια ανηκει στο αρχετυπο του Παρθενου!!!:cry::cry:
**Παρεπιπτοντως, ο μονος ανυποφορα μανιακος με την καθαριοτητα ανδρας που ξερω ηταν [ειναι] Τοξοτης!!!!!:nuts::nuts:
Ο μονος δε μανιακος με την ταξη Διδυμος!!! [ο πατερας μου!] :nuts::nuts:

Και δεν εχουν τιποτα στην Παρθένο ?????? :rolleyes:

starfish
23-05-2008, 02:46 PM
Και μετά απο όλα τα ,διαφωτιστικά μεν:toung:, αλλα off topic ποστ ας επιστρέψουμε στο θέμα.:bigsmile:

Ποιο ηταν το θεμα;; :nuts::unsure::toung:

black moon
23-05-2008, 02:47 PM
Ωχ sorry roadrunner!Γραφαμε ταυτόχρονα....:embarrest

starfish
23-05-2008, 02:48 PM
Και δεν εχουν τιποτα στην Παρθένο ?????? :rolleyes:

Ο Τοξοτης δηλωνε ωροσκοπο στον Σκορπιο. Αγνωστων λοιπων στοιχειων.
Για τον πατερα μου δεν εχω ιδεα εκτος απο το ηλιακο του....:cry:

Pirate Jenny
23-05-2008, 02:48 PM
Ποιο ηταν το θεμα;; :nuts::unsure::toung:

Βρε φιλεναδα, το θεμα ειναι ριξτε λασπη στους παρθενους ναχουν να σφουγγαριζουν!!:bigsmile:

BlackOrWhat
23-05-2008, 02:48 PM
Και μετά απο όλα τα ,διαφωτιστικά μεν:toung:, αλλα off topic ποστ ας επιστρέψουμε στο θέμα.:bigsmile:

Η λύση του τίτλου είναι μία...αύτη που ανέφερες σε προηγούμενο πόστ...καλύτερα να πάει για ψάρεμα η κοπέλα...ούτε ο Ζυγός είναι λύση...:toung:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-05-2008, 02:49 PM
Αλλα απ οτι φαινεται, ουτε η Μαρια ανηκει στο αρχετυπο του Παρθενου!!!:cry::cry:
**Παρεπιπτοντως, ο μονος ανυποφορα μανιακος με την καθαριοτητα ανδρας που ξερω ηταν [ειναι] Τοξοτης!!!!!:nuts::nuts:
Ο μονος δε μανιακος με την ταξη Διδυμος!!! [ο πατερας μου!] :nuts::nuts:

ειμαστε ακαταστατοι εμεις οι τοξοτες αλλα μεσα στην καθαριοτητα μας δηλαδη να ειναι πεντακαθαρα αλλα τα ρουχα εδω και εκει το ενα παπουτσι εδω και το αλλο εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!![εγω τουλαχιστον ετσι ειμαι]

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 02:50 PM
Η λύση του τίτλου είναι μία...αύτη που ανέφερες σε προηγούμενο πόστ...καλύτερα να πάει για ψάρεμα η κοπέλα...ούτε ο Ζυγός είναι λύση...:toung:

Δεκτή η παρατήρηση.Ψάρεμα δαγκωτό:toung:

stabie
23-05-2008, 02:51 PM
Η λύση του τίτλου είναι μία...αύτη που ανέφερες σε προηγούμενο πόστ...καλύτερα να πάει για ψάρεμα η κοπέλα...ούτε ο Ζυγός είναι λύση...:toung:

ουτε ζυγος??????????

starfish
23-05-2008, 02:53 PM
ειμαστε ακαταστατοι εμεις οι τοξοτες αλλα μεσα στην καθαριοτητα μας δηλαδη να ειναι πεντακαθαρα αλλα τα ρουχα εδω και εκει το ενα παπουτσι εδω και το αλλο εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!![εγω τουλαχιστον ετσι ειμαι]

Αυτο που λες μου φαινεται πολυ φυσιολογικο! :bigsmile:
Ο ανθρωπος για τον οποιο μιλαω, ηταν απιστευτος! Μπορει να εκανε και 5 φορες της ημερα ντους και να αλλαζε ρουχα καθε φορα!!:nuts:

Fotini Christodoulou
23-05-2008, 02:53 PM
ουτε ζυγος??????????

¶λλο άλλο:wacko::laugh:


Αν τα βρήκε η κοπέλα με τον Ζυγό τα σχόλια ειναι περιττά(αλλιώς αν συνεχίσουμε στο υπογράφω μπορώ να βγάλω και τα 12 ζώδια off οποτε στάνταρ θα της μείνει μόνο το ψάρεμα:toung::laugh: )

stabie
23-05-2008, 02:55 PM
¶λλο άλλο:wacko::laugh:


Αν τα βρήκε η κοπέλα με τον Ζυγό τα σχόλια ειναι περιττά(αλλιώς αν συνεχίσουμε στο υπογράφω μπορώ να βγάλω και τα 12 ζώδια off οποτε στάνταρ θα της μείνει μόνο το ψάρεμα:toung::laugh: )

θα ανοιξω άλλο τοπικ για τον Ζυγο χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

starfish
23-05-2008, 02:58 PM
θα ανοιξω άλλο τοπικ για τον Ζυγο χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Αντε!! Καιρος ν αρχισουν να τρεμουν και οι Ζυγοι!!!:bigsmile::toung:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-05-2008, 03:03 PM
Αυτο που λες μου φαινεται πολυ φυσιολογικο! :bigsmile:
Ο ανθρωπος για τον οποιο μιλαω, ηταν απιστευτος! Μπορει να εκανε και 5 φορες της ημερα ντους και να αλλαζε ρουχα καθε φορα!!:nuts:

και εγω το ιδιο κανω και οσο για τα ρουχα αστα !ανω κατω αλλα!!!!!!!!!!!!!!!μοσχοβολαμε!!

black moon
23-05-2008, 03:03 PM
θα ανοιξω άλλο τοπικ για τον Ζυγο χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Παρακαλώ...ελεύθερα!!!!!

BlackOrWhat
23-05-2008, 03:11 PM
Αυτο που λες μου φαινεται πολυ φυσιολογικο! :bigsmile:
Ο ανθρωπος για τον οποιο μιλαω, ηταν απιστευτος! Μπορει να εκανε και 5 φορες της ημερα ντους και να αλλαζε ρουχα καθε φορα!!:nuts:

Μία απ' τα ίδια με τα ρούχα :toung:...αλλά όχι και 5 την ημέρα :blink: (αν και η τάση υπάρχει)...τουλάχιστον μία:love: (άσχετο..επίσης έχω ρωτήσει άλλους Τοξότες αν έχουν εμμονή με την καθαριότητα των χεριών -παλάμες- και μου μίλησαν για ψυχαναγκασμό..τουλάχιστον σ' εμένα ισχύει:toung:)

starfish
23-05-2008, 03:11 PM
και εγω το ιδιο κανω και οσο για τα ρουχα αστα !ανω κατω αλλα!!!!!!!!!!!!!!!μοσχοβολαμε!!

Mου θυμιζεις την κορη μου! [ωρ. Τοξοτης]!! :bigsmile::bigsmile:

starfish
23-05-2008, 03:16 PM
Μία απ' τα ίδια με τα ρούχα :toung:...αλλά όχι και 5 την ημέρα :blink: (αν και η τάση υπάρχει)...τουλάχιστον μία:love: (άσχετο..επίσης έχω ρωτήσει άλλους Τοξότες αν έχουν εμμονή με την καθαριότητα των χεριών -παλάμες- και μου μίλησαν για ψυχαναγκασμό..τουλάχιστον σ' εμένα ισχύει:toung:)

Ναι αλλαζεις τοσες φορες ομως γιατι θεωρεις οτι βρωμισαν ή για αλλαγη; Εχει διαφορα!! Οσο για τα χερια, η μαλλον και για τα χερια, θ ανατρεξω στο ιδιο ατομο! Ισως τελικα να ειναι ψυχαναγκασμος! Μια γνωστη μου Τοξ. με ωρ. Τοξ. εχει απιστευτη μικροβιοφοβια και μανια με την προσωπικη καθαριοτητα. Και το παραδεχεται οτι δεν ειναι φυσιολογικο!!:unsure::unsure:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-05-2008, 03:18 PM
Μία απ' τα ίδια με τα ρούχα :toung:...αλλά όχι και 5 την ημέρα :blink: (αν και η τάση υπάρχει)...τουλάχιστον μία:love: (άσχετο..επίσης έχω ρωτήσει άλλους Τοξότες αν έχουν εμμονή με την καθαριότητα των χεριών -παλάμες- και μου μίλησαν για ψυχαναγκασμό..τουλάχιστον σ' εμένα ισχύει:toung:)

ισαμε τριαντα φορες την μερα συνεχεια

stabie
23-05-2008, 03:23 PM
δεν μεταφερομαστε οπως είμαστε στους ζυγούς??????:toung::toung::toung: